Serie 2, P4 11/12 (2012)

Bk. Olympia 1921

Kampprogram

Periode
Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
424334
1 Ti 16-08-11
Kl. 19:00
Bk. Olympia 1921 Bispebjerg Bk. Kløvermarken 1-0
424344
2 20-08-11
Kl. 13:00
Bk. Hekla Bk. Olympia 1921 Hekla Park 3-1
424367
3 Ti 23-08-11
Kl. 18:30
Bk. Olympia 1921 CIK Kløvermarken 1-3
424374
4 Ti 30-08-11
Kl. 18:00
Bk. Hellas Bk. Olympia 1921 Engdraget 2-2
424381
5 03-09-11
Kl. 15:00
Bk. Olympia 1921 Husum Bk. Kunst, Sundby Idrætspark 0-2
424395
6 10-09-11
Kl. 15:00
Valby Bk. Bk. Olympia 1921 Værkstedvej 0-3
424396
7 18-09-11
Kl. 13:30
Bk. Stefan Bk. Olympia 1921 Rådvadsvej 1-0
424407
8 On 21-09-11
Kl. 17:30
Bk. Olympia 1921 FC Culpa Kløvermarken 0-2
424413
9 01-10-11
Kl. 13:00
Sønderbro Fight Bk. Olympia 1921 Kløvermarken 3-1
424422
10 Fr 07-10-11
Kl. 19:30
Bk. Olympia 1921 CSC Kunst, Sundby Idrætspark 1-2
424429
11 15-10-11
Kl. 15:00
Bk. Pioneren Bk. Olympia 1921 Valby IP, tribunen 3-1
424437
12 22-10-11
Kl. 15:00
Bk. Olympia 1921 FC Sydhavnen Kunst, Sundby Idrætspark 1-5
424445
13 Ti 01-11-11
Kl. 18:30
FC Udfordringen Bk. Olympia 1921 Kunst, Sundby Idrætspark 4-2
424453
14 12-11-11
Kl. 14:00
Bispebjerg Bk. Bk. Olympia 1921 Lersøparken 3-2
424458
15 31-03-12
Kl. 15:00
Bk. Olympia 1921 Bk. Hekla Kunst, Sundby Idrætspark 0-0
424463
16 14-04-12
Kl. 13:00
CIK Bk. Olympia 1921 Kløvermarken 4-5
424995
17 21-04-12
Kl. 15:00
Bk. Olympia 1921 Bk. Hellas Kunst, Sundby Idrætspark 0-3
425003
18 Ti 24-04-12
Kl. 19:00
Husum Bk. Bk. Olympia 1921 Husumparken 2-2
425008
19 05-05-12
Kl. 15:00
Bk. Olympia 1921 Valby Bk. Sundby Idrætspark 0-3
425018
20 12-05-12
Kl. 15:00
Bk. Olympia 1921 Bk. Stefan Kunst, Sundby Idrætspark 2-1
425345
21 20-05-12
Kl. 13:30
FC Culpa Bk. Olympia 1921 Kunst, Valby IP, tribunen 2-5
425433
23 26-05-12
Kl. 15:00
CSC Bk. Olympia 1921 Kløvermarken 2-1
425475
24 02-06-12
Kl. 15:00
Bk. Olympia 1921 Bk. Pioneren Kunst, Sundby Idrætspark 2-1
425498
25 To 07-06-12
Kl. 19:30
FC Sydhavnen Bk. Olympia 1921 Kunst, Valby IP, tribunen 5-3
425398
22 Fr 15-06-12
Kl. 19:00
Bk. Olympia 1921 Sønderbro Fight Sundby Idrætspark 2-3
425507
26 23-06-12
Kl. 13:00
Bk. Olympia 1921 FC Udfordringen Kunst, Sundby Idrætspark 1-5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144

Bemærk:

Oprykning: Efter foråret 2012 rykker de to bedst placerede oprykningsberettigede hold op i Serie 1, pulje 2.
Antal oprykkere kan forøges med 1 hold, hvis der ikke findes en oprykker fra Serie 1, pulje 3 til KS.

Nedrykning Nr. 13 og 14 rykker ned.

Samme som antal 1. hold, der rykker ned fra KS til Serie 1, pulje 2. Kan reduceres med 1 hold.