Serie 1, P2 18/19

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
543172
Kampfakta
1 18-08-18
Kl. 11:15
Bk. Viktoria Østerbro IF Kunst, Fælledparken 1-2
543166
Kampfakta
1 18-08-18
Kl. 13:00
Bk. Hellas Sunred Beach FC Engdraget 1-0
543167
Kampfakta
1 18-08-18
Kl. 13:00
Dragør Bk. FC Græsrødderne Dragør Bk 1-3
543169
Kampfakta
1 18-08-18
Kl. 13:00
FC Udfordringen KFB Kunst, Valby IP, tribunen 3-0
543168
Kampfakta
1 18-08-18
Kl. 15:00
CSC Vigerslev Bk. Kløvermarken 2-1
543171
Kampfakta
1 18-08-18
Kl. 15:00
Sundby Bk. BK Fix Sundby/Kløvermarken 2-2
543170
Kampfakta
1 Ti 21-08-18
Kl. 18:15
Jægersborg Bk. CBS Sport Gentofte Sportspark Opv. kunst 6-1
543218
Kampfakta
2 To 23-08-18
Kl. 20:10
FC Græsrødderne CSC Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-0
543243
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 11:15
Østerbro IF Bk. Hellas Kunst, Fælledparken 0-1
543177
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 13:00
BK Fix Bk. Viktoria Pilesvinget/Br.høj Kirkevej 3-1
543213
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 13:00
Vigerslev Bk. FC Udfordringen Kunst, Valby IP, tribunen 0-5
543180
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 13:30
KFB Jægersborg Bk. Kunstbane 2, Kløvermarken 4-2
543176
Kampfakta
2 26-08-18
Kl. 11:45
Sunred Beach FC Dragør Bk. Kunst, Ryparken 1-0
543179
Kampfakta
2 To 30-08-18
Kl. 20:45
CBS Sport Sundby Bk. Kunst, Jens Jessens Vej 3-4
543337
3 01-09-18
Kl. 11:00
Bk. Viktoria CBS Sport Kunst, Fælledparken 2-0
543338
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 13:00
BK Fix Østerbro IF Pilesvinget/Br.høj Kirkevej 2-0
543269
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 13:00
FC Udfordringen FC Græsrødderne Kunst, Valby IP, tribunen 2-1
543270
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Vigerslev Bk. Gentofte Sportspark - kunst 1 5-4
543244
3 01-09-18
Kl. 13:00
Dragør Bk. Bk. Hellas Dragør Bk 3-0
543245
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 15:00
CSC Sunred Beach FC Kløvermarken 3-1
543336
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 15:00
Sundby Bk. KFB Sundby/Kløvermarken 2-2
543340
Kampfakta
4 Ti 04-09-18
Kl. 18:15
Bk. Hellas CSC Engdraget 3-1
543342
Kampfakta
4 Ti 04-09-18
Kl. 18:15
KFB Bk. Viktoria Kløvermarken 3-4
543345
4 Ti 04-09-18
Kl. 19:30
Østerbro IF Dragør Bk. Kunst, Fælledparken 1-2
543344
Kampfakta
4 Ti 04-09-18
Kl. 20:10
FC Græsrødderne Jægersborg Bk. Gentofte Sportspark Opv. kunst 7-1
543339
Kampfakta
4 On 05-09-18
Kl. 19:30
Sunred Beach FC FC Udfordringen Kunst, Ryparken 1-1
543343
Kampfakta
4 To 06-09-18
Kl. 18:00
Vigerslev Bk. Sundby Bk. Kunst, Valby IP, tribunen 5-1
543341
Kampfakta
4 To 06-09-18
Kl. 20:30
CBS Sport BK Fix Kunst, Jens Jessens Vej 4-1
543348
Kampfakta
5 08-09-18
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Sunred Beach FC Gentofte Sportspark - kunst 1 1-0
