Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. apr
10:00
Fix
B 1908
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:30
Fix 3
B 1903 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Fix
Hekla
M+55 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:15
Fix
Nøddealliancen
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Fix
Hekla
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Fix
Amalie
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Fix 2
Skjold 8
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Fix 2
Nørrebro United 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Fix 3
KSV
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Skjold 2
FB 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B.93 4
Hellas 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Fix 1
FA 2000 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
B.93 4
Vanløse 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
FA 2000 2
Oversidder
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Fix 3
Hellas 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
FB 3
Bispebjerg Bk. 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Hellas 3
Skjold 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Bispebjerg Bk. 1
KSV
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Vanløse 2
Fix 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Oversidder
Hellas 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Fix 1
B.93 4
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Hellas 2
FA 2000 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Skjold 2
Fix 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
KSV
FB 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Fix 3
Skovshoved IF 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Fix 1
Nørrebro United 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Hellas 3
Bispebjerg Bk. 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Vanløse 2
Oversidder
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Fix 2
Skjold 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Brønshøj / Fix
Hekla 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Union 1
Sundby Bk.
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
FB 4
Hvidovre IF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:25
Union 1
FA 2000 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:25
Hvidovre IF 2
Fix 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:50
FA 2000 3
FB 4
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:50
Fix 2
Sundby Bk.
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:15
FB 4
Union 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:15
Sundby Bk.
Hvidovre IF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:40
FA 2000 3
Fix 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
Fix 1
FA 2000
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
Brønshøj / Fix 2
Nørrebro United
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Fix
Ørestad IF
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Brønshøj / Fix
CIK 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
Fix 3
FA 2000 5
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Fix
AB Tårnby
M+55 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Fix
Nørrebro United (1)
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Fix
FC Culpa
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Fix 2
Skjold 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
Fix 1
B.93 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
Brønshøj / Fix 2
Østerbro IF 2
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
Fix 1
Folehaven
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:30
Fix
Oversidder
M+55 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
20. maj
22:00
Fix 2
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
20. maj
22:00
Brønshøj / Fix
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:30
Fix 3
Stefan 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Fix 2
KB 7
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Fix
Føroyar
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fix
KB
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fix 1
HIK 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fix 3
Brønshøj BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
B.93 4
KB 9
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Fix 3
FB 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
KB 9
Skjold 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
FB 5
B.93 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Skjold 5
Brønshøj BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
B.93 4
Fix 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Brønshøj BK 3
KB 9
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
FB 5
Skjold 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Fix 3
Brønshøj BK
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Fix
BK Jyden
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|