M+ 40 M 7M Forår (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
339804
1 Ma 02-04-18
Kl. 18:30
CSC Oversidder Kløvermarken
339807
1 Ti 03-04-18
Kl. 18:30
Bispebjerg Bk. Prespa Kunst, Ryparken 1-10
339803
1 To 05-04-18
Kl. 19:45
Skovshoved IF B 93 Skovshoved I P 3-3
339814
2 Ma 09-04-18
Kl. 20:30
Vanløse Skovshoved IF Kunst, Vanløse I P 5-2
339813
2 Ti 10-04-18
Kl. 19:30
B 93 Rødovre Kunst, B93 HMH
339811
2 On 11-04-18
Kl. 20:30
KB CSC Kunst, KB, P. Bangs Vej 5-1
339809
2 On 11-04-18
Kl. 21:00
BF Sydhavnen Bispebjerg Bk. Kunst, Valby IP, tribunen 5-3
339810
2 To 12-04-18
Kl. 22:00
Oversidder Hekla
339812
2 15-04-18
Kl. 16:30
Prespa KFUM Kunst, Ryparken 4-4
339816
3 Ma 16-04-18
Kl. 19:00
Hekla Skovshoved IF Hekla Park 0-7
339817
3 Ma 16-04-18
Kl. 22:00
Oversidder KB
339819
3 Ti 17-04-18
Kl. 18:30
Bispebjerg Bk. B 93 Lersøparken 2-2
339820
3 On 18-04-18
Kl. 19:00
Rødovre Vanløse Rødovre Stadion 7-1
339818
3 To 19-04-18
Kl. 18:15
KFUM BF Sydhavnen Emdrupparken UMH
339815
3 To 19-04-18
Kl. 18:15
Prespa CSC Kunst, Ryparken 19-4
339825
4 Ma 23-04-18
Kl. 20:30
B 93 KFUM Kunst, B93 7-3
339826
4 Ma 23-04-18
Kl. 20:30
Vanløse Bispebjerg Bk. Vanløse I P 3-0
339823
4 On 25-04-18
Kl. 20:30
KB Hekla Kunst, KB, P. Bangs Vej 2-2
339821
4 To 26-04-18
Kl. 18:00
BF Sydhavnen CSC Kunst, Valby IP, tribunen UHT!
339822
4 To 26-04-18
Kl. 19:45
Skovshoved IF Rødovre Skovshoved I P 4-3
339824
4 29-04-18
Kl. 15:15
Prespa Oversidder Kunst, Ryparken
346668
5 Ma 30-04-18
Kl. 18:30
KFUM Vanløse Emdrupparken 8-0
346670
5 Ma 30-04-18
Kl. 19:00
Bispebjerg Bk. Skovshoved IF Lersøparken 0-3
346669
5 Ma 30-04-18
Kl. 20:30
KB Prespa Kunst, KB, P. Bangs Vej UHT!
339829
5 Ma 30-04-18
Kl. 22:00
Oversidder BF Sydhavnen
339827
5 Ti 01-05-18
Kl. 18:00
CSC B 93 Holmens IA 3-7
339828
5 To 03-05-18
Kl. 19:15
Hekla Rødovre Hekla Park 5-2
346984
6 To 03-05-18
Kl. 20:15
Skovshoved IF KFUM Skovshoved I P 0-10
347555
6 Ma 07-05-18
Kl. 22:00
B 93 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
353768
6 Ti 08-05-18
Kl. 20:30
Vanløse CSC Vanløse I P 13-0
346986
6 On 09-05-18
Kl. 19:00
Rødovre Bispebjerg Bk. Rødovre Stadion 7-0
346983
6 To 10-05-18
Kl. 11:30
BF Sydhavnen KB Kunst, Valby IP, tribunen 7-2
346985
6 13-05-18
Kl. 13:30
Prespa Hekla Kunst, Ryparken 7-1
356877
7 Ma 14-05-18
Kl. 22:00
Oversidder Vanløse
356489
7 Ti 15-05-18