543351
Kampfakta
5 08-09-18
Kl. 13:00
BK Fix KFB Pilesvinget/Br.høj Kirkevej 2-3
543349
Kampfakta
5 08-09-18
Kl. 15:00
Sundby Bk. FC Græsrødderne Sundby/Kløvermarken 1-4
543346
Kampfakta
5 08-09-18
Kl. 15:00
CSC Dragør Bk. Kløvermarken 2-1
543352
5 09-09-18
Kl. 10:00
CBS Sport Østerbro IF Frederiksberg IP, kunst 1-1
543350
Kampfakta
5 09-09-18
Kl. 11:45
Bk. Viktoria Vigerslev Bk. Kunst, Fælledparken 1-1
543347
Kampfakta
5 Ti 11-09-18
Kl. 20:30
FC Udfordringen Bk. Hellas Kunst, Valby IP, tribunen 6-0
543353
Kampfakta
6 On 12-09-18
Kl. 19:30
Sunred Beach FC Sundby Bk. Kunst, Ryparken 3-3
543358
Kampfakta
6 To 13-09-18
Kl. 20:10
FC Græsrødderne Bk. Viktoria Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-1
543359
Kampfakta
6 15-09-18
Kl. 11:15
Østerbro IF CSC Kunst, Fælledparken 3-0
543357
Kampfakta
6 15-09-18
Kl. 13:00
Vigerslev Bk. BK Fix Valby IP, tribunen 0-0
543354
Kampfakta
6 15-09-18
Kl. 13:00
Bk. Hellas Jægersborg Bk. Engdraget 2-5
543355
Kampfakta
6 15-09-18
Kl. 13:00
Dragør Bk. FC Udfordringen Dragør Bk 2-2
543356
Kampfakta
6 15-09-18
Kl. 13:30
KFB CBS Sport Kunstbane 1, Kløvermarken 2-2
545891
Kampfakta
11 Ti 18-09-18
Kl. 19:30
Østerbro IF FC Græsrødderne Kunst, Ryparken 1-7
543360
Kampfakta
7 To 20-09-18
Kl. 19:15
FC Udfordringen CSC Kunst, Valby IP, tribunen 3-2
543363
7 22-09-18
Kl. 11:15
Bk. Viktoria Sunred Beach FC Kunst, Fælledparken 2-2
543361
Kampfakta
7 22-09-18
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Dragør Bk. Gentofte Sportspark - kunst 1 5-0
543366
Kampfakta
7 22-09-18
Kl. 13:00
KFB Østerbro IF Kløvermarken 1-3
543362
Kampfakta
7 22-09-18
Kl. 15:00
Sundby Bk. Bk. Hellas Sundby/Kløvermarken 2-2
543365
Kampfakta
7 23-09-18
Kl. 10:00
CBS Sport Vigerslev Bk. Jens Jessens Vej 1-1
543406
Kampfakta
8 To 27-09-18
Kl. 20:10
FC Græsrødderne CBS Sport Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-1
543402
8 29-09-18
Kl. 13:00
Bk. Hellas Bk. Viktoria Engdraget 0-3
543403
Kampfakta
8 29-09-18
Kl. 13:00
Dragør Bk. Sundby Bk. Dragør Bk 1-2
543405
Kampfakta
8 29-09-18
Kl. 13:00
Vigerslev Bk. KFB Kunst, Valby IP, tribunen 2-1
543404
Kampfakta
8 29-09-18
Kl. 15:00
CSC Jægersborg Bk. Kløvermarken 0-2
543367
Kampfakta
8 30-09-18
Kl. 11:45
Sunred Beach FC BK Fix Kunst, Ryparken 2-4
543407
Kampfakta
8 Ti 02-10-18
Kl. 20:30
FC Udfordringen Østerbro IF Kunst, Valby IP, tribunen 1-2
545350
9 06-10-18
Kl. 11:15
Bk. Viktoria Dragør Bk. Kunst, Fælledparken 4-4
545353
Kampfakta
9 06-10-18
Kl. 13:00
KFB FC Græsrødderne Kløvermarken 2-3
545354
Kampfakta
9 06-10-18
Kl. 13:00
Vigerslev Bk. Østerbro IF Valby IP, tribunen 3-1
544733
Kampfakta
9 06-10-18
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. FC Udfordringen Gentofte Sportspark - kunst 1 1-2
544904
Kampfakta
9 06-10-18
Kl. 15:00
Sundby Bk. CSC Sundby/Kløvermarken 0-1
545352
Kampfakta
9 07-10-18
Kl. 10:00
