Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. maj
11:00
B. 73, Slagelse
Nykøbing IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
B 73 Slagelse
FC Damsø
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
B. 73, Slagelse
Nykøbing IF
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:15
B. 73, Slagelse
FC Kalundborg
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:00
B. 73, Slagelse
Næstved I.F.
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
B. 73, Slagelse
Jystrup IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
B. 73, Slagelse
Jyderup BK
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
B. 73, Slagelse (DGI Oldboys +32/C)
Slagelse Seniorklub
Træningskamp 32+ Herre 8-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
B. 73, Slagelse
Greve Fodbold
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
B. 73, Slagelse
Nykøbing FC
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
B. 73, Slagelse (DGI Herre +55)
B 92 - Slagelse
Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
B. 73, Slagelse (DGI Damesenior +15/C)
Terslev G&I
Træningskamp 8-mands kvinder Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
B. 73, Slagelse
Vordingborg IF
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
B. 73, Slagelse
Roskilde Boldklub
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
B. 73, Slagelse
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
B. 73, Slagelse (DGI Damesenior +15/C)
Sørby Fodbold
Træningskamp 8-mands kvinder Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
B. 73, Slagelse
Kalundborg GB
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
B. 73, Slagelse
FC Lejre
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
B. 73, Slagelse
Præstø IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
B. 73, Slagelse
Stenløse BK
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
B. 73, Slagelse
Tuse IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
B 73 Slagelse
Vejle B
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
B. 73, Slagelse
Køge BK
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:15
B. 73, Slagelse
Haslev FC
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
09:00
C3 Trænerkursus
C3 Trænerkursus
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
B. 73, Slagelse
Ringsted IF
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
B. 73, Slagelse
Lynge-Broby IF
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
B. 73, Slagelse
Rønnede IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
B. 73, Slagelse
Hårlev BK
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
C3 Trænerkursus
C3 Trænerkursus
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
B. 73, Slagelse
Præstø IF
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:30
C3 Trænerkursus
C3 Trænerkursus
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
B. 73, Slagelse(DGI Oldboys +32/C)
STIF oldboys
Træningskamp 32+ Herre 8-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
B. 73, Slagelse (DGI Herre +55)
RIngsted IF
Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
B. 73, Slagelse
Benløse IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
B. 73, Slagelse
Kalundborg GB
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
B. 73, Slagelse
Køge BK
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
B. 73, Slagelse
Herfølge BK
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:45
B. 73, Slagelse
BSF
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
B. 73, Slagelse
Stenlille IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
B. 73, Slagelse
Køge BK (2)
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
B. 73, Slagelse
Herfølge BK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
B. 73, Slagelse
Oversidder
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
B. 73, Slagelse
Elite Bornholm
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:30
B. 73, Slagelse (DGI Herre +55)
Ørslev Bjerge IF
Træningskamp 50+ - 8-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
B. 73, Slagelse
NAB
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
B. 73, Slagelse
Ringsted IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
B. 73, Slagelse
Benløse IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
B. 73, Slagelse
Ringsted Pigefodbold
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
B. 73, Slagelse
Køge BK
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:45
B. 73, Slagelse
Nykøbing FC
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
B. 73, Slagelse
VG Fodbold
Serie 3 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
B 73 Slagelse
Køge BK
UHT
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
B. 73, Slagelse
Gørslev IF
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
09:00
C3 Trænerkursus
C3 Trænerkursus
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
B. 73, Slagelse
Køge BK
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:15
B. 73, Slagelse
FS Hashøj
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
B. 73, Slagelse
Herfølge BK
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
B. 73, Slagelse
MB
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:30
C3 Trænerkursus
C3 Trænerkursus
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
B. 73, Slagelse
Errindlev
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
B. 73, Slagelse
Team AS Fodbold
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:30
C3 Trænerkursus
C3 Trænerkursus
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|