Herre-pokal (2006)

Kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
981101
1 Ti 18-04-06
Kl. 18:00
B.1950 Bispebjerg Bk. Ryparken 0-4
981103
1 Ti 18-04-06
Kl. 18:00
SSB Real Copenhagen Bavnehøj Idrætsanlæg 1-2
981099
1 To 20-04-06
Kl. 18:00
Tårnby FF HB Pilegårdsskolen 2-0
981100
1 Ti 25-04-06
Kl. 18:00
FC Nyhavn FA 2000 Kløvermarken 2-3
981104
1 Ti 25-04-06
Kl. 18:00
Sønderbro Fight GVI Kløvermarken 1-3
981102
1 To 27-04-06
Kl. 18:00
CIK KFB Kløvermarken 6-2
673177
2 Ti 02-05-06
Kl. 18:00
Valby Bk. Bk. Olympia 1921 Værkstedvej 1-0
673179
2 Ti 02-05-06
Kl. 18:00
Bk. Pioneren Thai Sports Verein Vigerslevparken UHT!
673181
2 Ti 02-05-06
Kl. 18:00
FC Sydhavnen KFUM Valby IP, tribunen 3-2
673183
2 Ti 02-05-06
Kl. 18:00
Bk. Fremad Valby Bk. Union Valby IP, tribunen 1-2
673187
2 Ti 02-05-06
Kl. 18:00
Rikken FC Amager FF Rikken Park 3-5
673188
2 Ti 02-05-06
Kl. 18:00
Politiets IF Olympia ÅK Valby IP, tribunen 0-4
673190
2 Ti 02-05-06
Kl. 18:00
FC Culpa Real Copenhagen Valby IP, tribunen 6-0
673193
2 Ti 02-05-06
Kl. 18:00
Bk. Prespa Bk. Viktoria Ryparken 0-4
673196
2 Ti 02-05-06
Kl. 18:00
Bk. Fix AIK Frederiksholm Tingbjerg I P 3-2
673191
2 Ti 02-05-06
Kl. 18:15
GVI Fk. Nanoq GVI. Nymosen 5-1
673189
2 Ti 02-05-06
Kl. 18:15
Bk. Volvox Dynamo F. 05 B 93 Svanemølleanlæg. 2-1
673174
2 On 03-05-06
Kl. 17:30
Exercitus F.C Sundby KFUM Valby IP, Gl. Afdeling 1-3
673182
2 On 03-05-06
Kl. 18:00
FC Damsø Wowern Vanløse I P 2-3
673195
2 On 03-05-06
Kl. 18:00
VLI FB Jens Jessens Vej HHT!
673194
2 On 03-05-06
Kl. 18:30
Bispebjerg Bk. Bk. Hattrick 04 Lundehusparken 13-1
673176
2 On 03-05-06
Kl. 18:30
Bk. Vestia Firkantens Bk. Bavnehøj Idrætsanlæg 1-3
673186
2 To 04-05-06
Kl. 18:00
Bk. Stefan FA 2000 Rådvadsvej 1-2
673184
2 To 04-05-06
Kl. 18:00
CSC Dragør FF Kløvermarken 7-2
673175
2 To 04-05-06
Kl. 18:00
Tårnby FF Bk. Hekla Pilegårdsskolen 7-2
673173
2 To 04-05-06
Kl. 18:00
CIK FC Pharma Kløvermarken 2-1
673185
2 Ma 08-05-06
Kl. 19:15
FC Skulls Star FF Kløvermarken 2-4
673192
2 Ti 09-05-06
Kl. 18:00
Bk. Heimdal Bk. Rødovre Fælledparken 1-7
673178
2 To 11-05-06
Kl. 18:00
Bk. Amalie Bk. Hellas Kløvermarken 0-3
673180
2 Ti 16-05-06
Kl. 18:00
ØKF Husum Bk. Kløvermarken 1-3
697186
3 Ma 29-05-06
Kl. 18:00
Star FF Bk. Union Valby IP, Gl. Afdeling 1-9
697189
3 Ma 29-05-06
Kl. 19:00
Wowern Bispebjerg Bk. Kløvermarken 2-3
627003
3 Ma 29-05-06
Kl. 19:00
Husum Bk. Jægersborg Bk. Husumparken 3-1
697185
3 Ti 30-05-06
Kl. 18:15
Bk. Fix FA 2000 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej 2-0
627004
3 Ti 30-05-06
Kl. 19:00
Tårnby FF Skovshoved IF Pilegårdsskolen 1-2
626998
3 Ti 30-05-06
Kl. 19:00
FC Sydhavnen Østerbro IF Valby IP, tribunen HHT!
626999
3 Ti 30-05-06
Kl. 19:00
Amager United Olympia ÅK Tårnby Stadion 1-2
627000
3 Ti 30-05-06
Kl. 19:00
Bk. Hellas Vanløse IF Engdraget 1-3
627002
3 Ti 30-05-06
Kl. 19:00
FC Culpa Sundby Bk. Valby IP, tribunen HHT!
697184
3 Ti 30-05-06
Kl. 19:00
Bk. Pioneren Bk. Viktoria Vigerslevparken 0-8
627001
3 On 31-05-06
Kl. 19:00
Amager FF B.1908 John Tranums Alle 0-7
627005
3 On 31-05-06
Kl. 19:00
Sundby KFUM Dragør Bk. Kløvermarken 1-5
697188
3 On 31-05-06
Kl. 19:00
Valby Bk. FB Værkstedvej 0-5
697187
3 To 01-06-06
Kl. 18:15
CIK GVI Kløvermarken 0-5
627006
3 To 01-06-06
Kl. 19:00
Bk. Volvox Bk. Rødovre B 93 Svanemølleanlæg. 0-7
697183
3 To 01-06-06
Kl. 19:00
CSC Firkantens Bk. Kløvermarken 3-0
734094
4 Ma 12-06-06
Kl. 19:00
GVI Dragør Bk. GVI. Nymosen 2-4
734095
4 Ma 12-06-06
Kl. 19:00
Bk. Rødovre Østerbro IF Rødovre Stadion. Opvisn. 0-4
734096
4 Ma 12-06-06
Kl. 19:00
Bispebjerg Bk. Skovshoved IF Lersøparken 1-2
734097
4 Ti 13-06-06
Kl. 19:00
Husum Bk. FB Husumparken 2-1
734098
4 Ti 13-06-06
Kl. 19:00
CSC Sundby Bk. Kløvermarken HHT!
734100
4 On 14-06-06
Kl. 19:30
Olympia ÅK Bk. Fix Ryparken 1-2
734101
4 To 15-06-06
Kl. 19:00
Bk. Viktoria B.1908 Fælledparken 2-1
734099
4 To 15-06-06
Kl. 19:00
Bk. Union Vanløse IF Kunst, Genforeningspladsen 0-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144

Bemærk:

Husk at resultatet skal være indtelefoneret samme dag inden midnat. I modsat fald vil hjemmeholdet blive taberdømt. 1. runde af DBUs landspokalturnering afvikles i uge 32 (7. - 10. august)