CBS Sport Sunred Beach FC Frederiksberg IP, kunst 0-1
545351
Kampfakta
9 Ti 09-10-18
Kl. 19:00
BK Fix Bk. Hellas Kunst, Tingbjerg IP 3-2
545484
Kampfakta
10 To 11-10-18
Kl. 20:10
FC Græsrødderne Vigerslev Bk. Gentofte Sportspark Opv. kunst 3-3
545485
Kampfakta
10 13-10-18
Kl. 13:00
Østerbro IF Jægersborg Bk. Kunst, Fælledparken 3-2
545356
10 13-10-18
Kl. 13:00
Bk. Hellas CBS Sport Engdraget 1-0
545357
Kampfakta
10 13-10-18
Kl. 13:00
Dragør Bk. BK Fix Dragør Bk 3-1
545483
Kampfakta
10 13-10-18
Kl. 13:00
FC Udfordringen Sundby Bk. Kunst, Valby IP, tribunen 4-0
545482
Kampfakta
10 13-10-18
Kl. 15:00
CSC Bk. Viktoria Kløvermarken 1-0
545355
Kampfakta
10 14-10-18
Kl. 11:45
Sunred Beach FC KFB Kunst, Ryparken 1-7
543364
Kampfakta
7 To 18-10-18
Kl. 18:30
BK Fix FC Græsrødderne Kunst, Tingbjerg IP 0-2
545680
Kampfakta
11 20-10-18
Kl. 11:15
Bk. Viktoria FC Udfordringen Kunst, Fælledparken 1-4
545681
Kampfakta
11 20-10-18
Kl. 13:00
BK Fix CSC Pilesvinget/Br.høj Kirkevej 2-2
545889
Kampfakta
11 20-10-18
Kl. 13:00
KFB Bk. Hellas Kløvermarken 3-2
545890
Kampfakta
11 20-10-18
Kl. 13:00
Vigerslev Bk. Sunred Beach FC Kunst, Valby IP, tribunen 0-2
545679
Kampfakta
11 20-10-18
Kl. 15:00
Sundby Bk. Jægersborg Bk. Sundby/Kløvermarken 0-2
545682
11 21-10-18
Kl. 10:00
CBS Sport Dragør Bk. Frederiksberg IP, kunst 0-2
545893
Kampfakta
12 27-10-18
Kl. 13:00
Bk. Hellas Vigerslev Bk. Engdraget 1-6
545894
Kampfakta
12 27-10-18
Kl. 13:00
Dragør Bk. KFB Dragør Bk 4-2
545896
Kampfakta
12 27-10-18
Kl. 13:00
FC Udfordringen BK Fix Kunst, Valby IP, tribunen 5-0
545898
Kampfakta
12 27-10-18
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Bk. Viktoria Gentofte Sportspark Opv. kunst 8-0
545899
Kampfakta
12 27-10-18
Kl. 15:00
Sundby Bk. Østerbro IF Sundby/Kløvermarken 2-1
545895
Kampfakta
12 27-10-18
Kl. 15:00
CSC CBS Sport Kløvermarken 3-1
545892
Kampfakta
12 28-10-18
Kl. 11:45
Sunred Beach FC FC Græsrødderne Kunst, Ryparken 2-1
548948
Kampfakta
13 To 01-11-18
Kl. 20:10
FC Græsrødderne Bk. Hellas Gentofte Sportspark Opv. kunst 6-0
545900
Kampfakta
13 10-11-18
Kl. 11:15
Bk. Viktoria Sundby Bk. Kunst, Fælledparken 4-0
545901
Kampfakta
13 10-11-18
Kl. 13:00
BK Fix Jægersborg Bk. Pilesvinget/Br.høj Kirkevej 1-2
549335
Kampfakta
13 10-11-18
Kl. 13:00
Østerbro IF Sunred Beach FC Kunst, Fælledparken 5-0
545945
Kampfakta
13 10-11-18
Kl. 13:00
Vigerslev Bk. Dragør Bk. Kunst, Valby IP, tribunen 5-0
545903
Kampfakta
13 10-11-18
Kl. 13:30
KFB CSC Kunstbane 1, Kløvermarken 2-1
545902
Kampfakta
13 11-11-18
Kl. 10:00
CBS Sport FC Udfordringen Frederiksberg IP, kunst 1-2
549341
14 To 28-03-19
Kl. 20:10
FC Græsrødderne Dragør Bk. Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
549340
14 30-03-19
Kl. 11:15
Vigerslev Bk. CSC Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
549342
14 30-03-19
Kl. 13:00
Østerbro IF Bk. Viktoria Kunst, Fælledparken Resultatformidling
