Herresenior S4-S6 VinterBOLD, P7 (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
819327
1 21-01-18
Kl. 12:30
HB FC 1924 Fælledparken 8-2
819328
1 On 24-01-18
Kl. 20:00
Rønneholtparkens FK Torslunde-Ishøj IF Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs 2-0
819326
1 27-01-18
Kl. 15:00
Blovstrød IF VB 1968 Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs 8-2
819329
1 27-01-18
Kl. 16:45
Volvox INVICTUS XI Kunst, Ryparken HHT!
819377
2 On 31-01-18
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF HB Ishøj Idrætscenter Kunstgræs 1-3
819378
2 03-02-18
Kl. 15:00
Blovstrød IF INVICTUS XI Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs 5-1
819331
2 04-02-18
Kl. 12:45
FC 1924 Rønneholtparkens FK Måløv Idrætspark 1-6
819330
2 04-02-18
Kl. 16:00
VB 1968 Volvox Gladsaxe stadion Kunstgræs 0-7
819381
3 Ma 05-02-18
Kl. 23:59
Rønneholtparkens FK VB 1968 Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs UHT!
819382
3 To 08-02-18
Kl. 21:00
Volvox Torslunde-Ishøj IF Kunst, Ryparken 4-0
819379
3 10-02-18
Kl. 12:00
Blovstrød IF FC 1924 Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs 7-0
819380
3 11-02-18
Kl. 15:00
HB INVICTUS XI Kunst, Ryparken 12-0
819385
4 24-02-18
Kl. 16:00
Blovstrød IF Torslunde-Ishøj IF Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs 5-1
819386
4 On 28-02-18
Kl. 20:00
INVICTUS XI Rønneholtparkens FK Vallensbæk Idrætscenter kunst 1-1
819384
4 04-03-18
Kl. 14:30
FC 1924 Volvox Måløv Idrætspark, Kunstgræs 1-8
819383
4 04-03-18
Kl. 16:00
VB 1968 HB Gladsaxe stadion Kunstgræs Resultatformidling
819389
5 Ti 06-03-18
Kl. 20:00
Rønneholtparkens FK Volvox Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs 2-2
819387
5 10-03-18
Kl. 15:00
Blovstrød IF HB Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs UHT!
819390
5 10-03-18
Kl. 15:00
Torslunde-Ishøj IF INVICTUS XI Ishøj Idrætscenter Kunstgræs 1-2
819388
5 11-03-18
Kl. 16:00
VB 1968 FC 1924 Gladsaxe stadion Kunstgræs 1-4
825194
6 17-03-18
Kl. 16:45
Volvox Blovstrød IF Kunst, Ryparken 2-5
819391
6 18-03-18
Kl. 12:30
HB Rønneholtparkens FK Kunst, Fælledparken UHT!
825193
6 18-03-18
Kl. 14:30
FC 1924 Torslunde-Ishøj IF Måløv Idrætspark, Kunstgræs 4-4
825195
6 18-03-18
Kl. 16:00
INVICTUS XI VB 1968 Vallensbæk Idrætscenter kunst UHT!
825197
7 Ma 19-03-18
Kl. 20:00
Rønneholtparkens FK Blovstrød IF Lyngehallen Kunstgræs 0-4
825196
7 24-03-18
Kl. 12:45
FC 1924 INVICTUS XI Måløv Idrætspark, Kunstgræs 5-8
825199
7 24-03-18
Kl. 16:45
Volvox HB Kunst, Ryparken 2-4
825198
7 25-03-18
Kl. 16:30
Torslunde-Ishøj IF VB 1968 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs UHT!
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144