M+40 7M/8M VinterBOLD, Pulje 1 (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
100364
1 Ti 31-10-17
Kl. 20:30
Rebæk IF Avedøre IF Avedøre Stadion Kunstgræs 4-0
100361
1 On 15-11-17
Kl. 20:00
Køge Nord FC Oversidder Rishøj Stadion Kunst
100363
1 On 15-11-17
Kl. 20:15
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
100362
1 On 15-11-17
Kl. 20:45
Karlslunde IF Glostrup Karlslunde Stadion 4-1
100365
1 19-11-17
Kl. 10:00
Vipperød BK Taastrup FC Tølløse Kunstgræsbane 8-3
100369
2 Ma 27-11-17
Kl. 20:00
Glostrup Køge Nord FC Glostrup Idrætspark Kunstgræs 4-3
100367
2 Ma 27-11-17
Kl. 23:59
Oversidder Rebæk IF
100366
2 Ti 28-11-17
Kl. 20:30
Avedøre IF Vipperød BK Avedøre Stadion HHT!
100370
2 On 29-11-17
Kl. 20:00
Oversidder Karlslunde IF
100371
2 On 29-11-17
Kl. 20:45
Taastrup FC Greve Fodbold NyBolig Park - Kunstgræs 1-2
100374
3 On 06-12-17
Kl. 20:45
Karlslunde IF Taastrup FC Karlslunde Stadion 3-1
100372
3 Ti 12-12-17
Kl. 20:30
Avedøre IF Oversidder Avedøre Stadion
100373
3 On 13-12-17
Kl. 20:00
Køge Nord FC Oversidder Rishøj Stadion Kunst
100395
7 Ti 19-12-17
Kl. 20:30
Rebæk IF Karlslunde IF Avedøre Stadion Kunstgræs 4-2
100376
3 On 10-01-18
Kl. 19:30
Vipperød BK Greve Fodbold Tølløse Kunstgræsbane 2-3
100392
7 Ti 16-01-18
Kl. 20:30
Avedøre IF Greve Fodbold Avedøre Stadion 1-5
100405
9 Ti 16-01-18
Kl. 20:30
Rebæk IF Vipperød BK Avedøre Stadion Kunstgræs 8-0
100378
4 Ma 22-01-18
Kl. 20:00
Glostrup Avedøre IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs 3-1
100377
4 Ma 22-01-18
Kl. 23:59
Oversidder Vipperød BK
100380
4 On 24-01-18
Kl. 20:00
Oversidder Rebæk IF
100379
4 On 24-01-18
Kl. 20:15
Greve Fodbold Karlslunde IF Greve Idræts Center 5-0
100381
4 On 24-01-18
Kl. 20:45
Taastrup FC Køge Nord FC NyBolig Park - Kunstgræs 3-2
100384
5 Ma 29-01-18
Kl. 23:59
Oversidder Glostrup
100382
5 Ti 30-01-18
Kl. 20:30
Avedøre IF Oversidder Avedøre Stadion
100383
5 On 31-01-18
Kl. 20:00
Køge Nord FC Greve Fodbold Rishøj Stadion Kunst 2-5
100386
5 04-02-18
Kl. 10:00
Vipperød BK Karlslunde IF Tølløse Kunstgræsbane 3-3
100388
6 Ma 05-02-18
Kl. 20:00
Glostrup Vipperød BK Glostrup Idrætspark Kunstgræs UHT!
100390
6 On 07-02-18
Kl. 20:00
Oversidder Oversidder
100391
6 On 07-02-18
Kl. 20:45
Taastrup FC Avedøre IF NyBolig Park - Kunstgræs UHT!
100387
6 On 07-02-18
Kl. 20:45
Karlslunde IF Køge Nord FC Karlslunde Stadion 4-0
100385
5 To 22-02-18
Kl. 20:30
Rebæk IF Taastrup FC Avedøre Stadion Kunstgræs 3-4
100394
7 Ma 26-02-18
Kl. 20:00
Glostrup Oversidder Glostrup Idrætspark Kunstgræs
100393
7 Ma 26-02-18
Kl. 23:59
Oversidder Taastrup FC
100396
7 04-03-18
Kl. 10:00
Vipperød BK Køge Nord FC Tølløse Kunstgræsbane UHT!
100399
8 On 07-03-18
Kl. 20:15
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
100401
8 On 07-03-18
Kl. 20:45
Taastrup FC Glostrup NyBolig Park - Kunstgræs 2-7
100400
8 11-03-18
Kl. 10:00
Vipperød BK Oversidder Tølløse Kunstgræsbane
100404
9 Ma 12-03-18
Kl. 20:00
Glostrup Greve Fodbold Glostrup Idrætspark Kunstgræs 2-2
100403
9 Ma 12-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Karlslunde IF
100402
9 Ti 13-03-18
Kl. 20:30
Avedøre IF Køge Nord FC Avedøre Stadion UHT!
100406
9 On 14-03-18
Kl. 20:00
Oversidder Taastrup FC
100375
3 To 15-03-18
Kl. 20:30
Rebæk IF Glostrup Avedøre Stadion Kunstgræs 2-2
100389
6 Ma 19-03-18
Kl. 20:15
Greve Fodbold Rebæk IF Greve Idræts Center UHT!
100398
8 Ti 20-03-18
Kl. 20:30
Karlslunde IF Avedøre IF Karlslunde Stadion UHT!
100397
8 On 28-03-18
Kl. 20:00
Køge Nord FC Rebæk IF Rishøj Stadion Kunst 5-4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144