|
106063
|
ti16-08 2022
|
19:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
106050
|
ti16-08 2022
|
20:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
|
106062
|
ti16-08 2022
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
106064
|
lø20-08 2022
|
12:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
106065
|
lø20-08 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106051
|
sø21-08 2022
|
14:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
|
106066
|
fr26-08 2022
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106068
|
lø27-08 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106069
|
lø27-08 2022
|
12:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
106071
|
lø27-08 2022
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
|
106067
|
lø27-08 2022
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
106070
|
lø27-08 2022
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
106075
|
ti30-08 2022
|
18:30
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
106073
|
ti30-08 2022
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
106077
|
lø03-09 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106074
|
lø03-09 2022
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
106076
|
lø03-09 2022
|
16:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
106072
|
sø04-09 2022
|
14:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
106079
|
ti06-09 2022
|
20:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
106078
|
to08-09 2022
|
18:50
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106080
|
lø10-09 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106081
|
lø10-09 2022
|
12:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
106083
|
lø10-09 2022
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106082
|
lø10-09 2022
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
106087
|
ti13-09 2022
|
17:45
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
106085
|
ti13-09 2022
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
106088
|
lø17-09 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106086
|
lø17-09 2022
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
106089
|
lø17-09 2022
|
16:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
106084
|
lø17-09 2022
|
16:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
106091
|
ti20-09 2022
|
20:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
106090
|
fr23-09 2022
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106095
|
lø24-09 2022
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106093
|
lø24-09 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106092
|
lø24-09 2022
|
14:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
106094
|
lø24-09 2022
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
106099
|
ma26-09 2022
|
18:45
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
106097
|
ti27-09 2022
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
106096
|
on28-09 2022
|
20:15
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
106100
|
lø01-10 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106101
|
lø01-10 2022
|
14:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
106098
|
lø01-10 2022
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
106102
|
fr07-10 2022
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106105
|
lø08-10 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106106
|
lø08-10 2022
|
12:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
106107
|
lø08-10 2022
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106104
|
lø08-10 2022
|
16:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
106103
|
sø09-10 2022
|
12:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
106110
|
ti11-10 2022
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
106108
|
fr14-10 2022
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106112
|
lø15-10 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106113
|
lø15-10 2022
|
14:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
106111
|
lø15-10 2022
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
106109
|
sø16-10 2022
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
106115
|
ti18-10 2022
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
106118
|
lø22-10 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106119
|
lø22-10 2022
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106117
|
lø22-10 2022
|
16:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
106114
|
sø23-10 2022
|
12:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
106116
|
on26-10 2022
|
20:15
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
106120
|
fr28-10 2022
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106123
|
lø29-10 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106124
|
lø29-10 2022
|
14:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
106122
|
lø29-10 2022
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
106125
|
lø29-10 2022
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
106121
|
sø30-10 2022
|
14:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
106126
|
lø01-04 2023
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106128
|
lø01-04 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106127
|
ti04-04 2023
|
19:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
106130
|
ti04-04 2023
|
19:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
106131
|
ti04-04 2023
|
19:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106147
|
ma10-04 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106142
|
ma10-04 2023
|
16:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
106143
|
ma10-04 2023
|
16:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
106144
|
ma10-04 2023
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
106145
|
ma10-04 2023
|
16:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
106146
|
ma10-04 2023
|
16:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
106148
|
fr14-04 2023
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106150
|
lø15-04 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106153
|
lø15-04 2023
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106152
|
lø15-04 2023
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
106149
|
sø16-04 2023
|
14:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
106157
|
ti18-04 2023
|
18:45
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
106155
|
ti18-04 2023
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
106159
|
lø22-04 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106156
|
lø22-04 2023
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
106158
|
lø22-04 2023
|
16:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
106154
|
sø23-04 2023
|
16:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
106162
|
ti25-04 2023
|
18:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
106161
|
ti25-04 2023
|
18:30
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
106160
|
fr28-04 2023
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106163
|
lø29-04 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106165
|
lø29-04 2023
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106164
|
lø29-04 2023
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
106169
|
ti02-05 2023
|
19:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
106167
|
ti02-05 2023
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
106171
|
lø06-05 2023
|
10:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
106170
|
lø06-05 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106166
|
sø07-05 2023
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
106168
|
sø07-05 2023
|
12:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
106172
|
fr12-05 2023
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106173
|
lø13-05 2023
|
12:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
106175
|
lø13-05 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106177
|
lø13-05 2023
|
14:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106176
|
lø13-05 2023
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
106174
|
lø13-05 2023
|
16:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
106181
|
ti16-05 2023
|
19:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
106179
|
ti16-05 2023
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
106180
|
lø20-05 2023
|
12:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
106182
|
lø20-05 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106183
|
lø20-05 2023
|
12:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
106178
|
sø21-05 2023
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
106129
|
ti23-05 2023
|
18:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
106185
|
ti23-05 2023
|
19:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
106184
|
lø27-05 2023
|
12:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
106187
|
lø27-05 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106189
|
lø27-05 2023
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106188
|
lø27-05 2023
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
106186
|
lø27-05 2023
|
16:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
106190
|
fr02-06 2023
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
106193
|
lø03-06 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106194
|
lø03-06 2023
|
14:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
106192
|
lø03-06 2023
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
106195
|
lø03-06 2023
|
16:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
106191
|
sø04-06 2023
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
106151
|
to08-06 2023
|
18:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
106196
|
lø17-06 2023
|
12:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
106197
|
lø17-06 2023
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
106198
|
lø17-06 2023
|
16:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
106199
|
lø17-06 2023
|
16:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
106200
|
lø17-06 2023
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
106201
|
lø17-06 2023
|
16:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
Oprykning:
Det bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op forudsat at det er placeret som nr. 1,2 eller 3 i slutstillingen.
Nedrykning:
Nr. 11 og 12 rykker ned.
Nedrykning forøges med det antal ikke-1.hold (mulige B 1903, Frem 2, Hvidovre 2), der rykker ned fra Københavnsserien.
Nedrykningen forøges med 1 hold, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold til Københavnsserien fra Serie 1 pulje 2.