U11 Drenge (07) 8M 3 Forår, Pulje 4 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
727690
1 07-04-18
Kl. 11:30
CIK 2 Nørrebro United 3 Holmens IA
727685
1 07-04-18
Kl. 11:30
AB Tårnby 3 BK Hekla 2 Tårnby Stadion
727686
1 07-04-18
Kl. 14:15
BK Vestia 4 Dragør BK 3 Kunst, Bavnehøj IA
727689
1 08-04-18
Kl. 10:15
Oversidder BK Skjold 4
727694
2 14-04-18
Kl. 11:00
Dragør BK 3 AB Tårnby 3 Dragør Bk
727695
2 14-04-18
Kl. 11:15
BK Skjold 4 BK Vestia 4 Kunst, Ryparken
727693
2 15-04-18
Kl. 09:00
BK Hekla 2 CIK 2 Sundby Idrætspark
727692
2 15-04-18
Kl. 10:00
Nørrebro United 3 Kastrup BK 3 Kunst, Mimersparken
727696
2 15-04-18
Kl. 13:15
BK Fix 2 Oversidder Kunst, Tingbjerg IP
727698
3 21-04-18
Kl. 10:00
AB Tårnby 3 BK Skjold 4 Kunst, Tårnby Stadion
727699
3 21-04-18
Kl. 10:00
BK Vestia 4 BK Fix 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
727700
3 22-04-18
Kl. 09:30
CIK 2 Dragør BK 3 Holmens IA
727701
3 22-04-18
Kl. 10:00
Kastrup BK 3 Oversidder Røllikevej
727697
3 22-04-18
Kl. 10:30
Nørrebro United 3 BK Hekla 2 Kunst, Mimersparken
727702
4 On 25-04-18
Kl. 17:45
BK Hekla 2 Kastrup BK 3 Hekla Park
727703
4 28-04-18
Kl. 10:00
Dragør BK 3 Nørrebro United 3 Dragør Bk
727705
4 28-04-18
Kl. 13:00
BK Skjold 4 CIK 2 Kunst, Lundehusparken !
727704
4 29-04-18
Kl. 10:00
Oversidder BK Vestia 4
727706
4 29-04-18
Kl. 11:30
BK Fix 2 AB Tårnby 3 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
727691
1 On 02-05-18
Kl. 17:30
Kastrup BK 3 BK Fix 2 Røllikevej
727733
5 Fr 04-05-18
Kl. 17:15
BK Hekla 2 Dragør BK 3 Hekla Park
727732
5 06-05-18
Kl. 10:00
AB Tårnby 3 Oversidder Tårnby Stadion
727735
5 06-05-18
Kl. 10:00
Kastrup BK 3 BK Vestia 4 Røllikevej
727731
5 06-05-18
Kl. 10:30
Nørrebro United 3 BK Skjold 4 Kunst, Mimersparken
727734
5 06-05-18
Kl. 11:30
CIK 2 BK Fix 2 Kløvermarken
727737
6 26-05-18
Kl. 10:00
Dragør BK 3 Kastrup BK 3 Dragør Bk
727739
6 26-05-18
Kl. 10:00
BK Skjold 4 BK Hekla 2 Kunst, Lundehusparken
727740
6 26-05-18
Kl. 11:15
BK Fix 2 Nørrebro United 3 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
727736
6 26-05-18
Kl. 11:30
BK Vestia 4 AB Tårnby 3 Kunst, Bavnehøj IA
727738
6 27-05-18
Kl. 10:00
Oversidder CIK 2
727742
7 To 31-05-18
Kl. 17:45
BK Hekla 2 BK Fix 2 Hekla Park
727741
7 02-06-18
Kl. 10:00
Nørrebro United 3 Oversidder Kunst, Mimersparken
727743
7 02-06-18
Kl. 11:15
Dragør BK 3 BK Skjold 4 Dragør Bk
727745
7 03-06-18
Kl. 10:00
Kastrup BK 3 AB Tårnby 3 Røllikevej
727744
7 03-06-18
Kl. 11:30
CIK 2 BK Vestia 4 Holmens IA
727749
8 09-06-18
Kl. 10:00
Kastrup BK 3 BK Skjold 4 Røllikevej
727747
8 10-06-18
Kl. 09:45
BK Vestia 4 Nørrebro United 3 Kunst, Bavnehøj IA !
727746
8 10-06-18
Kl. 10:00
AB Tårnby 3 CIK 2 Tårnby Stadion
727750
8 10-06-18
Kl. 12:30
BK Fix 2 Dragør BK 3 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
727748
8 10-06-18
Kl. 12:45
Oversidder BK Hekla 2
727752
9 To 14-06-18
Kl. 17:45
BK Hekla 2 BK Vestia 4 Hekla Park
727761
9 16-06-18
Kl. 10:00
Dragør BK 3 Oversidder Dragør Bk
727763
9 16-06-18
Kl. 11:30
BK Skjold 4 BK Fix 2 Kunst, Lundehusparken
727751
9 17-06-18
Kl. 10:30
Nørrebro United 3 AB Tårnby 3 Kunst, Mimersparken
727762
9 17-06-18
Kl. 11:30
CIK 2 Kastrup BK 3 Holmens IA
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144