M+32 2 7M Efterår

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
464928
Kampfakta
1 Ma 20-08-18
Kl. 18:00
B 93 Skjold Kunst, Ryparken 1-5
464927
1 Ti 21-08-18
Kl. 20:30
Vanløse 2 Føroyar Vanløse I P HMH
464930
1 To 23-08-18
Kl. 19:00
Tårnby FF Amager FF Vestamager Idrætsanlæg 4-1
464931
Kampfakta
1 To 23-08-18
Kl. 19:00
Tårnby FF 2 Pan Fodbold Kunst, Vestamager Idrætsanlæg 7-3
464929
1 26-08-18
Kl. 13:30
CSC 2 Rikken Kunstbane 2, Kløvermarken HMH
464932
Kampfakta
2 Ma 27-08-18
Kl. 18:30
Pan Fodbold Tårnby FF Kunst, Valby IP, tribunen 3-7
464933
2 To 30-08-18
Kl. 19:00
Amager FF Vanløse 2 Kunst, John Tranums Alle 2-4
464934
Kampfakta
2 Fr 31-08-18
Kl. 18:00
Føroyar B 93 Kløvermarken 3-2
464992
2 02-09-18
Kl. 15:15
Rikken Tårnby FF 2 Kunst, Valby IP, tribunen 2-5
464991
2 02-09-18
Kl. 17:00
Skjold CSC 2 Kunst, Ryparken HHT!
464996
3 Ma 03-09-18
Kl. 18:00
B 93 Amager FF Kunst, Ryparken 5-2
464993
3 Ti 04-09-18
Kl. 20:30
Vanløse 2 Tårnby FF Vanløse I P UMH
464995
3 To 06-09-18
Kl. 19:00
Tårnby FF 2 Skjold Kunst, Vestamager Idrætsanlæg UMH
464994
3 09-09-18
Kl. 15:15
CSC 2 Føroyar Kunstbane 2, Kløvermarken 3-10
464997
Kampfakta
3 09-09-18
Kl. 15:15
Rikken Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen 3-3
465043
Kampfakta
4 Ti 11-09-18
Kl. 21:00
Pan Fodbold Vanløse 2 Kunst, Valby IP, tribunen 3-5
465066
4 Ti 11-09-18
Kl. 21:00
Skjold Rikken Kunst, Fælledparken 4-4
465067
4 To 13-09-18
Kl. 19:00
Amager FF CSC 2 Kunst, John Tranums Alle 3-10
465065
4 To 13-09-18
Kl. 19:00
Tårnby FF B 93 Vestamager Idrætsanlæg 10-1
465068
4 Fr 14-09-18
Kl. 18:00
Føroyar Tårnby FF 2 Kløvermarken 4-1
465071
Kampfakta
5 Ti 18-09-18
Kl. 20:30
B 93 Vanløse 2 Kunst, B93 3-5
465073
Kampfakta
5 Ti 18-09-18
Kl. 21:00
Skjold Pan Fodbold Kunst, Fælledparken 10-1
465072
5 To 20-09-18
Kl. 19:00
Tårnby FF 2 Amager FF Kunst, Vestamager Idrætsanlæg 3-3
465069
5 23-09-18
Kl. 15:15
CSC 2 Tårnby FF Kunstbane 1, Kløvermarken 8-5
465077
6 Ti 25-09-18
Kl. 20:30
Vanløse 2 CSC 2 Vanløse I P 6-6
465075
Kampfakta
6 Ti 25-09-18
Kl. 21:00
Pan Fodbold B 93 Kunst, Valby IP, tribunen 3-4
465078
Kampfakta
6 To 27-09-18
Kl. 19:00
Tårnby FF Tårnby FF 2 Vestamager Idrætsanlæg 7-3
465074
6 29-09-18
Kl. 14:00
Føroyar Skjold Kløvermarken 3-0
465082
7 Ti 02-10-18
Kl. 21:00
Skjold Amager FF Kunst, Fælledparken 8-2
465080
7 To 04-10-18
Kl. 20:00
Tårnby FF 2 Vanløse 2 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg 12-1
465079
7 07-10-18
Kl. 11:00
Rikken Tårnby FF Kunst, Valby IP, tribunen 3-0
465083
7 07-10-18
Kl. 12:00
Føroyar Pan Fodbold Kløvermarken 7-2
465081
7 07-10-18
Kl. 13:15
CSC 2 B 93 Kløvermarken 2-2
465086
8 Ti 09-10-18
Kl. 20:30
Vanløse 2 Rikken Vanløse I P HMH
465128
8 On 10-10-18
Kl. 20:30
B 93 Tårnby FF 2 Kunst, B93 0-3
465084
8 To 11-10-18
Kl. 19:00
Amager FF Føroyar Kunst, John Tranums Alle 1-7
465085
8 To 11-10-18
Kl. 20:00
Tårnby FF Skjold Vestamager Idrætsanlæg 3-0
465076
6 14-10-18
Kl. 13:00
Amager FF Rikken Kunst, John Tranums Alle 2-8
465127
8 14-10-18
Kl. 15:15
CSC 2 Pan Fodbold Kunstbane 2, Kløvermarken 3-0
465070
5 21-10-18
Kl. 15:15
Rikken Føroyar Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
465130
9 Ti 23-10-18
Kl. 21:00
Skjold Vanløse 2 Kunst, Fælledparken Resultatformidling
465139
9 To 25-10-18
Kl. 20:00
Tårnby FF 2 CSC 2 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg Resultatformidling
465129
9 27-10-18
Kl. 11:00
Føroyar Tårnby FF Kløvermarken Resultatformidling
465138
9 27-10-18
Kl. 14:00
Pan Fodbold Amager FF Valby IP, tribunen Resultatformidling
465131
9 28-10-18
Kl. 16:30
Rikken B 93 Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144

Bemærk:

Oprykning: De tre bedste oprykningsberettigede hold rykker op