549337
14 30-03-19
Kl. 13:00
BK Fix Sundby Bk. Kunst, Tingbjerg IP Resultatformidling
549339
14 30-03-19
Kl. 14:00
KFB FC Udfordringen Kunstbane 1, Kløvermarken Resultatformidling
549338
14 31-03-19
Kl. 10:00
CBS Sport Jægersborg Bk. Frederiksberg IP, kunst Resultatformidling
549336
14 31-03-19
Kl. 11:45
Sunred Beach FC Bk. Hellas Kunst, Ryparken Resultatformidling
549350
15 06-04-19
Kl. 11:15
Bk. Viktoria BK Fix Kunst, Fælledparken Resultatformidling
549347
15 06-04-19
Kl. 13:00
FC Udfordringen Vigerslev Bk. Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
549348
15 06-04-19
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. KFB Jægersborg Resultatformidling
549343
15 06-04-19
Kl. 13:00
Bk. Hellas Østerbro IF Engdraget Resultatformidling
549344
15 06-04-19
Kl. 13:00
Dragør Bk. Sunred Beach FC Dragør Bk Resultatformidling
549345
15 06-04-19
Kl. 15:00
CSC FC Græsrødderne Kløvermarken Resultatformidling
549349
15 06-04-19
Kl. 15:00
Sundby Bk. CBS Sport Sundby/Kløvermarken Resultatformidling
549356
16 To 11-04-19
Kl. 20:10
FC Græsrødderne FC Udfordringen Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
549357
16 13-04-19
Kl. 13:00
Østerbro IF BK Fix Kunst, Fælledparken Resultatformidling
549354
16 13-04-19
Kl. 13:00
KFB Sundby Bk. Kløvermarken Resultatformidling
549355
16 13-04-19
Kl. 13:00
Vigerslev Bk. Jægersborg Bk. Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
549352
16 13-04-19
Kl. 13:00
Bk. Hellas Dragør Bk. Engdraget Resultatformidling
549353
16 14-04-19
Kl. 10:00
CBS Sport Bk. Viktoria Frederiksberg IP, kunst Resultatformidling
549351
16 14-04-19
Kl. 11:45
Sunred Beach FC CSC Kunst, Ryparken Resultatformidling
549363
17 To 18-04-19
Kl. 11:30
Bk. Viktoria KFB Kunst, Fælledparken Resultatformidling
549364
17 To 18-04-19
Kl. 11:45
BK Fix CBS Sport Gadelandet Resultatformidling
549358
17 To 18-04-19
Kl. 11:45
Dragør Bk. Østerbro IF Dragør Bk Resultatformidling
549359
17 To 18-04-19
Kl. 11:45
CSC Bk. Hellas Kløvermarken Resultatformidling
549360
17 To 18-04-19
Kl. 11:45
FC Udfordringen Sunred Beach FC Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
549361
17 To 18-04-19
Kl. 11:45
Jægersborg Bk. FC Græsrødderne Jægersborg Resultatformidling
549362
17 To 18-04-19
Kl. 11:45
Sundby Bk. Vigerslev Bk. Sundby/Kløvermarken Resultatformidling
549401
18 Ma 22-04-19
Kl. 10:00
Østerbro IF CBS Sport Kunst, Fælledparken Resultatformidling
549365
18 Ma 22-04-19
Kl. 11:45
Sunred Beach FC Jægersborg Bk. Kunst, Ryparken Resultatformidling
549366
18 Ma 22-04-19
Kl. 11:45
Bk. Hellas FC Udfordringen Engdraget Resultatformidling
549367
18 Ma 22-04-19
Kl. 11:45
Dragør Bk. CSC Dragør Bk Resultatformidling
549384
18 Ma 22-04-19
Kl. 11:45
KFB BK Fix Kløvermarken Resultatformidling
549396
18 Ma 22-04-19
Kl. 11:45
Vigerslev Bk. Bk. Viktoria Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
