Serie 2, P4 11/12 (2012)

FC Udfordringen

Kampprogram

Periode
Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
424335
1 To 18-08-11
Kl. 19:00
Bk. Stefan FC Udfordringen Rådvadsvej 1-3
424370
3 Ti 23-08-11
Kl. 18:30
Sønderbro Fight FC Udfordringen Kløvermarken 1-1
424376
4 To 01-09-11
Kl. 18:00
FC Udfordringen CSC Valby IP, Gl. Afdeling 0-1
424386
5 03-09-11
Kl. 15:00
Bk. Pioneren FC Udfordringen Vigerslevparken 2-5
424392
6 10-09-11
Kl. 13:00
FC Udfordringen FC Sydhavnen Valby IP, Gl. Afdeling 2-2
424402
7 17-09-11
Kl. 13:00
FC Udfordringen Valby Bk. Valby IP, Gl. Afdeling 2-1
424408
8 24-09-11
Kl. 11:00
Bispebjerg Bk. FC Udfordringen Valby IP, tribunen 1-2
424417
9 01-10-11
Kl. 13:00
FC Udfordringen Bk. Hekla Valby IP, Gl. Afdeling 0-1
424419
10 08-10-11
Kl. 13:00
CIK FC Udfordringen Kløvermarken 1-3
424431
11 15-10-11
Kl. 13:00
FC Udfordringen Bk. Hellas Valby IP, Gl. Afdeling 1-4
424436
12 23-10-11
Kl. 13:30
Husum Bk. FC Udfordringen Husumparken 3-2
424342
2 30-10-11
Kl. 13:30
FC Udfordringen FC Culpa Kunst, Valby IP, tribunen 3-1
424445
13 Ti 01-11-11
Kl. 18:30
FC Udfordringen Bk. Olympia 1921 Kunst, Sundby Idrætspark 4-2
424452
14 12-11-11
Kl. 13:00
FC Udfordringen Bk. Stefan Kunst, Valby IP, tribunen 1-3
424460
15 31-03-12
Kl. 15:00
FC Culpa FC Udfordringen Kunst, Valby IP, tribunen 4-4
424999
17 21-04-12
Kl. 15:00
CSC FC Udfordringen Kløvermarken 4-2
425004
18 To 26-04-12
Kl. 18:00
FC Udfordringen Bk. Pioneren Valby IP, Gl. Afdeling 0-1
424467
16 Ti 01-05-12
Kl. 19:00
FC Udfordringen Sønderbro Fight Valby IP, Gl. Afdeling 1-0
425014
19 05-05-12
Kl. 13:00
FC Sydhavnen FC Udfordringen Kunst, Valby IP, tribunen 5-0
425338
20 12-05-12
Kl. 15:00
Valby Bk. FC Udfordringen Værkstedvej 3-2
425363
21 20-05-12
Kl. 11:45
FC Udfordringen Bispebjerg Bk. Kunst, Valby IP, tribunen 5-1
425412
22 Ti 22-05-12
Kl. 19:30
Bk. Hekla FC Udfordringen Hekla Park 3-0
425469
24 02-06-12
Kl. 15:00
Bk. Hellas FC Udfordringen Engdraget 2-0
425465
23 Ti 19-06-12
Kl. 18:00
FC Udfordringen CIK Kunst, Valby IP, tribunen 3-3
425499
25 On 20-06-12
Kl. 19:00
FC Udfordringen Husum Bk. Kunst, Valby IP, tribunen 7-0
425507
26 23-06-12
Kl. 13:00
Bk. Olympia 1921 FC Udfordringen Kunst, Sundby Idrætspark 1-5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144

Bemærk:

Oprykning: Efter foråret 2012 rykker de to bedst placerede oprykningsberettigede hold op i Serie 1, pulje 2.
Antal oprykkere kan forøges med 1 hold, hvis der ikke findes en oprykker fra Serie 1, pulje 3 til KS.

Nedrykning Nr. 13 og 14 rykker ned.

Samme som antal 1. hold, der rykker ned fra KS til Serie 1, pulje 2. Kan reduceres med 1 hold.