M+40 1 7M Efterår, P1

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
125994
1 Ma 13-08-18
Kl. 19:30
Dragør 2 Sønderbro Fight Kunst, Dragør Bk. 3-6
125997
1 Ti 14-08-18
Kl. 20:30
FC Damsø FB Vanløse I P 4-4
125999
1 On 15-08-18
Kl. 19:00
Rødovre 2 Husum Bk Rødovre Stadion 1-4
125996
1 On 15-08-18
Kl. 20:00
Brønshøj Bk. CSC Tingbjerg I P Resultatformidling
125998
1 On 15-08-18
Kl. 20:00
Fremad Amager Bispebjerg Bk. Sundby Idrætspark Resultatformidling
126000
1 18-08-18
Kl. 11:00
Amager FF 3 Heimdal Kunst, John Tranums Alle Resultatformidling
125995
1 18-08-18
Kl. 12:00
Nørrebro United KFUM Kunst, Nørrebroparken Resultatformidling
126001
2 Ma 20-08-18
Kl. 18:30
Sønderbro Fight Heimdal Kløvermarken Resultatformidling
126006
2 Ma 20-08-18
Kl. 18:30
KFUM Brønshøj Bk. Emdrupparken Resultatformidling
126005
2 Ma 20-08-18
Kl. 19:00
CSC FC Damsø Kløvermarken Resultatformidling
126007
2 Ma 20-08-18
Kl. 19:30
Dragør 2 Nørrebro United Kunst, Dragør Bk. Resultatformidling
126002
2 Ma 20-08-18
Kl. 19:35
Husum Bk Amager FF 3 Kunst, Husumparken Resultatformidling
126003
2 Ti 21-08-18
Kl. 18:30
Bispebjerg Bk. Rødovre 2 Lersøparken Resultatformidling
126004
2 To 23-08-18
Kl. 19:15
FB Fremad Amager Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
126376
3 Ti 28-08-18
Kl. 20:30
FC Damsø KFUM Vanløse I P Resultatformidling
126378
3 On 29-08-18
Kl. 19:00
Rødovre 2 FB Rødovre Stadion Resultatformidling
126377
3 On 29-08-18
Kl. 20:15
Fremad Amager CSC Sundby Idrætspark Resultatformidling
126379
3 To 30-08-18
Kl. 20:15
Amager FF 3 Bispebjerg Bk. Kunst, John Tranums Alle Resultatformidling
126375
3 Fr 31-08-18
Kl. 18:00
Brønshøj Bk. Dragør 2 Tingbjerg I P Resultatformidling
126008
3 01-09-18
Kl. 12:00
Nørrebro United Sønderbro Fight Kunst, Nørrebroparken Resultatformidling
126383
4 Ma 03-09-18
Kl. 18:30
FB Amager FF 3 Jens Jessens Vej Resultatformidling
126384
4 Ma 03-09-18
Kl. 18:30
CSC Rødovre 2 Kløvermarken Resultatformidling
126381
4 Ma 03-09-18
Kl. 19:15
Sønderbro Fight Husum Bk Kløvermarken Resultatformidling
126386
4 Ma 03-09-18
Kl. 19:30
Dragør 2 FC Damsø Kunst, Dragør Bk. Resultatformidling
126385
4 Ti 04-09-18
Kl. 18:00
KFUM Fremad Amager Emdrupparken Resultatformidling
126382
4 Ti 04-09-18
Kl. 18:30
Bispebjerg Bk. Heimdal Lersøparken Resultatformidling
126387
4 09-09-18
Kl. 12:45
Nørrebro United Brønshøj Bk. Kunst, Nørrebroparken Resultatformidling
126467
5 Ti 11-09-18
Kl. 19:00
Amager FF 3 CSC John Tranums Alle Resultatformidling
126469
5 Ti 11-09-18
Kl. 19:35
Husum Bk Bispebjerg Bk. Kunst, Husumparken Resultatformidling
126389
5 Ti 11-09-18
Kl. 20:30
FC Damsø Nørrebro United Vanløse I P Resultatformidling
126468
5 On 12-09-18
Kl. 18:00
