Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr 2022
22:00
Oversidder
Copenfalster FF
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
14:30
Nørrebro United 5
1
FC Soccersisters
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2022
22:00
Pioneren
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2022
18:00
Sønderbro Fight
0
Nørrebro FF 2
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
19:15
FC Soccersisters
4
CIK
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:00
Pan Fodbold
5
Sønderbro Fight
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
18:30
Copenfalster FF
7
Nørrebro United 5
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
22:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
16:15
Nørrebro FF 2
1
Pioneren
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
22:00
Pioneren
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
18:00
Sønderbro Fight
3
FC Soccersisters
0
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
19:00
CIK
1
Pan Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
18:00
Pioneren
1
Nørrebro United 5
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
11:30
Nørrebro United 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
12:30
CIK
Copenfalster FF
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
15:15
Nørrebro FF 2
1
Pan Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
19:15
FC Soccersisters
0
Nørrebro FF 2
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
22:00
Oversidder
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
18:30
Copenfalster FF
4
Sønderbro Fight
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
18:00
Pioneren
1
Pan Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
22:00
Oversidder
CIK
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
18:00
Pan Fodbold
3
FC Soccersisters
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
19:00
Pioneren
1
CIK
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
12:30
Sønderbro Fight
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
13:45
CIK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
16:15
Nørrebro FF 2
3
Copenfalster FF
4
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
22:00
Oversidder
Sønderbro Fight
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
18:00
Pioneren
0
FC Soccersisters
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
18:30
Copenfalster FF
2
Pan Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
16:00
Nørrebro United 5
0
CIK
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
22:00
Oversidder
Nørrebro FF 2
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:15
FC Soccersisters
2
Copenfalster FF
5
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
18:00
Pan Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
12:30
Sønderbro Fight
1
Nørrebro United 5
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
16:15
Nørrebro FF 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
22:00
Oversidder
Pan Fodbold
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
22:00
Oversidder
FC Soccersisters
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
18:00
Pioneren
1
Copenfalster FF
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
11:15
CIK
0
Sønderbro Fight
4
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
11:30
Nørrebro United 5
1
Nørrebro FF 2
9
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
CIK
1
Nørrebro FF 2
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
18:00
Sønderbro Fight
Pioneren
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:45
Pan Fodbold
6
Nørrebro United 5
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:45
FC Soccersisters
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:45
Copenfalster FF
Oversidder
|
Oprykning: De seks bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1, 2 og 3 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: Nr. 9 og 10 rykker ned.