Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. nov 2018
10:00
USG Q
6
FC Damsø
1
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2018
11:00
ØKF
1
HB
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2018
12:00
Heimdal
1
Sundby Bk.
13
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2018
13:00
Skjold
1
GVI
3
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2018
14:00
Nørrebro FF
2
Valby Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2018
15:00
Nørrebro United
0
VLI
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2018
10:00
VLI
12
Nørrebro FF
4
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2018
11:00
HB
1
Heimdal
1
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2018
12:00
GVI
0
ØKF
2
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2018
13:00
Valby Bk.
3
Skjold
2
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2018
14:00
Sundby Bk.
3
USG Q
2
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2018
15:00
FC Damsø
3
Nørrebro United
2
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2018
10:00
Heimdal
6
USG Q
1
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2018
11:00
ØKF
5
Valby Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2018
12:00
HB
1
GVI
6
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2018
13:00
Skjold
6
VLI
1
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2018
14:00
Nørrebro FF
2
FC Damsø
1
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2018
15:00
Nørrebro United
1
Sundby Bk.
7
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2018
15:00
VLI
2
ØKF
0
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2018
16:00
USG Q
0
Nørrebro United
0
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2018
17:00
GVI
5
Heimdal
3
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2018
18:00
Valby Bk.
5
HB
3
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2018
19:00
FC Damsø
Skjold
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2018
20:00
Sundby Bk.
8
Nørrebro FF
0
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2018
13:00
ØKF
5
FC Damsø
0
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2018
14:00
Heimdal
3
Nørrebro United
1
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2018
15:00
HB
VLI
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2018
16:00
Skjold
2
Sundby Bk.
7
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2018
17:00
GVI
4
Valby Bk.
4
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2018
18:00
Nørrebro FF
USG Q
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. jan 2019
10:00
Sundby Bk.
12
ØKF
1
|
|||||||||||||||||||
06. jan 2019
11:00
FC Damsø
3
HB
5
|
|||||||||||||||||||
06. jan 2019
12:00
Nørrebro United
3
Nørrebro FF
2
|
|||||||||||||||||||
06. jan 2019
13:00
Valby Bk.
1
Heimdal
6
|
|||||||||||||||||||
06. jan 2019
14:00
USG Q
Skjold
HHT
|
|||||||||||||||||||
06. jan 2019
15:00
VLI
1
GVI
6
|
|||||||||||||||||||
13. jan 2019
10:00
ØKF
4
USG Q
3
|
|||||||||||||||||||
13. jan 2019
11:00
Heimdal
6
Nørrebro FF
1
|
|||||||||||||||||||
13. jan 2019
12:00
HB
0
Sundby Bk.
7
|
|||||||||||||||||||
13. jan 2019
13:00
Skjold
2
Nørrebro United
0
|
|||||||||||||||||||
13. jan 2019
14:00
GVI
8
FC Damsø
1
|
|||||||||||||||||||
13. jan 2019
15:00
Valby Bk.
VLI
HMH
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2019
10:00
Sundby Bk.
4
GVI
1
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2019
11:00
FC Damsø
1
Valby Bk.
4
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2019
12:00
Nørrebro United
6
ØKF
0
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2019
13:00
Nørrebro FF
3
Skjold
1
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2019
14:00
USG Q
1
HB
2
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2019
15:00
VLI
0
Heimdal
3
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2019
10:00
VLI
4
FC Damsø
1
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2019
11:00
ØKF
4
Nørrebro FF
1
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2019
12:00
Heimdal
Skjold
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2019
13:00
HB
0
Nørrebro United
3
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2019
14:00
GVI
5
USG Q
1
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2019
15:00
Valby Bk.
2
Sundby Bk.
5
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2019
10:00
USG Q
3
Valby Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2019
11:00
Heimdal
7
FC Damsø
1
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2019
12:00
Sundby Bk.
5
VLI
2
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2019
14:00
Nørrebro FF
0
HB
2
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2019
15:00
Skjold
5
ØKF
2
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2019
10:00
ØKF
1
Heimdal
5
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2019
11:00
FC Damsø
2
Sundby Bk.
9
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2019
12:00
Valby Bk.
0
Nørrebro United
1
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2019
13:00
GVI
10
Nørrebro FF
0
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2019
14:00
HB
0
Skjold
4
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2019
15:00
VLI
2
USG Q
0
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2019
16:00
Nørrebro United
1
GVI
7
|
futsalbold,
veste,
tidtager
indberetning af kampens resultat.
2) Benskinner er obligatoriske i Futsal.
3) Der anvendes elektronisk holdkort i Futsalturneringen.
4) Spilletiden er to x 20 min (løbende) med en dommer