Kl. 18:00
CSC Skovshoved IF Holmens IA 1-6
356878
7 On 16-05-18
Kl. 18:30
KFUM Rødovre Emdrupparken 6-3
356879
7 On 16-05-18
Kl. 20:30
KB B 93 Kunst, KB, P. Bangs Vej 4-6
356876
7 To 17-05-18
Kl. 19:15
Hekla Bispebjerg Bk. Hekla Park 1-2
356883
8 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
Bispebjerg Bk. KFUM Lersøparken 2-3
356884
8 On 23-05-18
Kl. 19:00
Rødovre CSC Rødovre Stadion 7-1
356881
8 To 24-05-18
Kl. 19:00
BF Sydhavnen Hekla Valby IP, Gl. Afdeling 4-4
356882
8 To 24-05-18
Kl. 19:00
Skovshoved IF Oversidder Skovshoved I P
356886
8 To 24-05-18
Kl. 20:30
Vanløse KB Vanløse I P 1-0
356885
8 Fr 25-05-18
Kl. 18:15
B 93 Prespa Kunst, B93 3-5
339808
1 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
Rødovre BF Sydhavnen Rødovre Stadion 2-4
339805
1 Ma 28-05-18
Kl. 19:45
Hekla Vanløse Hekla Park 4-1
356890
9 Ma 28-05-18
Kl. 22:00
Oversidder Rødovre
356888
9 Ti 29-05-18
Kl. 18:00
CSC Bispebjerg Bk. Holmens IA 1-4
356891
9 On 30-05-18
Kl. 20:30
KB Skovshoved IF Kunst, KB, P. Bangs Vej 5-2
356887
9 To 31-05-18
Kl. 19:00
BF Sydhavnen B 93 Valby IP, Gl. Afdeling 3-6
356889
9 To 31-05-18
Kl. 19:15
Hekla KFUM Hekla Park 2-5
356892
9 03-06-18
Kl. 15:15
Prespa Vanløse Kunst, Ryparken 21-3
356896
10 Ma 04-06-18
Kl. 22:00
Bispebjerg Bk. Oversidder Lersøparken
356897
10 On 06-06-18
Kl. 19:00
Rødovre KB Rødovre Stadion 6-0
356895
10 To 07-06-18
Kl. 18:15
KFUM CSC Emdrupparken 7-1
356894
10 To 07-06-18
Kl. 19:15
Hekla B 93 Hekla Park 0-6
356893
10 To 07-06-18
Kl. 19:45
Skovshoved IF Prespa Skovshoved I P 8-4
356898
10 To 07-06-18
Kl. 20:30
Vanløse BF Sydhavnen Vanløse I P 3-3
356902
11 Ma 11-06-18
Kl. 20:30
KB Bispebjerg Bk. Kunst, KB, P. Bangs Vej 6-1
356901
11 Ma 11-06-18
Kl. 22:00
Oversidder KFUM
356900
11 Ti 12-06-18
Kl. 18:00
CSC Hekla Holmens IA 1-3
356903
11 Ti 12-06-18
Kl. 19:00
Rødovre Prespa Rødovre Stadion 2-7
356904
11 Ti 12-06-18
Kl. 20:30
B 93 Vanløse Kunst, B93 6-0
356899
11 To 14-06-18
Kl. 19:00
BF Sydhavnen Skovshoved IF Kunst, Valby IP, tribunen UHT!
339806
1 Fr 15-06-18
Kl. 18:30
KFUM KB Emdrupparken 7-2
356880
7 16-06-18
Kl. 14:00
Prespa BF Sydhavnen Kunst, Ryparken 3-4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144

Bemærk:

11. april 2018: Manglende udfyldelse af holdkort medfører tabt kamp

Oprykning:
Ingen.

Nedrykning:
Nr. 9, 10, 11 og 12 rykker ned.