Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2017
19:00
KFB 4
B.93 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2017
19:45
VLI 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2017
11:00
Heimdal 5
1
HB 6
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2017
21:00
FB 8
4
KFB 4
0
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2017
18:45
Olympia 1921 2
2
Pioneren 2
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2017
18:45
ØKF 2
5
Vanløse 3
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2017
13:30
Pioneren 2
1
Skjold 7
3
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2017
19:30
Vanløse 3
6
Heimdal 5
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2017
20:15
Oversidder
Olympia 1921 2
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2017
20:30
B.93 6
5
ØKF 2
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2017
13:00
Skjold 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2017
15:00
VLI 3
0
Heimdal 5
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2017
11:45
Olympia 1921 2
3
HB 6
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2017
13:30
ØKF 2
3
FB 8
6
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2017
15:15
B.93 6
3
Vanløse 3
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2017
20:15
Oversidder
KFB 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2017
18:15
Pioneren 2
ØKF 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2017
18:15
HB 6
3
Skjold 7
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2017
18:30
Vanløse 3
5
VLI 3
0
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2017
13:00
Heimdal 5
Olympia 1921 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2017
20:15
Oversidder
Pioneren 2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2017
18:00
KFB 4
2
HB 6
4
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2017
18:00
Skjold 7
3
FB 8
4
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2017
13:00
Olympia 1921 2
0
VLI 3
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2017
13:30
ØKF 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2017
13:30
B.93 6
6
Pioneren 2
0
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2017
20:15
Oversidder
B.93 6
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2017
18:00
HB 6
0
ØKF 2
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2017
18:00
VLI 3
4
Skjold 7
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2017
19:15
Vanløse 3
2
Olympia 1921 2
3
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2017
13:00
Pioneren 2
FB 8
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2017
20:30
KFB 4
4
Heimdal 5
4
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2017
13:00
Pioneren 2
Vanløse 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2017
11:45
FB 8
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2017
13:30
Skjold 7
2
Olympia 1921 2
0
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2017
13:30
B.93 6
5
HB 6
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2017
13:30
ØKF 2
Heimdal 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2017
15:15
KFB 4
2
VLI 3
0
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2017
19:15
Vanløse 3
4
Skjold 7
1
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2017
13:00
HB 6
2
FB 8
5
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2017
15:00
Heimdal 5
3
B.93 6
3
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2017
15:00
VLI 3
0
ØKF 2
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2017
11:45
Olympia 1921 2
2
KFB 4
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2017
19:00
VLI 3
2
FB 8
5
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2017
11:15
Heimdal 5
10
Pioneren 2
2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2017
13:00
HB 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2017
11:45
Olympia 1921 2
2
B.93 6
2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2017
13:30
KFB 4
Vanløse 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2017
13:30
Skjold 7
3
ØKF 2
1
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2017
11:45
KFB 4
Pioneren 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2017
11:45
FB 8
3
B.93 6
2
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2017
13:30
Skjold 7
3
Heimdal 5
4
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2017
20:15
Oversidder
Heimdal 5
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2017
19:15
Vanløse 3
11
HB 6
0
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2017
13:30
Pioneren 2
4
VLI 3
3
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2017
11:45
FB 8
9
Olympia 1921 2
1
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2017
13:30
ØKF 2
4
KFB 4
4
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2017
14:15
B.93 6
4
Skjold 7
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2017
21:00
HB 6
1
VLI 3
0
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2017
21:00
FB 8
3
Vanløse 3
1
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2017
18:30
ØKF 2
4
Olympia 1921 2
5
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2017
11:15
KFB 4
3
Skjold 7
2
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2017
11:15
Pioneren 2
HB 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2017
11:15
Oversidder
Vanløse 3
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2017
11:15
FB 8
6
Heimdal 5
0
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2017
11:15
B.93 6
VLI 3
UHT
|
Oprykning:
De otte bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljerne 13, 14, 15 og 16.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 11 og 12 i både pulje 13, 14, 15 og 16 rykker ned.