U13 Drenge 4 (05) 8M VinterBOLD, Pulje 5

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
297854
1 Fr 17-11-17
Kl. 18:30
KB (1) Skjold (2) Kunst, KB, P. Bangs Vej 3-1
297851
1 18-11-17
Kl. 10:45
B 1903 Fremad Amager B1903 Resultatformidling
297811
1 18-11-17
Kl. 13:30
HIK (1) Skovshoved IF Kunst, HIK 1-1
297852
1 18-11-17
Kl. 14:30
Dragør BK Sundby Bk. Dragør Bk UHT !
297853
1 19-11-17
Kl. 10:00
AB Tårnby B 1908 Kunst, Tårnby Stadion 2-1
297855
2 02-12-17
Kl. 11:00
B 1908 KB (1) Kunst, Sundby Idrætspark Resultatformidling
297866
2 02-12-17
Kl. 13:00
Skovshoved IF AB Tårnby Skovshoved I P Resultatformidling
297869
2 02-12-17
Kl. 16:00
Skjold (2) Dragør BK Kunst, Fælledparken Resultatformidling
297867
2 03-12-17
Kl. 09:00
Fremad Amager HIK (1) Kunst, Sundby Idrætspark Resultatformidling
297868
2 03-12-17
Kl. 10:15
Sundby Bk. B 1903 Kunst, Sundby/Kløvermarken Resultatformidling
297874
3 16-12-17
Kl. 11:15
KB (1) Dragør BK Kunst, KB, P. Bangs Vej Resultatformidling
297872
3 16-12-17
Kl. 13:45
B 1903 Skjold (2) B1903 Resultatformidling
297871
3 16-12-17
Kl. 16:00
HIK (1) Sundby Bk. Kunst, HIK Resultatformidling
297873
3 17-12-17
Kl. 09:30
AB Tårnby Fremad Amager Kunst, Tårnby Stadion Resultatformidling
297870
3 17-12-17
Kl. 09:30
B 1908 Skovshoved IF Kunst, Sundby Idrætspark Resultatformidling
297876
4 13-01-18
Kl. 09:00
Fremad Amager B 1908 Kunst, Sundby Idrætspark Resultatformidling
297879
4 13-01-18
Kl. 10:00
Skjold (2) HIK (1) Kunst, Ryparken Resultatformidling
297878
4 13-01-18
Kl. 11:30
Sundby Bk. AB Tårnby Kunst, Sundby/Kløvermarken Resultatformidling
297875
4 13-01-18
Kl. 12:00
Skovshoved IF KB (1) Skovshoved I P Resultatformidling
297877
4 14-01-18
Kl. 10:00
Dragør BK B 1903 Kunst, Dragør Bk. Resultatformidling
297880
5 27-01-18
Kl. 13:00
B 1908 Sundby Bk. Sundby Idrætspark Resultatformidling
297881
5 27-01-18
Kl. 16:00
HIK (1) Dragør BK Kunst, HIK Resultatformidling
297882
5 28-01-18
Kl. 10:00
Skovshoved IF Fremad Amager Gentofte Sportspark, kunst 2 Resultatformidling
297884
5 28-01-18
Kl. 10:00
KB (1) B 1903 Kunst, KB, P. Bangs Vej Resultatformidling
297883
5 28-01-18
Kl. 12:00
AB Tårnby Skjold (2) Kunst, Tårnby Stadion Resultatformidling
297886
6 03-03-18
Kl. 09:00
Fremad Amager KB (1) Kunst, Sundby Idrætspark Resultatformidling
297887
6 03-03-18
Kl. 12:15
Dragør BK AB Tårnby Kunst, Dragør Bk. Resultatformidling
297889
6 03-03-18
Kl. 16:00
Skjold (2) B 1908 Kunst, Fælledparken Resultatformidling
297885
6 04-03-18
Kl. 10:45
B 1903 HIK (1) B1903 Resultatformidling
297888
6 04-03-18
Kl. 11:30
Sundby Bk. Skovshoved IF Kunst, Sundby/Kløvermarken Resultatformidling
297941
7 Ma 05-03-18
Kl. 23:59
Skovshoved IF Skjold (2) Skovshoved I P Resultatformidling
297942
7 Ma 05-03-18
Kl. 23:59
Fremad Amager Sundby Bk. Sundby Idrætspark Resultatformidling
297890
7 10-03-18
Kl. 09:30
B 1908 Dragør BK Kunst, Sundby Idrætspark Resultatformidling
297943
7 11-03-18
Kl. 09:30
AB Tårnby B 1903 Kunst, Tårnby Stadion Resultatformidling
297944
7 11-03-18
Kl. 12:45
KB (1) HIK (1) Kunst, KB, P. Bangs Vej Resultatformidling
297948
8 Fr 16-03-18
Kl. 18:31
KB (1) Sundby Bk. Kunst, KB, P. Bangs Vej Resultatformidling
297949
8 17-03-18
Kl. 16:00
Skjold (2) Fremad Amager Kunst, Fælledparken Resultatformidling
297945
8 17-03-18
Kl. 16:00
HIK (1) AB Tårnby Kunst, HIK Resultatformidling
297947
8 18-03-18
Kl. 11:15
Dragør BK Skovshoved IF Kunst, Dragør Bk. Resultatformidling
297946
8 18-03-18
Kl. 12:15
B 1903 B 1908 B1903 Resultatformidling
297951
9 Ma 19-03-18
Kl. 18:30
Skovshoved IF B 1903 Gentofte Sportspark, kunst 2 Resultatformidling
297954
9 Ma 19-03-18
Kl. 23:59
Sundby Bk. Skjold (2) Kunst, Sundby/Kløvermarken Resultatformidling
297953
9 24-03-18
Kl. 12:00
AB Tårnby KB (1) Kunst, Tårnby Stadion Resultatformidling
297952
9 25-03-18
Kl. 09:00
Fremad Amager Dragør BK Kunst, Sundby Idrætspark Resultatformidling
297950
9 25-03-18
Kl. 09:30
B 1908 HIK (1) Kunst, Sundby Idrætspark Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144