Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr 2021
20:15
Sundby 3
4
Sønderbro Fight
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2021
20:30
Pan Fodbold
Slagge BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2021
18:30
Fremad Amager 2
0
Nørrebro FF
9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2021
18:30
FB 2
2
FC Nyhavn
5
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
10:00
ØKF
6
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:15
Slagge BK
4
Fremad Amager 2
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
18:30
Sønderbro Fight
0
ØKF
9
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
20:15
FC Nyhavn
3
Sundby 3
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
12:00
FA 2000
1
Pan Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
15:15
Nørrebro FF
7
FB 2
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
17:45
Sønderbro Fight
2
FC Nyhavn
5
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2021
18:30
Fremad Amager 2
FA 2000
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2021
20:15
Sundby 3
1
Nørrebro FF
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
12:30
ØKF
Pan Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
12:00
FB 2
3
Slagge BK
6
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:15
Pan Fodbold
9
Fremad Amager 2
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
20:15
FC Nyhavn
2
ØKF
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
20:30
Slagge BK
3
Sundby 3
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
14:00
FA 2000
7
FB 2
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
15:45
Nørrebro FF
6
Sønderbro Fight
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
18:00
Sønderbro Fight
1
Slagge BK
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
20:15
Sundby 3
4
FA 2000
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
20:15
ØKF
6
Fremad Amager 2
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
18:00
FC Nyhavn
0
Nørrebro FF
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
12:00
FB 2
3
Pan Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
20:30
Slagge BK
2
FC Nyhavn
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
20:30
Pan Fodbold
4
Sundby 3
0
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
18:00
Fremad Amager 2
0
FB 2
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
10:00
FA 2000
4
Sønderbro Fight
2
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
15:15
Nørrebro FF
0
ØKF
4
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
20:15
FC Nyhavn
3
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
19:15
Sønderbro Fight
1
Pan Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
20:15
Sundby 3
1
Fremad Amager 2
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
20:15
ØKF
2
FB 2
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
15:15
Nørrebro FF
3
Slagge BK
3
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:15
Pan Fodbold
2
FC Nyhavn
4
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:30
FB 2
1
Sundby 3
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2021
18:00
Fremad Amager 2
0
Sønderbro Fight
4
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2021
20:15
ØKF
4
Slagge BK
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
14:00
FA 2000
1
Nørrebro FF
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
19:30
Sønderbro Fight
0
FB 2
3
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:15
Slagge BK
7
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
20:15
FC Nyhavn
5
Fremad Amager 2
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
20:15
Sundby 3
0
ØKF
10
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
15:15
Nørrebro FF
4
Pan Fodbold
4
|
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: Ingen