Heimdal FB Fælledparken Resultatformidling
126466
5 On 12-09-18
Kl. 19:00
Rødovre 2 KFUM Rødovre Stadion Kunst Resultatformidling
126388
5 On 12-09-18
Kl. 20:00
Brønshøj Bk. Sønderbro Fight Tingbjerg I P Resultatformidling
126390
5 On 12-09-18
Kl. 20:00
Fremad Amager Dragør 2 Sundby Idrætspark Resultatformidling
126470
6 Ma 17-09-18
Kl. 18:00
Sønderbro Fight Bispebjerg Bk. Kløvermarken Resultatformidling
126472
6 Ma 17-09-18
Kl. 18:30
CSC Heimdal Kløvermarken Resultatformidling
126474
6 Ma 17-09-18
Kl. 19:30
Dragør 2 Rødovre 2 Kunst, Dragør Bk. Resultatformidling
126380
3 On 19-09-18
Kl. 18:00
Heimdal Husum Bk Fælledparken Resultatformidling
126471
6 To 20-09-18
Kl. 19:15
FB Husum Bk Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
126473
6 To 20-09-18
Kl. 20:00
KFUM Amager FF 3 Emdrupparken Resultatformidling
126554
6 Fr 21-09-18
Kl. 18:00
Brønshøj Bk. FC Damsø Tingbjerg I P Resultatformidling
126475
6 22-09-18
Kl. 13:15
Nørrebro United Fremad Amager Kunst, Nørrebroparken Resultatformidling
126571
7 Ti 25-09-18
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. FB Lersøparken Resultatformidling
126558
7 Ti 25-09-18
Kl. 19:00
Amager FF 3 Dragør 2 Kunst, John Tranums Alle Resultatformidling
126570
7 Ti 25-09-18
Kl. 19:35
Husum Bk CSC Kunst, Husumparken Resultatformidling
126555
7 Ti 25-09-18
Kl. 20:30
FC Damsø Sønderbro Fight Vanløse I P Resultatformidling
126559
7 On 26-09-18
Kl. 18:00
Heimdal KFUM Fælledparken Resultatformidling
126557
7 On 26-09-18
Kl. 19:00
Rødovre 2 Nørrebro United Rødovre Stadion Kunst Resultatformidling
126556
7 On 26-09-18
Kl. 20:00
Fremad Amager Brønshøj Bk. Sundby Idrætspark Resultatformidling
126572
8 Ma 01-10-18
Kl. 17:45
Sønderbro Fight FB Kløvermarken Resultatformidling
126575
8 Ma 01-10-18
Kl. 19:30
Dragør 2 Heimdal Kunst, Dragør Bk. Resultatformidling
126578
8 Ti 02-10-18
Kl. 20:30
FC Damsø Fremad Amager Vanløse I P Resultatformidling
126577
8 On 03-10-18
Kl. 20:00
Brønshøj Bk. Rødovre 2 Tingbjerg I P Resultatformidling
126574
8 To 04-10-18
Kl. 20:00
KFUM Husum Bk Emdrupparken Resultatformidling
126573
8 06-10-18
Kl. 13:00
CSC Bispebjerg Bk. Kløvermarken Resultatformidling
126576
8 06-10-18
Kl. 14:30
Nørrebro United Amager FF 3 Kunst, Nørrebroparken Resultatformidling
126674
9 Ma 08-10-18
Kl. 19:30
FB CSC Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
126673
9 Ti 09-10-18
Kl. 17:30
Bispebjerg Bk. KFUM Lersøparken Resultatformidling
126670
9 Ti 09-10-18
Kl. 19:00
Amager FF 3 Brønshøj Bk. Kunst, John Tranums Alle Resultatformidling
126672
9 Ti 09-10-18
Kl. 19:35
Husum Bk Dragør 2 Kunst, Husumparken Resultatformidling
126671
9 On 10-10-18
Kl. 18:00
Heimdal Nørrebro United Kunst, Ryparken Resultatformidling
126669
9 On 10-10-18
