MENU

M+40 M 7M Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
169112 ma
24-08 2020
Kl. 18:00
KFUM 2 Bispebjerg Bk. Emdrupparken
169254 ma
24-08 2020
Kl. 18:30
KFUM Sønderbro Fight Emdrupparken
169253 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
NB 99 Dragør Gentofte Sportspark - kunst 1
169111 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder CSC
169255
30-08 2020
Kl. 15:15
Prespa Skovshoved IF Kunst, Ryparken
169259 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
KFUM KFUM 2 Emdrupparken
169257 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
NB 99 CSC Gentofte Sportspark - kunst 1
169256 ti
01-09 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Dragør Kunstbane 2, Kløvermarken
169258
05-09 2020
Kl. 12:00
Skovshoved IF Bispebjerg Bk. Skovshoved I P
169260
06-09 2020
Kl. 15:15
Prespa Oversidder Kunst, Ryparken
169263 ma
07-09 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Prespa Kunstbane 2, Kløvermarken
169264 to
10-09 2020
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. NB 99 Lersøparken
169265 to
10-09 2020
Kl. 18:00
CSC Skovshoved IF Kløvermarken
169262
12-09 2020
Kl. 12:00
Dragør KFUM Dragør Bk
169261
13-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder KFUM 2
169267 ma
14-09 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight NB 99 Kunstbane 2, Kløvermarken
169269 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
Bispebjerg Bk. Oversidder Lersøparken
169270 to
17-09 2020
Kl. 18:00
CSC Prespa Kløvermarken
169268
19-09 2020
Kl. 12:00
Skovshoved IF KFUM Skovshoved I P
169266
20-09 2020
Kl. 10:00
Dragør KFUM 2 Dragør Bk
182507 ma
21-09 2020
Kl. 22:00
NB 99 Skovshoved IF Gentofte Sportspark - kunst 1
182508 ma
21-09 2020
Kl. 22:00
Bispebjerg Bk. CSC Lersøparken
169272 ti
22-09 2020
Kl. 20:30
KFUM 2 Sønderbro Fight Emdrupparken
169271 to
24-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Dragør
182509
27-09 2020
Kl. 10:00
KFUM Prespa Emdrupparken
182510 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Skovshoved IF
182512 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
NB 99 KFUM Gentofte Sportspark - kunst 1
182511 ti
29-09 2020
Kl. 20:30
KFUM 2 Prespa Emdrupparken
182513 on
30-09 2020
Kl. 17:45
Sønderbro Fight Bispebjerg Bk. Kløvermarken
182514
04-10 2020
Kl. 16:00
CSC Dragør Kløvermarken
182518 to
08-10 2020
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. Prespa Lersøparken
182985 to
08-10 2020
Kl. 20:00
Skovshoved IF Sønderbro Fight Skovshoved I P
182515 to
08-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder KFUM
182516
10-10 2020
Kl. 10:00
Dragør Skovshoved IF Dragør Bk
182519
11-10 2020
Kl. 18:00
CSC Sønderbro Fight Kunstbane 1, Kløvermarken
182517
11-10 2020
Kl. 20:30
KFUM 2 NB 99 Emdrupparken
182984 ma
12-10 2020
Kl. 22:00
NB 99 Oversidder Gentofte Sportspark - kunst 1
182520
17-10 2020
Kl. 11:00
KFUM 2 CSC Emdrupparken
182986
17-10 2020
Kl. 11:00
KFUM Bispebjerg Bk. Emdrupparken
182987
18-10 2020
Kl. 15:15
Prespa Dragør Kunst, Ryparken
182989 ma
19-10 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Oversidder Kunstbane 2, Kløvermarken
182990
24-10 2020
Kl. 12:00
Skovshoved IF KFUM 2 Skovshoved I P
182988
24-10 2020
Kl. 14:00
Dragør Bispebjerg Bk. Dragør Bk
182991
24-10 2020
Kl. 14:45
CSC KFUM Kløvermarken
182992
25-10 2020
Kl. 15:15
Prespa NB 99 Kunst, Ryparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind