MENU

M+50 1 7M Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
196968 ma
24-08 2020
Kl. 20:35
Oversidder Brønshøj BK
196967 on
26-08 2020
Kl. 20:30
Hvidovre IF B 1960 Avedøre Stadion Kunstgræs
196965 to
27-08 2020
Kl. 18:30
Hekla HB Kunst, Hekla park
196966 to
27-08 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Sønderbro Fight 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
196972 ti
01-09 2020
Kl. 19:30
Brønshøj BK Hekla Tingbjerg I P
196971 on
02-09 2020
Kl. 18:30
B 1960 Sønderbro Fight Grønnemosen
196970 to
03-09 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight 2 Hvidovre IF Kunstbane 2, Kløvermarken
196969
05-09 2020
Kl. 10:00
HB Oversidder Fælledparken
196976 ma
07-09 2020
Kl. 20:35
Oversidder B 1960
196975 on
09-09 2020
Kl. 20:30
Hvidovre IF HB Avedøre Stadion Kunstgræs
196973 to
10-09 2020
Kl. 18:30
Hekla Sønderbro Fight 2 Kunst, Hekla park
196974 to
10-09 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Brønshøj BK Kunstbane 2, Kløvermarken
196980 ti
22-09 2020
Kl. 19:30
Brønshøj BK Hvidovre IF Tingbjerg I P
196978 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight 2 Oversidder Kløvermarken
196979 on
23-09 2020
Kl. 18:30
B 1960 Hekla Grønnemosen
196977
26-09 2020
Kl. 10:00
HB Sønderbro Fight Fælledparken
196984 on
30-09 2020
Kl. 18:00
B 1960 Brønshøj BK Grønnemosen
196981 on
30-09 2020
Kl. 19:45
Hekla Sønderbro Fight Kunst, Hekla park
196983 on
30-09 2020
Kl. 20:30
Hvidovre IF Oversidder Avedøre Stadion Kunstgræs
196982
03-10 2020
Kl. 10:00
HB Sønderbro Fight 2 Fælledparken
196987 ma
05-10 2020
Kl. 20:35
Oversidder Hekla
196988 ti
06-10 2020
Kl. 19:30
Brønshøj BK HB Tingbjerg I P
196985
10-10 2020
Kl. 13:30
Sønderbro Fight Hvidovre IF Kløvermarken
196986
10-10 2020
Kl. 14:00
Sønderbro Fight 2 B 1960 Kunstbane 1, Kløvermarken
196992 ma
19-10 2020
Kl. 20:35
Oversidder Sønderbro Fight
196990 on
21-10 2020
Kl. 20:30
Hvidovre IF Hekla Avedøre Stadion Kunstgræs
196989
24-10 2020
Kl. 13:30
Sønderbro Fight 2 Brønshøj BK Kløvermarken
196991
25-10 2020
Kl. 13:00
B 1960 HB Grønnemosen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind