U13 Drenge 3 (05) 8M VinterBOLD, Pulje 3 (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
298139
1 18-11-17
Kl. 10:00
Jernløse/Undløse Taastrup FC Mørkøv Kunstgræs 4-2
298138
1 18-11-17
Kl. 11:00
FC Lejre Fløng-Hedehusene Fodbold Lejrehallen Kunstbanen 7-4
298142
1 19-11-17
Kl. 09:30
AB IF Bytoften Akademisk Boldklub 0-9
298141
1 19-11-17
Kl. 10:00
Høje Tåstrup IF RB 1906 Gadehaveskolen 3-2
298143
2 02-12-17
Kl. 10:00
RB 1906 AB Roskilde Idrætspark 5-1
298144
2 02-12-17
Kl. 10:45
Fløng-Hedehusene Fodbold Høje Tåstrup IF Hedehusene idrætspark Kunstgræs 3-5
298145
2 02-12-17
Kl. 11:15
Taastrup FC FC Lejre NyBolig Park - Kunstgræs 2-8
298147
2 03-12-17
Kl. 12:00
IF Bytoften Himmelev-Veddelev BK Bagsværd Stadion Kunstgræs 1-2
298146
2 03-12-17
Kl. 15:30
Køge BK Jernløse/Undløse Køge Stadion, Kunstgræs UHT!
298148
3 16-12-17
Kl. 10:00
RB 1906 Fløng-Hedehusene Fodbold Roskilde Idrætspark 1-1
298150
3 16-12-17
Kl. 10:00
Jernløse/Undløse IF Bytoften Mørkøv Kunstgræs HHT!
298152
3 16-12-17
Kl. 11:00
AB Himmelev-Veddelev BK Akademisk Boldklub 0-3
298149
3 16-12-17
Kl. 11:00
FC Lejre Køge BK Lejrehallen Kunstbanen 6-1
298151
3 17-12-17
Kl. 11:00
Høje Tåstrup IF Taastrup FC Gadehaveskolen 3-3
298140
1 06-01-18
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK Køge BK Himmelev Idrætspark 2-3
298153
4 07-01-18
Kl. 11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold AB Hedehusene idrætspark Kunstgræs 5-0
298155
4 13-01-18
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK Jernløse/Undløse Himmelev Idrætspark 6-1
298157
4 14-01-18
Kl. 12:00
IF Bytoften FC Lejre Bagsværd Stadion Kunstgræs 4-6
298156
4 14-01-18
Kl. 12:30
Køge BK Høje Tåstrup IF Køge Stadion, Kunstgræs 1-2
298154
4 14-01-18
Kl. 13:00
Taastrup FC RB 1906 NyBolig Park - Kunstgræs 4-1
298158
5 27-01-18
Kl. 10:00
RB 1906 Køge BK Roskilde Idrætspark 3-2
298159
5 27-01-18
Kl. 11:00
FC Lejre Himmelev-Veddelev BK Lejrehallen Kunstbanen 2-2
298161
5 28-01-18
Kl. 11:00
Høje Tåstrup IF IF Bytoften Gadehaveskolen 1-2
298162
5 28-01-18
Kl. 13:00
AB Jernløse/Undløse Akademisk Boldklub UHT!
298160
5 04-02-18
Kl. 11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Taastrup FC Hedehusene idrætspark Kunstgræs 3-3
298165
6 24-02-18
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK Høje Tåstrup IF Himmelev Idrætspark 6-1
298163
6 03-03-18
Kl. 10:00
Jernløse/Undløse FC Lejre Mørkøv Kunstgræs HHT!
298164
6 04-03-18
Kl. 10:45
Taastrup FC AB NyBolig Park - Kunstgræs 4-1
298167
6 04-03-18
Kl. 12:00
IF Bytoften RB 1906 Bagsværd Stadion Kunstgræs ANNResultatformidling
298166
6 04-03-18
Kl. 15:30
Køge BK Fløng-Hedehusene Fodbold Køge Stadion, Kunstgræs 0-2
298168
7 10-03-18
Kl. 09:00
RB 1906 Himmelev-Veddelev BK Roskilde Idrætspark HHT!
298172
7 11-03-18
Kl. 09:30
AB FC Lejre Akademisk Boldklub 3-6
298171
7 11-03-18
Kl. 10:00
Høje Tåstrup IF Jernløse/Undløse Gadehaveskolen UHT!
298169
7 11-03-18
Kl. 10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold IF Bytoften Hedehusene idrætspark Kunstgræs 1-1
298170
7 11-03-18
Kl. 16:00
Taastrup FC Køge BK NyBolig Park - Kunstgræs 0-3
298175
8 17-03-18
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK Fløng-Hedehusene Fodbold Himmelev Idrætspark 0-1
298174
8 17-03-18
Kl. 10:00
Jernløse/Undløse RB 1906 Mørkøv Kunstgræs 4-5
298173
8 17-03-18
Kl. 11:00
FC Lejre Høje Tåstrup IF Lejrehallen Kunstbanen 3-1
298176
8 18-03-18
Kl. 11:00
AB Køge BK Akademisk Boldklub 2-5
298177
8 18-03-18
Kl. 13:45
IF Bytoften Taastrup FC Bagsværd Stadion Kunstgræs 2-3
298178
9 24-03-18
Kl. 10:00
RB 1906 FC Lejre Roskilde Idrætspark 1-4
300947
9 24-03-18
Kl. 10:45
Fløng-Hedehusene Fodbold Jernløse/Undløse Hedehusene idrætspark Kunstgræs UHT!
300979
9 25-03-18
Kl. 11:00
Høje Tåstrup IF AB Gadehaveskolen UHT!
300978
9 25-03-18
Kl. 13:00
Taastrup FC Himmelev-Veddelev BK NyBolig Park - Kunstgræs 1-9
300980
9 25-03-18
Kl. 15:30
Køge BK IF Bytoften Køge Stadion, Kunstgræs 5-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144