Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. apr
18:00
Sønderbro Fight
1
Hellas (2)
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr
20:00
Hellas
4
Skjold
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr
21:15
Sundby Bk.
0
Union
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr
20:15
Vestia
10
Nørrebro BK
3
|
|||||||||||||||||||
03. apr
20:15
Gentofte FK
1
Brønshøj BK
5
|
|||||||||||||||||||
04. apr
20:45
HB
3
Skovshoved IF
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:00
Skjold
5
Vestia
6
|
|||||||||||||||||||
09. apr
20:00
Union
4
HB
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr
20:30
Skovshoved IF
4
Sønderbro Fight
2
|
|||||||||||||||||||
11. apr
19:30
Nørrebro BK
2
Sundby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
11. apr
20:00
Brønshøj BK
10
Hellas
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:00
Sønderbro Fight
5
HB
2
|
|||||||||||||||||||
15. apr
20:15
Sundby Bk.
4
Skjold
3
|
|||||||||||||||||||
17. apr
20:15
Gentofte FK
3
Skovshoved IF
5
|
|||||||||||||||||||
17. apr
20:15
Vestia
5
Brønshøj BK
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:30
Nørrebro BK
4
Union
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
17:00
Skovshoved IF
Hellas
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Skjold
2
Nørrebro BK
8
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:15
HB
2
Gentofte FK
9
|
|||||||||||||||||||
23. apr
20:00
Union
11
Sønderbro Fight
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Hellas (2)
1
Vestia
5
|
|||||||||||||||||||
25. apr
20:15
Brønshøj BK
4
Sundby Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Skjold
2
Union
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Hellas
0
HB
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:15
Sundby Bk.
4
Hellas (2)
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:15
Vestia
5
Skovshoved IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:15
Gentofte FK
5
Sønderbro Fight
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:30
Nørrebro BK
1
Brønshøj BK
4
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Sønderbro Fight
Hellas
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
HB
Vestia
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:00
Union
Gentofte FK
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Hellas (2)
Nørrebro BK
|
|||||||||||||||||||
09. maj
20:00
Brønshøj BK
Skjold
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Skovshoved IF
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
Hellas
Gentofte FK
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:30
Hellas (2)
Skjold
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:15
Sundby Bk.
HB
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:15
Vestia
Sønderbro Fight
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
Nørrebro BK
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:15
Brønshøj BK
Union
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:15
HB
Nørrebro BK
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:00
Union
Hellas
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Sønderbro Fight
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
Gentofte FK
Vestia
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:15
Hellas (2)
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:15
Skovshoved IF
Skjold
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Skjold
HB
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Hellas (2)
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:15
Sundby Bk.
Gentofte FK
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:15
Vestia
Hellas
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:15
Hellas (2)
Union
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
Nørrebro BK
Sønderbro Fight
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:00
Brønshøj BK
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
HB
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Sønderbro Fight
Skjold
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
Hellas
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:15
Gentofte FK
Nørrebro BK
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:15
Vestia
Union
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Skjold
Gentofte FK
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:15
Hellas (2)
HB
|
|||||||||||||||||||
10. jun
20:15
Brønshøj BK
Sønderbro Fight
|
|||||||||||||||||||
10. jun
20:15
Sundby Bk.
Vestia
|
|||||||||||||||||||
11. jun
20:00
Union
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Hellas (2)
Gentofte FK
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:30
Nørrebro BK
Hellas
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Hellas
Hellas (2)
|