Kl. 19:00
Rødovre 2 FC Damsø Rødovre Stadion Kunst Resultatformidling
126668
9 On 10-10-18
Kl. 20:00
Fremad Amager Sønderbro Fight Sundby Idrætspark Resultatformidling
126680
10 Ti 23-10-18
Kl. 20:30
FC Damsø Amager FF 3 Vanløse I P Resultatformidling
126681
10 On 24-10-18
Kl. 20:00
Fremad Amager Rødovre 2 Sundby Idrætspark Resultatformidling
126676
10 To 25-10-18
Kl. 20:00
KFUM FB Emdrupparken Resultatformidling
126679
10 27-10-18
Kl. 12:00
Brønshøj Bk. Heimdal Tingbjerg I P Resultatformidling
126677
10 28-10-18
Kl. 11:15
Dragør 2 Bispebjerg Bk. Kunst, Dragør Bk. Resultatformidling
126675
10 28-10-18
Kl. 12:30
Sønderbro Fight CSC Kløvermarken Resultatformidling
126678
10 28-10-18
Kl. 14:00
Nørrebro United Husum Bk Kunst, Nørrebroparken Resultatformidling
126688
11 Ma 29-10-18
Kl. 20:15
CSC KFUM Kunstbane 2, Kløvermarken Resultatformidling
126687
11 Ma 29-10-18
Kl. 21:00
FB Dragør 2 Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
126685
11 Ti 30-10-18
Kl. 19:35
Husum Bk Brønshøj Bk. Kunst, Husumparken Resultatformidling
126686
11 Ti 30-10-18
Kl. 21:00
Bispebjerg Bk. Nørrebro United Kunst, Ryparken Resultatformidling
126684
11 On 31-10-18
Kl. 18:00
Heimdal FC Damsø Kunst, Ryparken Resultatformidling
126682
11 On 31-10-18
Kl. 19:00
Rødovre 2 Sønderbro Fight Rødovre Stadion Kunst Resultatformidling
126683
11 03-11-18
Kl. 09:30
Amager FF 3 Fremad Amager John Tranums Alle Resultatformidling
126742
12 Ma 05-11-18
Kl. 22:00
FC Damsø Husum Bk Kunst, Vanløse I P Resultatformidling
126744
12 On 07-11-18
Kl. 19:00
Rødovre 2 Amager FF 3 Rødovre Stadion Kunst Resultatformidling
126743
12 On 07-11-18
Kl. 20:00
Fremad Amager Heimdal Sundby Idrætspark Resultatformidling
126698
12 10-11-18
Kl. 11:30
Sønderbro Fight KFUM Kløvermarken Resultatformidling
126741
12 10-11-18
Kl. 12:00
Brønshøj Bk. Bispebjerg Bk. Tingbjerg I P Resultatformidling
126699
12 11-11-18
Kl. 11:00
Dragør 2 CSC Kunst, Dragør Bk. Resultatformidling
126700
12 11-11-18
Kl. 14:00
Nørrebro United FB Kunst, Nørrebroparken Resultatformidling
126749
13 Ma 12-11-18
Kl. 21:00
FB Brønshøj Bk. Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
126750
13 Ma 12-11-18
Kl. 22:00
CSC Nørrebro United Kløvermarken Resultatformidling
126747
13 Ti 13-11-18
Kl. 18:30
Husum Bk Fremad Amager Kunst, Husumparken Resultatformidling
126748
13 Ti 13-11-18
Kl. 21:00
Bispebjerg Bk. FC Damsø Kunst, Ryparken Resultatformidling
126751
13 To 15-11-18
Kl. 20:30
KFUM Dragør 2 Emdrupparken Resultatformidling
126745
13 17-11-18
Kl. 11:00
Amager FF 3 Sønderbro Fight John Tranums Alle Resultatformidling
126746
13 17-11-18
Kl. 11:15
Heimdal Rødovre 2 Kunst, Fælledparken Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144