U13 Drenge Mester (05) 8M VinterBOLD, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
622729
1 Ma 13-11-17
Kl. 23:59
Haslev FC Oversidder HFC's Klubhus
622730
1 18-11-17
Kl. 10:00
RB 1906 Himmelev-Veddelev BK Roskilde Idrætspark 3-4
622727
1 18-11-17
Kl. 10:30
Køge Nord FC Raklev GI Rishøj Stadion Kunst 3-3
622731
1 18-11-17
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
622732
2 Ma 27-11-17
Kl. 23:59
Himmelev-Veddelev BK Oversidder Himmelev Idrætspark
622787
2 Ma 27-11-17
Kl. 23:59
Oversidder Benløse IF
622792
2 Ma 27-11-17
Kl. 23:59
Oversidder Haslev FC
622733
2 02-12-17
Kl. 11:00
Raklev GI RB 1906 Røsnæshallen 5-0
622782
2 02-12-17
Kl. 13:15
Ølstykke FC Køge Nord FC Ølstykke Stadion Kunstgræs 2-1
622793
3 16-12-17
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK Raklev GI Himmelev Idrætspark Resultatformidling
622795
3 16-12-17
Kl. 10:00
Benløse IF Oversidder Ringsted Stadion Kunstgræs
622796
3 16-12-17
Kl. 10:00
RB 1906 Ølstykke FC Roskilde Idrætspark Resultatformidling
622794
3 16-12-17
Kl. 10:30
Køge Nord FC Oversidder Rishøj Stadion
622797
3 16-12-17
Kl. 23:59
Oversidder Haslev FC
622728
1 Ma 01-01-18
Kl. 23:59
Benløse IF Ølstykke FC Ringsted Stadion Kunstgræs Resultatformidling
622801
4 Ma 08-01-18
Kl. 23:59
Oversidder RB 1906
622802
4 Ma 08-01-18
Kl. 23:59
Oversidder Køge Nord FC
622798
4 13-01-18
Kl. 11:00
Raklev GI Oversidder Røsnæshallen
622800
4 13-01-18
Kl. 11:15
Haslev FC Benløse IF HFC's Klubhus Resultatformidling
622799
4 13-01-18
Kl. 15:00
Ølstykke FC Himmelev-Veddelev BK Ølstykke Stadion Kunstgræs Resultatformidling
632925
5 Ma 22-01-18
Kl. 23:59
Himmelev-Veddelev BK Oversidder Himmelev Idrætspark
632928
5 27-01-18
Kl. 10:00
RB 1906 Oversidder Roskilde Idrætspark
632926
5 27-01-18
Kl. 10:30
Køge Nord FC Haslev FC Rishøj Stadion Resultatformidling
632927
5 27-01-18
Kl. 11:00
Raklev GI Ølstykke FC Røsnæshallen Resultatformidling
632929
5 27-01-18
Kl. 23:59
Oversidder Benløse IF
632933
6 Ma 26-02-18
Kl. 23:59
Oversidder Raklev GI
632944
6 Ma 26-02-18
Kl. 23:59
Oversidder Himmelev-Veddelev BK
632931
6 Ma 26-02-18
Kl. 23:59
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion Kunstgræs
632930
6 03-03-18
Kl. 10:00
Benløse IF Køge Nord FC Ringsted Stadion Kunstgræs Resultatformidling
632932
6 03-03-18
Kl. 11:15
Haslev FC RB 1906 HFC's Klubhus Resultatformidling
632947
7 Ma 05-03-18
Kl. 23:59
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion Kunstgræs
632948
7 10-03-18
Kl. 09:00
RB 1906 Benløse IF Roskilde Idrætspark Resultatformidling
632945
7 10-03-18
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK Haslev FC Himmelev Idrætspark Resultatformidling
632946
7 10-03-18
Kl. 11:00
Raklev GI Oversidder Røsnæshallen
633028
7 10-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Køge Nord FC
633032
8 Ma 12-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
633033
8 Ma 12-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Ølstykke FC
633030
8 17-03-18
Kl. 10:00
Benløse IF Himmelev-Veddelev BK Ringsted Stadion Kunstgræs Resultatformidling
633029
8 17-03-18
Kl. 10:30
Køge Nord FC RB 1906 Rishøj Stadion Resultatformidling
633031
8 17-03-18
Kl. 11:15
Haslev FC Raklev GI HFC's Klubhus Resultatformidling
633034
9 24-03-18
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK Køge Nord FC Himmelev Idrætspark Resultatformidling
633037
9 24-03-18
Kl. 10:00
RB 1906 Oversidder Roskilde Idrætspark
633035
9 24-03-18
Kl. 11:00
Raklev GI Benløse IF Røsnæshallen Resultatformidling
633038
9 24-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
633036
9 25-03-18
Kl. 10:00
Ølstykke FC Haslev FC Ølstykke Stadion Kunstgræs Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144