U15 Piger 1-2 (03) VinterBOLD, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
120542
1 19-11-17
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 Greve Fodbold (2) Albertslund Stadion 1-3
120543
1 19-11-17
Kl. 11:00
Køge Nord FC Haslev FC Rishøj Stadion Kunst UDSResultatformidling
120544
1 19-11-17
Kl. 12:30
FB BK Union Kunst, Jens Jessens Vej 9-1
120546
1 19-11-17
Kl. 14:00
Oversidder Fløng-Hedehusene Fodbold
120545
1 To 23-11-17
Kl. 18:30
Præstø IF Roskilde Pigefodbold (2) Præstø Stadion 0-0
120551
2 02-12-17
Kl. 12:15
Fløng-Hedehusene Fodbold FB Hedehusene idrætspark Kunstgræs 2-0
120550
2 02-12-17
Kl. 12:45
BK Union Køge Nord FC Kunst, Grøndal Centret 0-13
120549
2 02-12-17
Kl. 14:00
Haslev FC Albertslund BS 72 HFC's Klubhus 4-0
120547
2 03-12-17
Kl. 15:15
Roskilde Pigefodbold (2) Oversidder Himmelev Kunstgræsbane
120555
3 To 14-12-17
Kl. 18:30
Præstø IF Haslev FC Vordingborg Kunst "Panteren" Resultatformidling
120553
3 17-12-17
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 BK Union Albertslund Stadion Resultatformidling
120554
3 17-12-17
Kl. 13:00
Køge Nord FC Fløng-Hedehusene Fodbold Rishøj Stadion Resultatformidling
120552
3 17-12-17
Kl. 13:00
Roskilde Pigefodbold (2) Greve Fodbold (2) Himmelev Kunstgræsbane Resultatformidling
120556
3 17-12-17
Kl. 14:00
Oversidder FB
120561
4 13-01-18
Kl. 12:15
Fløng-Hedehusene Fodbold Albertslund BS 72 Hedehusene idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
120558
4 13-01-18
Kl. 14:00
Haslev FC Roskilde Pigefodbold (2) HFC's Klubhus Resultatformidling
120557
4 14-01-18
Kl. 11:30
Greve Fodbold (2) Oversidder Greve Idræts Center
120560
4 14-01-18
Kl. 12:45
BK Union Præstø IF Kunst, Grøndal Centret Resultatformidling
120559
4 14-01-18
Kl. 14:15
FB Køge Nord FC Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
120562
5 21-01-18
Kl. 13:00
Roskilde Pigefodbold (2) BK Union Himmelev Kunstgræsbane Resultatformidling
120565
5 To 25-01-18
Kl. 18:30
Præstø IF Fløng-Hedehusene Fodbold Vordingborg Kunst "Panteren" Resultatformidling
120564
5 Fr 26-01-18
Kl. 17:30
Greve Fodbold (2) Haslev FC Greve Idræts Center Resultatformidling
120563
5 28-01-18
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 FB Albertslund Stadion Resultatformidling
120566
5 28-01-18
Kl. 13:30
Oversidder Køge Nord FC
120548
2 11-02-18
Kl. 11:30
Greve Fodbold (2) Præstø IF Greve Idræts Center Resultatformidling
120571
6 03-03-18
Kl. 12:15
Fløng-Hedehusene Fodbold Roskilde Pigefodbold (2) Hedehusene idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
120570
6 03-03-18
Kl. 12:45
BK Union Greve Fodbold (2) Kunst, Grøndal Centret Resultatformidling
120568
6 03-03-18
Kl. 14:00
Haslev FC Oversidder HFC's Klubhus
120569
6 04-03-18
Kl. 14:15
FB Præstø IF Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
120567
6 04-03-18
Kl. 15:00
Køge Nord FC Albertslund BS 72 Rishøj Stadion Resultatformidling
120575
7 To 08-03-18
Kl. 18:30
Præstø IF Køge Nord FC Vordingborg Kunst "Panteren" Resultatformidling
120574
7 10-03-18
Kl. 14:00
Haslev FC BK Union HFC's Klubhus Resultatformidling
120572
7 11-03-18
Kl. 11:30
Roskilde Pigefodbold (2) FB Himmelev Kunstgræsbane Resultatformidling
120573
7 11-03-18
Kl. 11:30
Greve Fodbold (2) Fløng-Hedehusene Fodbold Greve Idræts Center Resultatformidling
120576
7 11-03-18
Kl. 14:00
Oversidder Albertslund BS 72
120581
8 17-03-18
Kl. 10:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Haslev FC Hedehusene idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
120578
8 17-03-18
Kl. 15:00
Køge Nord FC Roskilde Pigefodbold (2) Rishøj Stadion Resultatformidling
120577
8 18-03-18
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 Præstø IF Albertslund Stadion Resultatformidling
120580
8 18-03-18
Kl. 13:30
Oversidder BK Union
120579
8 18-03-18
Kl. 14:15
FB Greve Fodbold (2) Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
120585
9 To 22-03-18
Kl. 18:30
Præstø IF Oversidder Vordingborg Kunst "Panteren"
120584
9 24-03-18
Kl. 14:00
Haslev FC FB HFC's Klubhus Resultatformidling
120582
9 25-03-18
Kl. 11:30
Roskilde Pigefodbold (2) Albertslund BS 72 Himmelev Kunstgræsbane Resultatformidling
120583
9 25-03-18
Kl. 11:30
Greve Fodbold (2) Køge Nord FC Greve Idræts Center Resultatformidling
120586
9 25-03-18
Kl. 14:30
BK Union Fløng-Hedehusene Fodbold Kunst, Grøndal Centret Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144