549397
18 To 25-04-19
Kl. 20:10
FC Græsrødderne Sundby Bk. Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
549414
19 Fr 03-05-19
Kl. 18:30
BK Fix Vigerslev Bk. Gadelandet Resultatformidling
549413
19 04-05-19
Kl. 11:15
Bk. Viktoria FC Græsrødderne Kunst, Ryparken Resultatformidling
549408
19 04-05-19
Kl. 13:00
FC Udfordringen Dragør Bk. Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
549411
19 04-05-19
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Bk. Hellas Jægersborg Resultatformidling
549412
19 04-05-19
Kl. 15:00
Sundby Bk. Sunred Beach FC Sundby/Kløvermarken Resultatformidling
549406
19 04-05-19
Kl. 15:00
CSC Østerbro IF Kløvermarken Resultatformidling
549415
19 05-05-19
Kl. 10:00
CBS Sport KFB Frederiksberg IP, kunst Resultatformidling
549423
20 To 09-05-19
Kl. 20:10
FC Græsrødderne BK Fix Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
549425
20 11-05-19
Kl. 13:00
Østerbro IF KFB Kunst, Fælledparken Resultatformidling
549421
20 11-05-19
Kl. 13:00
Vigerslev Bk. CBS Sport Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
549417
20 11-05-19
Kl. 13:00
Bk. Hellas Sundby Bk. Engdraget Resultatformidling
549418
20 11-05-19
Kl. 13:00
Dragør Bk. Jægersborg Bk. Dragør Bk Resultatformidling
549419
20 11-05-19
Kl. 15:00
CSC FC Udfordringen Kløvermarken Resultatformidling
549416
20 12-05-19
Kl. 11:45
Sunred Beach FC Bk. Viktoria Kunst, Ryparken Resultatformidling
549439
21 Fr 17-05-19
Kl. 18:30
BK Fix Sunred Beach FC Gadelandet Resultatformidling
549441
21 18-05-19
Kl. 13:00
KFB Vigerslev Bk. Kløvermarken Resultatformidling
549426
21 18-05-19
Kl. 13:00
Østerbro IF FC Udfordringen Kunst, Fælledparken Resultatformidling
549428
21 18-05-19
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. CSC Jægersborg Resultatformidling
549429
21 18-05-19
Kl. 15:00
Sundby Bk. Dragør Bk. Sundby/Kløvermarken Resultatformidling
549440
21 19-05-19
Kl. 10:00
CBS Sport FC Græsrødderne Frederiksberg IP, kunst Resultatformidling
549431
21 19-05-19
Kl. 13:30
Bk. Viktoria Bk. Hellas Kunst, Fælledparken Resultatformidling
549454
22 To 23-05-19
Kl. 20:10
FC Græsrødderne KFB Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
549455
22 25-05-19
Kl. 13:00
Østerbro IF Vigerslev Bk. Kunst, Fælledparken Resultatformidling
549453
22 25-05-19
Kl. 13:00
FC Udfordringen Jægersborg Bk. Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
549450
22 25-05-19
Kl. 13:00
Bk. Hellas BK Fix Engdraget Resultatformidling
549451
22 25-05-19
Kl. 13:00
Dragør Bk. Bk. Viktoria Dragør Bk Resultatformidling
549452
22 25-05-19
Kl. 15:00
CSC Sundby Bk. Kløvermarken Resultatformidling
549446
22 26-05-19
Kl. 11:45
Sunred Beach FC CBS Sport Kunst, Ryparken Resultatformidling
551233
23 01-06-19
Kl. 11:15
Bk. Viktoria CSC Kunst, Fælledparken Resultatformidling
551234
23 01-06-19
Kl. 13:00
BK Fix Dragør Bk. Gadelandet Resultatformidling
