Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. nov 2022
14:00
Oversidder
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2022
12:00
IF Skjold Birkerød
5
Nødebo IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2022
12:20
Furesø HIF/VBK (1)
1
Vejby-Tisvilde Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2022
14:30
Hillerød Fodbold
4
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
11:00
Vejby-Tisvilde Fodbold
0
IF Skjold Birkerød
7
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
13:00
Farum BK
1
Furesø HIF/VBK (1)
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
13:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
13:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
14:00
Oversidder
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2022
12:20
Furesø HIF/VBK (1)
4
Allerød Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
12:30
Nødebo IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2023
13:30
Hillerød Fodbold
4
Nødebo IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
12:00
Oversidder
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
13:00
Farum BK
1
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
10:00
Nødebo IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
3
Furesø HIF/VBK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
13:00
Allerød Fodbold Klub
3
Vejby-Tisvilde Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
11:00
Vejby-Tisvilde Fodbold
1
Frederiksværk Fodbold Klub
5
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
13:30
IF Skjold Birkerød
5
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
13:00
Farum BK
1
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
13:00
Furesø HIF/VBK (1)
3
Nødebo IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
14:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
12:00
Oversidder
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
11:00
Vejby-Tisvilde Fodbold
4
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
10:30
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Hillerød Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2023
23:59
Hillerød Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
10:00
Nødebo IF
3
Vejby-Tisvilde Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
12:00
Oversidder
Furesø HIF/VBK (1)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
11:30
Allerød Fodbold Klub
0
IF Skjold Birkerød
7
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
12:30
Frederiksværk Fodbold Klub
5
Farum BK
2
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2023
23:59
Vejby-Tisvilde Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2023
23:59
IF Skjold Birkerød
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
13:00
Farum BK
1
Nødebo IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
13:00
Allerød Fodbold Klub
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
13:00
Furesø HIF/VBK (1)
2
Hillerød Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
11:00
Oversidder
Furesø HIF/VBK (1)
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
11:00
Oversidder
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
11:30
Hillerød Fodbold
1
Vejby-Tisvilde Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
13:00
Nødebo IF
2
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
11:00
Vejby-Tisvilde Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
13:30
IF Skjold Birkerød
4
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
09:45
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Nødebo IF
3
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
13:00
Farum BK
2
Hillerød Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
13:00
Furesø HIF/VBK (1)
1
IF Skjold Birkerød
3
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
12:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
|