U14 Drenge 1-2 (04) VinterBOLD, Pulje 6

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
261742
1 18-11-17
Kl. 11:15
Vanløse Brøndbyernes IF Vanløse I P 0-2
261741
1 18-11-17
Kl. 13:45
B 1903 B 93 B1903 0-0
261743
1 18-11-17
Kl. 14:30
KB Greve Fodbold (2) Kunst, KB, P. Bangs Vej 1-5
261744
1 19-11-17
Kl. 11:40
Fix Kastrup Kunst, Tingbjerg IP 7-1
261745
1 19-11-17
Kl. 13:00
Jægersborg BK Bk. Skjold Gentofte Sportspark - kunst 1 3-4
261746
2 03-12-17
Kl. 11:15
Kastrup Jægersborg BK Kunst, John Tranums Alle Resultatformidling
261796
2 03-12-17
Kl. 11:30
Bk. Skjold KB Kunst, Ryparken Resultatformidling
261748
2 03-12-17
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF B 1903 Brøndby Stadion Resultatformidling
261747
2 03-12-17
Kl. 13:15
B 93 Fix Kunst, Ryparken Resultatformidling
261749
2 03-12-17
Kl. 15:00
Greve Fodbold (2) Vanløse Greve Idræts Center Resultatformidling
261801
3 On 13-12-17
Kl. 18:00
Jægersborg BK KB Gentofte Sportspark, kunst 2 Resultatformidling
261799
3 16-12-17
Kl. 11:15
Vanløse Bk. Skjold Vanløse I P Resultatformidling
261797
3 16-12-17
Kl. 15:00
Kastrup B 93 Kunst, John Tranums Alle Resultatformidling
261800
3 17-12-17
Kl. 11:35
Fix Brøndbyernes IF Kunst, Tingbjerg IP Resultatformidling
261798
3 17-12-17
Kl. 12:30
B 1903 Greve Fodbold (2) B1903 Resultatformidling
261802
4 14-01-18
Kl. 10:00
B 93 Jægersborg BK Kunst, Ryparken Resultatformidling
261806
4 14-01-18
Kl. 11:30
Bk. Skjold B 1903 Kunst, Ryparken Resultatformidling
261803
4 14-01-18
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Kastrup Brøndby Stadion Resultatformidling
261804
4 14-01-18
Kl. 13:00
KB Vanløse Kunst, KB, P. Bangs Vej Resultatformidling
261805
4 14-01-18
Kl. 15:00
Greve Fodbold (2) Fix Greve Idræts Center Resultatformidling
261807
5 28-01-18
Kl. 11:30
Kastrup Greve Fodbold (2) Kunst, John Tranums Alle Resultatformidling
262035
5 28-01-18
Kl. 11:40
Fix Bk. Skjold Kunst, Tingbjerg IP Resultatformidling
262036
5 28-01-18
Kl. 14:00
Jægersborg BK Vanløse Gentofte Sportspark, kunst 2 Resultatformidling
261808
5 28-01-18
Kl. 14:00
B 1903 KB B1903 Resultatformidling
261809
5 28-01-18
Kl. 15:00
B 93 Brøndbyernes IF Kunst, Ryparken Resultatformidling
262040
6 25-02-18
Kl. 15:00
Greve Fodbold (2) B 93 Greve Idræts Center Resultatformidling
262039
6 03-03-18
Kl. 13:00
KB Fix Kunst, KB, P. Bangs Vej Resultatformidling
262037
6 04-03-18
Kl. 11:15
Vanløse B 1903 Vanløse I P Resultatformidling
262038
6 04-03-18
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Jægersborg BK Brøndby Stadion Resultatformidling
262041
6 04-03-18
Kl. 13:15
Bk. Skjold Kastrup Kunst, Ryparken Resultatformidling
262043
7 11-03-18
Kl. 10:00
B 93 Bk. Skjold Kunst, Ryparken Resultatformidling
262044
7 11-03-18
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Greve Fodbold (2) Brøndby Stadion Resultatformidling
262045
7 11-03-18
Kl. 12:50
Fix Vanløse Kunst, Tingbjerg IP Resultatformidling
262042
7 11-03-18
Kl. 13:00
Kastrup KB Kunst, John Tranums Alle Resultatformidling
262046
7 11-03-18
Kl. 14:00
Jægersborg BK B 1903 Gentofte Stadion Opv. kunst Resultatformidling
262051
8 17-03-18
Kl. 11:30
Bk. Skjold Brøndbyernes IF Kunst, Ryparken Resultatformidling
262049
8 17-03-18
Kl. 14:15
KB B 93 Kunst, KB, P. Bangs Vej Resultatformidling
262048
8 18-03-18
Kl. 11:15
Vanløse Kastrup Vanløse I P Resultatformidling
262050
8 18-03-18
Kl. 13:00
Jægersborg BK Greve Fodbold (2) Gentofte Sportspark - kunst 1 Resultatformidling
262047
8 18-03-18
Kl. 15:00
B 1903 Fix B1903 Resultatformidling
262053
9 25-03-18
Kl. 10:00
B 93 Vanløse Kunst, Ryparken Resultatformidling
262052
9 25-03-18
Kl. 11:20
Kastrup B 1903 Kunst, John Tranums Alle Resultatformidling
262054
9 25-03-18
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF KB Brøndby Stadion Resultatformidling
262055
9 25-03-18
Kl. 12:00
Fix Jægersborg BK Kunst, Tingbjerg IP Resultatformidling
262056
9 25-03-18
Kl. 15:00
Greve Fodbold (2) Bk. Skjold Greve Idræts Center Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144