551237
23 01-06-19
Kl. 13:00
Vigerslev Bk. FC Græsrødderne Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
549456
23 01-06-19
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Østerbro IF Jægersborg Resultatformidling
549459
23 01-06-19
Kl. 15:00
Sundby Bk. FC Udfordringen Sundby/Kløvermarken Resultatformidling
551236
23 01-06-19
Kl. 15:00
KFB Sunred Beach FC Kløvermarken Resultatformidling
551235
23 02-06-19
Kl. 17:00
CBS Sport Bk. Hellas Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
551244
24 To 06-06-19
Kl. 20:10
FC Græsrødderne Østerbro IF Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
551238
24 08-06-19
Kl. 11:15
Sunred Beach FC Vigerslev Bk. Kunst, Ryparken Resultatformidling
551239
24 08-06-19
Kl. 13:00
Bk. Hellas KFB Engdraget Resultatformidling
551240
24 08-06-19
Kl. 13:00
Dragør Bk. CBS Sport Dragør Bk Resultatformidling
551242
24 08-06-19
Kl. 13:00
FC Udfordringen Bk. Viktoria Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
551243
24 08-06-19
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Sundby Bk. Jægersborg Resultatformidling
551241
24 08-06-19
Kl. 15:00
CSC BK Fix Kløvermarken Resultatformidling
551559
25 To 13-06-19
Kl. 19:00
KFB Dragør Bk. Kløvermarken Resultatformidling
551557
25 To 13-06-19
Kl. 19:00
BK Fix FC Udfordringen Gadelandet Resultatformidling
551560
25 To 13-06-19
Kl. 19:45
Vigerslev Bk. Bk. Hellas Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
551561
25 To 13-06-19
Kl. 20:10
FC Græsrødderne Sunred Beach FC Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
551558
25 16-06-19
Kl. 10:00
CBS Sport CSC Frederiksberg IP, kunst Resultatformidling
551562
25 16-06-19
Kl. 13:30
Østerbro IF Sundby Bk. Kunst, Fælledparken Resultatformidling
551365
25 Ti 18-06-19
Kl. 19:30
Bk. Viktoria Jægersborg Bk. Kunst, Fælledparken Resultatformidling
551651
26 22-06-19
Kl. 15:00
Sunred Beach FC Østerbro IF Kunst, Ryparken Resultatformidling
551652
26 22-06-19
Kl. 15:00
Bk. Hellas FC Græsrødderne Engdraget Resultatformidling
551653
26 22-06-19
Kl. 15:00
Dragør Bk. Vigerslev Bk. Dragør Bk Resultatformidling
551654
26 22-06-19
Kl. 15:00
CSC KFB Kløvermarken Resultatformidling
551657
26 22-06-19
Kl. 15:00
FC Udfordringen CBS Sport Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
551658
26 22-06-19
Kl. 15:00
Jægersborg Bk. BK Fix Jægersborg Resultatformidling
551659
26 22-06-19
Kl. 15:00
Sundby Bk. Bk. Viktoria Sundby/Kløvermarken Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144

Bemærk:

Oprykning: 
Nr. 1 og 2 rykker op i Københavnsserien.

Nr. 3 rykker op, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold fra Serie 1 pulje 3 til Københavnsserien efter 2019 forår.

Nedrykning: 
Antallet af hold, der rykker ned i Serie 2 pulje 4 svarer til antallet af DBU København 1.-hold, der rykker ud af Københavnsserien 2018/19. 

Dog rykker nr. 14 altid ned