Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. maj
11:00
KB
5
Lyngby Boldklub
2
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
17:45
KB 5
FA 2000 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. maj
17:45
KB 3
Hekla 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. maj
17:45
KB 3
Skjold
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
KB 3
Oversidder
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
KB 5
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
KB
Nykøbing FC
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
KB 6
Vestia 2
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
KB
Oversidder
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
KB
FC Damsø
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
K.B. 2
Greve Fodbold
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
KB
Lyngby Boldklub 1921
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
KB 6
Skjold 13
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
KB 10
Sønderbro Fight
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
KB
Dragør BK
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
KB
Sundby Bk.
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
KB 5
Hekla 2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
KB 6
Fremad Valby 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
KB 7
Skovshoved IF 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
K.B.
Lyngby
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
KB 7
Sundby Bk. 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
KB 3
Dragør BK 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
KB 4
B 1903
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
KB 3
AB Tårnby 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
11:00
KB
AB Tårnby
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:30
KB
AB Tårnby
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:30
KB
Dragør Bk.
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
KB
Oversidder
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
KB 1
Oversidder
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
KB 2
Oversidder
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:30
KB
B.93
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:30
KB 5
Union 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:30
KB 9
HB 15
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:00
KB
B.93
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
14:00
FC København
AaB
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:30
KB (2)
Albertslund BS 72
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
KB
B.93
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
KB 3
FB 5
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
KB 2
FB 9
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
KB
Oversidder
M+65 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
KB
Tårnby FF
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
KB
Husum Bk
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
KB 2
B 1903 2
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
KB 3
HIK 2
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
KB 2
Skovshoved IF 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
FC København
Lyngby
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
K.B. 2
GVI
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
KB 5
Tårnby FF 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
K.B. 6
Union 2
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
KB 3
BK Rødovre 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
KB
HB Køge
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
KB 7
Oversidder
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
KB 4
B 1903 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
KB 5
GVI 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
KB 5
Fix 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
KB 4
Fremad Valby 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
K.B. 8
Vestia 4
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
K.B. 9
Østerbro IF 8
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
KB 3
Hvidovre IF 2
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
KB 4
FA 2000 2
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
KB (2)
Vestia
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
KB 2
Skjold 3
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
KB 7
FA 2000 8
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
KB 5
Sundby 2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
KB 4
B 1908 3
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
KB 6
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
KB 4
Nørrebro FF 2
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:30
KB 4
Skjold
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:30
KB 11
Skjold 22
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
16:00
FC København
FC Nordsjælland
ANN
U16 Drenge Reserve Øst 23/24 (08) P1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:30
KB 5
FB 10
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:30
KB 10
Østerbro IF 10
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:30
KB 3
Brønshøj 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
17:45
KB 6
GVI 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
17. maj
17:45
KB 7
Fremad Valby 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
17. maj
17:45
KB 6
FA 2000 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
17. maj
17:45
KB 4
FB
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
17. maj
17:45
KB 3
Nørrebro United 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
17. maj
17:45
KB 7
Fremad Valby 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
KB 3
Folehaven
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
K.B. 2
Brønshøj BK
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
KB
Brønshøj BK
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
KB
Amager Pigefodbold 3
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
KB 4
AB Tårnby 3
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
KB
Team 2. Sal
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
KB
Tårnby FF
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
KB 6
Deportivo Cobayas
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
FC København
Vejle B
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
KB 7
Skjold 8
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:00
FC København
Vejle
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
KB 6
Østerbro IF 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
KB 6
FB 2
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:30
KB
Næstved I.F.
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:30
KB 5
Jægersborg BK
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:30
KB
AB Tårnby
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:30
KB 9
Skovshoved IF 4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:30
KB
Fr.holm Sydhavnen
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
KB 3
B 1903 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
KB 4
Skjold 5
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
KB 11
Frem 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
KB 2
Skjold 2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
KB 5
Nørrebro United 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
24. maj
17:45
KB
Dragør BK
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
17:45
KB 3
Brønshøj / Fix 2
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
24. maj
17:45
KB 6
BK Rødovre 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
KB 2
Dragør
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
KB 3
Hellas
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:30
KB 3
Nørrebro United
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
KB
Fremad Valby
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
KB
Fremad Valby
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
KB
FC Damsø (2)
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
KB 1
AB Tårnby
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
KB 3
Valby 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
KB 4
Oversidder
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
KB 2
Stefan 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
KB
B.93
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
K.B. 2
Hillerød Fodbold
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
K.B. 6
Husum 2
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
KB 5
Kastrup 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
KB 5
Kastrup 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
KB 5
Østerbro IF 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
K.B. 8
FA 2000 15
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
KB 5
FB 12
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
K.B.
KFUM BK, Roskilde
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
KB 4
Fremad Valby
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
KB 3
Østerbro IF
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:15
KB
Vanløse
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
22:00
KB 5
Oversidder
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
KB
Albertslund IF
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
KB 3
Rødovre
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
KB 2
KFB 2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:30
KB 10
Valby 4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:30
KB
Union 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:45
KB 6
Oversidder
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:45
KB 4
Bispebjerg Bk.
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:45
KB 7
Hekla 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:45
KB 6
Skjold 2
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
KB 1
FB 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
KB
Hvidovre IF
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
KB 7
Hvidovre IF 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
KB (2)
BSF
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
KB 7
Husum
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
KB 4
KSV
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
KB 3
Folehaven
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
KB
B 1908
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
KB
Farum BK
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
K.B. 8
Copenhagen Celtic 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
KB 6
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
KB 4
Union
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
KB 5
FB 2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
KB (2)
FB
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
KB
Roskilde Boldklub
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
KB 7
Vanløse IF 4
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
KB 2
HIK 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
KB 4
Østerbro IF 4
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
KB 6
AB Tårnby 3
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
KB 4
Dragør 2
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
KB 5
FA 2000 3
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
KB 4
Stefan
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|