U13 Piger 2 (05) 8M VinterBOLD, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
121198
1 18-11-17
Kl. 10:00
Jyllinge FC Svogerslev BK Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 2-2
121199
1 18-11-17
Kl. 11:00
Herlufsholm GF Oversidder SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
121201
1 18-11-17
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Oversidder Stadion Vest
121197
1 18-11-17
Kl. 12:00
Solrød FC Køge Nord FC Solrød Idrætscenter 2-1
121200
1 19-11-17
Kl. 09:45
Ringsted Dame FK Lynge-Broby IF Ringsted Stadion Kunstgræs 0-3
121299
2 26-11-17
Kl. 10:00
Køge Nord FC Ringsted Dame FK Rishøj Stadion 0-3
121301
2 03-12-17
Kl. 23:59
Oversidder Jyllinge FC
121302
2 03-12-17
Kl. 23:59
Oversidder Herlufsholm GF
121303
3 09-12-17
Kl. 11:00
Lynge-Broby IF Køge Nord FC Frederiksberg Skole UDSResultatformidling
121306
3 16-12-17
Kl. 09:45
Ringsted Dame FK Svogerslev BK Ringsted Stadion Kunstgræs Resultatformidling
121304
3 16-12-17
Kl. 10:00
Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
121305
3 16-12-17
Kl. 13:00
Jyllinge FC Oversidder Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
121300
2 07-01-18
Kl. 10:30
Svogerslev BK Solrød FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
121308
4 13-01-18
Kl. 10:30
Køge Nord FC B. 73, Slagelse Rishøj Stadion Resultatformidling
121310
4 13-01-18
Kl. 11:30
Herlufsholm GF Jyllinge FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) Resultatformidling
121311
4 13-01-18
Kl. 23:59
Oversidder Ringsted Dame FK
121312
4 13-01-18
Kl. 23:59
Oversidder Solrød FC
121309
4 14-01-18
Kl. 10:30
Svogerslev BK Lynge-Broby IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
121313
5 Ma 22-01-18
Kl. 23:59
Lynge-Broby IF Oversidder Frederiksberg Skole
121315
5 27-01-18
Kl. 09:15
Køge Nord FC Svogerslev BK Rishøj Stadion Resultatformidling
121317
5 27-01-18
Kl. 10:30
B. 73, Slagelse Jyllinge FC Stadion Vest Kunstgræs Resultatformidling
121314
5 27-01-18
Kl. 10:30
Solrød FC Herlufsholm GF Solrød Idrætscenter Resultatformidling
121316
5 28-01-18
Kl. 09:45
Ringsted Dame FK Oversidder Ringsted Stadion
121343
9 Fr 02-02-18
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF Solrød FC Frederiksberg Skole Resultatformidling
121307
3 03-02-18
Kl. 10:30
B. 73, Slagelse Herlufsholm GF Stadion Vest Kunstgræs Resultatformidling
121320
6 17-02-18
Kl. 11:30
Herlufsholm GF Ringsted Dame FK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) Resultatformidling
121298
2 Fr 23-02-18
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF B. 73, Slagelse Frederiksberg Skole Resultatformidling
121319
6 03-03-18
Kl. 09:30
Svogerslev BK B. 73, Slagelse Lillevang Idrætscenter kunst Resultatformidling
121321
6 03-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Køge Nord FC
121322
6 03-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Lynge-Broby IF
121318
6 04-03-18
Kl. 12:00
Jyllinge FC Solrød FC Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Resultatformidling
121323
7 Fr 09-03-18
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF Herlufsholm GF Frederiksberg Skole Resultatformidling
121324
7 10-03-18
Kl. 09:15
Køge Nord FC Oversidder Rishøj Stadion
121336
7 10-03-18
Kl. 11:00
Ringsted Dame FK Jyllinge FC Ringsted Stadion Kunstgræs Resultatformidling
121335
7 11-03-18
Kl. 10:30
Svogerslev BK Oversidder Roskilde Idrætspark Kunstgræs
121339
8 17-03-18
Kl. 10:00
Jyllinge FC Lynge-Broby IF Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Resultatformidling
121340
8 17-03-18
Kl. 10:00
Herlufsholm GF Køge Nord FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) Resultatformidling
121338
8 17-03-18
Kl. 10:30
Solrød FC Ringsted Dame FK Solrød Idrætscenter Resultatformidling
121341
8 17-03-18
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Oversidder Stadion Vest
121337
7 17-03-18
Kl. 12:30
B. 73, Slagelse Solrød FC Stadion Vest Kunstgræs Resultatformidling
121342
8 17-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Svogerslev BK
121344
9 24-03-18
Kl. 09:15
Køge Nord FC Jyllinge FC Rishøj Stadion Resultatformidling
121345
9 25-03-18
Kl. 10:30
Svogerslev BK Herlufsholm GF Roskilde Idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
121346
9 25-03-18
Kl. 12:30
Ringsted Dame FK B. 73, Slagelse Ringsted Stadion Kunstgræs Resultatformidling
121347
9 25-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144