M+32 1 7M Efterår, P1

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
464823
1 Ma 20-08-18
Kl. 22:00
Oversidder Fix
464820
1 On 22-08-18
Kl. 18:00
Valby Bk. Pioneren 2 Valby IP, tribunen Resultatformidling
464821
1 On 22-08-18
Kl. 20:15
CSC Hellas Kunstbane 2, Kløvermarken Resultatformidling
464819
1 Fr 24-08-18
Kl. 17:00
Vestia Arctos Bavnehøj Idrætsanlæg Resultatformidling
464822
1 25-08-18
Kl. 11:00
Hvidovre IF Real Copenhagen Avedøre Stadion Kunstgræs Resultatformidling
464828
2 Ma 27-08-18
Kl. 22:00
Hellas Oversidder Engdraget
464825
2 On 29-08-18
Kl. 18:00
Real Copenhagen Vestia Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
464827
2 To 30-08-18
Kl. 18:00
Pioneren 2 CSC Vigerslevparken Resultatformidling
464824
2 Fr 31-08-18
Kl. 18:00
Fix Hvidovre IF Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Resultatformidling
464826
2 02-09-18
Kl. 11:00
Arctos Valby Bk. Kløvermarken Resultatformidling
464830
3 On 05-09-18
Kl. 18:15
CSC Arctos Kløvermarken Resultatformidling
464833
3 On 05-09-18
Kl. 19:00
Hellas Fix Engdraget Resultatformidling
464832
3 On 05-09-18
Kl. 19:30
Valby Bk. Real Copenhagen Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
464831
3 On 05-09-18
Kl. 22:00
Oversidder Pioneren 2
464829
3 Fr 07-09-18
Kl. 17:30
Vestia Hvidovre IF Kunst, Bavnehøj IA Resultatformidling
464837
4 On 12-09-18
Kl. 18:30
Real Copenhagen CSC Valby IP, Gl. Afdeling Resultatformidling
464836
4 To 13-09-18
Kl. 18:00
Pioneren 2 Hellas Vigerslevparken Resultatformidling
464834
4 Fr 14-09-18
Kl. 18:00
Fix Vestia Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Resultatformidling
464835
4 15-09-18
Kl. 11:00
Hvidovre IF Valby Bk. Avedøre Stadion Kunstgræs Resultatformidling
464838
4 16-09-18
Kl. 11:00
Arctos Oversidder Kløvermarken
464841
5 Ma 17-09-18
Kl. 18:00
Valby Bk. Vestia Valby IP, tribunen Resultatformidling
464840
5 Ma 17-09-18
Kl. 18:30
Hellas Arctos Engdraget Resultatformidling
464839
5 On 19-09-18
Kl. 18:00
CSC Hvidovre IF Kløvermarken Resultatformidling
464842
5 On 19-09-18
Kl. 22:00
Oversidder Real Copenhagen
464843
5 To 20-09-18
Kl. 18:00
Pioneren 2 Fix Vigerslevparken Resultatformidling
464848
6 Ma 24-09-18
Kl. 22:00
Hvidovre IF Oversidder Hvidovre IF's baner
464846
6 On 26-09-18
Kl. 19:30
Real Copenhagen Hellas Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
464845
6 Fr 28-09-18
Kl. 17:45
Fix Valby Bk. Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Resultatformidling
464844
6 30-09-18
Kl. 11:00
Arctos Pioneren 2 Kløvermarken Resultatformidling
464847
6 30-09-18
Kl. 15:00
Vestia CSC Bavnehøj Idrætsanlæg Resultatformidling
464849
7 Ma 01-10-18
Kl. 17:30
Hellas Hvidovre IF Engdraget Resultatformidling
464850
7 Ma 01-10-18
Kl. 22:00
Oversidder Vestia
464852
7 To 04-10-18
Kl. 18:00
Pioneren 2 Real Copenhagen Vigerslevparken Resultatformidling
464851
7 06-10-18
Kl. 11:30
CSC Valby Bk. Kløvermarken Resultatformidling
464853
7 07-10-18
Kl. 12:00
Arctos Fix Kløvermarken Resultatformidling
464858
8 On 10-10-18
Kl. 18:00
Valby Bk. Oversidder Valby IP, tribunen
464854
8 On 10-10-18
Kl. 20:30
Real Copenhagen Arctos Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
464857
8 13-10-18
Kl. 13:30
CSC Fix Kunstbane 1, Kløvermarken Resultatformidling
464855
8 14-10-18
Kl. 11:00
Hvidovre IF Pioneren 2 Avedøre Stadion Kunstgræs Resultatformidling
464856
8 14-10-18
Kl. 11:30
Vestia Hellas Bavnehøj Idrætsanlæg Resultatformidling
464863
9 Ti 23-10-18
Kl. 22:00
Oversidder CSC
464862
9 27-10-18
Kl. 10:00
Fix Real Copenhagen Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Resultatformidling
464861
9 27-10-18
Kl. 12:00
Hellas Valby Bk. Engdraget Resultatformidling
464860
9 27-10-18
Kl. 13:00
Pioneren 2 Vestia Vigerslevparken Resultatformidling
464859
9 28-10-18
Kl. 11:00
Arctos Hvidovre IF Kløvermarken Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144