U13 Drenge 1-2 (05) 8M VinterBOLD, Pulje 6

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
294060
1 Ma 13-11-17
Kl. 23:59
B 1903 Oversidder B1903
294058
1 Fr 17-11-17
Kl. 17:30
FB B 93 Kunst, Jens Jessens Vej 0-3
294057
1 18-11-17
Kl. 09:30
B 1908 Vestia Kunst, Sundby Idrætspark 2-2
294059
1 18-11-17
Kl. 14:15
BK Friheden AB Tårnby Avedøre Stadion Kunstgræs 2-2
294056
1 19-11-17
Kl. 11:15
KB Fremad Amager (2) Kunst, KB, P. Bangs Vej 7-2
294065
2 Ma 27-11-17
Kl. 23:59
Oversidder FB
294064
2 02-12-17
Kl. 10:00
B 93 B 1908 Kunst, Ryparken Resultatformidling
294062
2 03-12-17
Kl. 09:00
Fremad Amager (2) BK Friheden Kunst, Sundby Idrætspark Resultatformidling
294061
2 03-12-17
Kl. 09:30
AB Tårnby B 1903 Kunst, Tårnby Stadion Resultatformidling
294063
2 03-12-17
Kl. 10:30
Vestia KB Kunst, Bavnehøj IA Resultatformidling
294126
3 16-12-17
Kl. 10:45
B 1903 FB B1903 Resultatformidling
294067
3 16-12-17
Kl. 11:15
KB B 93 Kunst, KB, P. Bangs Vej Resultatformidling
294124
3 16-12-17
Kl. 13:00
B 1908 Oversidder Sundby Idrætspark
294125
3 16-12-17
Kl. 14:15
BK Friheden Vestia Avedøre Stadion Kunstgræs Resultatformidling
294066
3 17-12-17
Kl. 09:30
AB Tårnby Fremad Amager (2) Kunst, Tårnby Stadion Resultatformidling
294131
4 Ma 08-01-18
Kl. 23:59
Oversidder KB
294127
4 13-01-18
Kl. 09:00
Fremad Amager (2) B 1903 Kunst, Sundby Idrætspark Resultatformidling
294129
4 13-01-18
Kl. 10:15
FB B 1908 Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
294128
4 13-01-18
Kl. 11:30
Vestia AB Tårnby Kunst, Bavnehøj IA Resultatformidling
294130
4 13-01-18
Kl. 13:15
B 93 BK Friheden Kunst, Ryparken Resultatformidling
294189
5 27-01-18
Kl. 10:45
B 1903 B 1908 B1903 Resultatformidling
294188
5 27-01-18
Kl. 14:15
BK Friheden Oversidder Strandmarkens Fritidscenter
294132
5 28-01-18
Kl. 09:00
AB Tårnby B 93 Kunst, Tårnby Stadion Resultatformidling
294185
5 28-01-18
Kl. 09:00
Fremad Amager (2) Vestia Kunst, Sundby Idrætspark Resultatformidling
294133
5 28-01-18
Kl. 10:00
KB FB Kunst, KB, P. Bangs Vej Resultatformidling
294194
6 Ma 26-02-18
Kl. 23:59
Oversidder AB Tårnby
294190
6 03-03-18
Kl. 09:30
B 1908 KB Kunst, Sundby Idrætspark Resultatformidling
294191
6 03-03-18
Kl. 10:15
Vestia B 1903 Kunst, Bavnehøj IA Resultatformidling
294192
6 03-03-18
Kl. 10:15
FB BK Friheden Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
294193
6 04-03-18
Kl. 11:30
B 93 Fremad Amager (2) Kunst, Ryparken Resultatformidling
294196
7 Ma 05-03-18
Kl. 23:59
Fremad Amager (2) Oversidder Sundby Idrætspark
294200
7 10-03-18
Kl. 09:45
BK Friheden B 1908 Avedøre Stadion Kunstgræs Resultatformidling
294197
7 10-03-18
Kl. 11:30
Vestia B 93 Kunst, Bavnehøj IA Resultatformidling
294195
7 11-03-18
Kl. 09:30
AB Tårnby FB Kunst, Tårnby Stadion Resultatformidling
294201
7 11-03-18
Kl. 12:15
B 1903 KB B1903 Resultatformidling
294206
8 Ma 12-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Vestia
294202
8 17-03-18
Kl. 10:00
KB BK Friheden Kunst, KB, P. Bangs Vej Resultatformidling
294204
8 17-03-18
Kl. 10:15
FB Fremad Amager (2) Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
294203
8 18-03-18
Kl. 09:30
B 1908 AB Tårnby Kunst, Sundby Idrætspark Resultatformidling
294205
8 18-03-18
Kl. 12:15
B 1903 B 93 B1903 Resultatformidling
294211
9 Ma 19-03-18
Kl. 23:59
B 93 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
294210
9 24-03-18
Kl. 09:45
BK Friheden B 1903 Avedøre Stadion Kunstgræs Resultatformidling
294207
9 24-03-18
Kl. 12:00
AB Tårnby KB Kunst, Tårnby Stadion Resultatformidling
294208
9 25-03-18
Kl. 10:15
Fremad Amager (2) B 1908 Kunst, Sundby Idrætspark Resultatformidling
294209
9 25-03-18
Kl. 10:30
Vestia FB Kunst, Bavnehøj IA Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144