Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug 2022
18:30
Brøndbyernes IF (2)
2
AB (2)
1
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
13:00
Slagelse B&I
1
Sundby Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
11:00
Greve Fodbold
3
Vanløse
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
12:00
KB 2
1
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
12:00
Farum BK (2)
3
Roskilde Boldklub (2)
1
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
14:00
GVI
4
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2022
18:30
AB (2)
3
Slagelse B&I
5
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
10:00
Roskilde Boldklub (2)
1
KB 2
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
11:30
Hørsholm-Usserød IK
4
Brøndbyernes IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
14:00
Holbæk B&I
1
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
14:00
Sundby Bk.
0
GVI
4
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
14:00
Vanløse
1
Farum BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2022
18:30
Holbæk B&I
2
Sundby Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2022
18:30
Brøndbyernes IF (2)
3
Roskilde Boldklub (2)
2
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
13:00
Slagelse B&I
1
Hørsholm-Usserød IK
4
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
11:00
Greve Fodbold
0
Farum BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
12:00
KB 2
1
Vanløse
5
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
14:00
GVI
1
AB (2)
0
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2022
18:30
AB (2)
1
Holbæk B&I
4
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2022
19:30
Roskilde Boldklub (2)
2
Slagelse B&I
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
11:30
Hørsholm-Usserød IK
1
GVI
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
12:00
Farum BK (2)
1
KB 2
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
14:00
Sundby Bk.
1
Greve Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
14:00
Vanløse
3
Brøndbyernes IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2022
18:30
Brøndbyernes IF (2)
4
Farum BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
13:00
Slagelse B&I
0
Vanløse
4
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
11:00
Greve Fodbold
0
KB 2
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
14:00
Holbæk B&I
2
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
14:00
Sundby Bk.
0
AB (2)
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
14:00
GVI
3
Roskilde Boldklub (2)
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
18:30
AB (2)
0
Greve Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
19:00
KB 2
4
Brøndbyernes IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
11:30
Hørsholm-Usserød IK
3
Sundby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
12:00
Farum BK (2)
1
Slagelse B&I
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
14:00
Vanløse
1
GVI
0
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2022
18:30
AB (2)
2
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
12:00
Greve Fodbold
2
Brøndbyernes IF (2)
5
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
13:00
Slagelse B&I
1
KB 2
3
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
14:00
GVI
1
Farum BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
14:00
Holbæk B&I
0
Vanløse
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
14:00
Sundby Bk.
0
Roskilde Boldklub (2)
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2022
18:30
Brøndbyernes IF (2)
4
Slagelse B&I
0
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2022
19:30
Roskilde Boldklub (2)
7
AB (2)
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
11:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
12:00
Farum BK (2)
1
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
14:00
Vanløse
6
Sundby Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2022
19:00
KB 2
2
GVI
1
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
19:30
Roskilde Boldklub (2)
2
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2022
18:30
AB (2)
1
Vanløse
4
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2022
19:15
Holbæk B&I
2
KB 2
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
11:00
Greve Fodbold
3
Slagelse B&I
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
11:30
Hørsholm-Usserød IK
0
Roskilde Boldklub (2)
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
14:00
GVI
3
Brøndbyernes IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
14:00
Sundby Bk.
0
Farum BK (2)
5
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2022
18:30
Farum BK (2)
AB (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2022
18:30
Brøndbyernes IF (2)
4
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2022
19:00
KB 2
8
Sundby Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
13:00
Slagelse B&I
2
GVI
5
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
11:00
Greve Fodbold
2
Roskilde Boldklub (2)
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
14:00
Vanløse
2
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2022
18:30
AB (2)
0
KB 2
5
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
Hørsholm-Usserød IK
5
Farum BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
GVI
3
Greve Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
Holbæk B&I
1
Slagelse B&I
4
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
Sundby Bk.
0
Brøndbyernes IF (2)
4
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
Roskilde Boldklub (2)
1
Vanløse
3
|