Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. apr 2021
19:00
Slagge BK 2
1
Skjold
2
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2021
20:30
Vanløse
1
Nørrebro United 3
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
15:15
Nørrebro FF 2
2
Cøpenhavn United
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
16:00
HIK
4
Tårnby FF 2
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Tårnby FF 2
0
Sønderbro Fight 2
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
19:00
Dragør BK
Vanløse
HMH
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
12:45
Skjold
2
HIK
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
15:00
Nørrebro United 3
6
Nørrebro FF 2
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:00
Slagge BK 2
2
Nørrebro United 3
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Tårnby FF 2
0
Skjold
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2021
19:15
Sønderbro Fight 2
3
Vanløse
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
15:45
Nørrebro FF 2
Dragør BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
16:00
HIK
0
Cøpenhavn United
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
18:00
Skjold
1
Sønderbro Fight 2
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
18:00
Cøpenhavn United
1
Tårnby FF 2
6
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
18:00
Dragør BK
0
Slagge BK 2
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
16:30
Nørrebro United 3
3
HIK
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
20:15
Sønderbro Fight 2
2
Nørrebro FF 2
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Tårnby FF 2
1
Nørrebro United 3
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
10:15
Skjold
4
Cøpenhavn United
0
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
18:30
Vanløse
1
Nørrebro FF 2
5
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
19:00
Dragør BK
Tårnby FF 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
19:15
Cøpenhavn United
3
Sønderbro Fight 2
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
20:30
Vanløse
3
HIK
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
12:30
Nørrebro United 3
2
Skjold
6
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
15:15
Nørrebro FF 2
6
Slagge BK 2
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
18:00
Sønderbro Fight 2
3
Slagge BK 2
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:15
Cøpenhavn United
5
Nørrebro United 3
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
20:15
HIK
Dragør BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Tårnby FF 2
4
Vanløse
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
18:00
Skjold
Dragør BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
10:00
Cøpenhavn United
6
Slagge BK 2
0
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
11:00
Sønderbro Fight 2
Dragør BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
14:00
HIK
2
Nørrebro FF 2
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
18:00
Sønderbro Fight 2
3
Nørrebro United 3
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
19:15
Slagge BK 2
1
HIK
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
20:30
Vanløse
0
Skjold
4
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2021
18:00
Dragør BK
Cøpenhavn United
HHT
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
15:15
Nørrebro FF 2
Tårnby FF 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
20:30
HIK
2
Sønderbro Fight 2
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Tårnby FF 2
1
Slagge BK 2
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:15
Cøpenhavn United
Vanløse
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
12:45
Skjold
5
Nørrebro FF 2
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
15:15
Nørrebro United 3
Dragør BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
16:00
Slagge BK 2
Vanløse
UHHT
|
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: Ingen