Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. maj
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde) (2)
VTF (Vejby/Tisvilde) (1)
Serie 6 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Espergærde IF
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
VTF (Vejby/Tisvilde)
Hørsholm-Usserød IK
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Hornbæk
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
AB
Serie 4B - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Nivå-Kokkedal FK
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
FC Galaksi
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
VTF (Vejby/Tisvilde)
Frederiksværk Fodbold Klub
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
VTF (Vejby/Tisvilde) (1)
Snekkersten IF (1)
Serie 6 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde) (S2)
Vinder af Roskilde United-Nerashté
Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
VTF (Vejby/Tisvilde)
IF Skjold Birkerød
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
FC Rudersdal
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Slangerup & Omegn IF
Serie 4B - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
VTF (Vejby/Tisvilde) (2)
Lundtofte Boldklub
Serie 6 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
FC Rudersdal
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Oversidder
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Bagsværd BK
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Frederiksværk Fodbold Klub
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
FIF, Hillerød
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
VTF (Vejby/Tisvilde) (1)
Uvelse IF
Serie 6 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Fredensborg BI
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
VTF (Vejby/Tisvilde)
Allerød Fodbold Klub
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Helsinge Fodbold
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Fredensborg BI
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Oversidder
Serie 4B - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
VTF (Vejby/Tisvilde) (2)
Snekkersten IF (1)
Serie 6 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Allerød Fodbold Klub
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
|