U14 Drenge Mester (04) VinterBOLD, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
259803
1 Ma 13-11-17
Kl. 23:59
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
259802
1 18-11-17
Kl. 10:30
FA 2000 Vanløse Kunst, Jens Jessens Vej 1-1
259801
1 18-11-17
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virumgård kunstgræsbane
259772
1 25-11-17
Kl. 11:30
Bk. Skjold HIK Kunst, Ryparken 6-2
259808
2 Ma 27-11-17
Kl. 23:59
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
259807
2 Ma 27-11-17
Kl. 23:59
Oversidder Bk. Skjold
259804
2 02-12-17
Kl. 11:15
Vanløse Hørsholm-Usserød IK Vanløse I P 4-1
259806
2 02-12-17
Kl. 14:00
HIK B 93 Kunst, HIK 4-4
259805
2 03-12-17
Kl. 14:15
Helsingør IF Fodbold FA 2000 Helsingør Idrætspark 5-0
259810
3 Ma 11-12-17
Kl. 23:59
B 93 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
259811
3 Fr 15-12-17
Kl. 18:15
Bk. Skjold Oversidder Fælledparken
259812
3 16-12-17
Kl. 10:30
FA 2000 HIK Kunst, Jens Jessens Vej 1-3
259809
3 16-12-17
Kl. 12:30
Vanløse Helsingør IF Fodbold Vanløse I P 1-2
259813
3 17-12-17
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK Virum-Sorgenfri BK Hørsholm Idrætspark 4-2
259816
4 13-01-18
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Bk. Skjold Virumgård kunstgræsbane 2-5
259817
4 13-01-18
Kl. 23:59
Oversidder FA 2000
259818
4 13-01-18
Kl. 23:59
Oversidder B 93
259815
4 14-01-18
Kl. 11:30
HIK Vanløse Kunst, HIK 1-4
259814
4 14-01-18
Kl. 14:15
Helsingør IF Fodbold Hørsholm-Usserød IK Helsingør Idrætspark 9-1
260670
9 21-01-18
Kl. 12:30
Vanløse B 93 Vanløse I P 1-9
259822
5 Ma 22-01-18
Kl. 23:59
FA 2000 Oversidder Jens Jessens Vej
259819
5 Ma 22-01-18
Kl. 23:59
Vanløse Oversidder Vanløse I P
259820
5 27-01-18
Kl. 11:30
B 93 Virum-Sorgenfri BK Kunst, Ryparken Resultatformidling
259823
5 28-01-18
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK Bk. Skjold Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
259821
5 28-01-18
Kl. 14:15
Helsingør IF Fodbold HIK Helsingør Idrætspark Resultatformidling
259771
1 04-02-18
Kl. 11:30
B 93 Helsingør IF Fodbold Kunst, Ryparken Resultatformidling
260655
6 03-03-18
Kl. 16:00
Virum-Sorgenfri BK FA 2000 Virumgård kunstgræsbane Resultatformidling
260656
6 03-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Helsingør IF Fodbold
260657
6 03-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Vanløse
260654
6 04-03-18
Kl. 11:30
HIK Hørsholm-Usserød IK Kunst, HIK Resultatformidling
259824
6 04-03-18
Kl. 11:30
Bk. Skjold B 93 Kunst, Ryparken Resultatformidling
260662
7 Ma 05-03-18
Kl. 23:59
HIK Oversidder Kunst, HIK
260660
7 10-03-18
Kl. 11:15
Vanløse Virum-Sorgenfri BK Vanløse I P Resultatformidling
260663
7 10-03-18
Kl. 11:30
FA 2000 Bk. Skjold Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
260664
7 11-03-18
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK B 93 Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
260661
7 11-03-18
Kl. 14:00
Helsingør IF Fodbold Oversidder Helsingør Idrætspark
260668
8 Ma 12-03-18
Kl. 23:59
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
260669
8 Ma 12-03-18
Kl. 23:59
Oversidder HIK
260667
8 Fr 16-03-18
Kl. 18:15
Virum-Sorgenfri BK Helsingør IF Fodbold Virumgård kunstgræsbane Resultatformidling
260665
8 18-03-18
Kl. 10:00
B 93 FA 2000 Kunst, Ryparken Resultatformidling
260666
8 18-03-18
Kl. 11:30
Bk. Skjold Vanløse Kunst, Ryparken Resultatformidling
260674
9 Ma 19-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
260673
9 25-03-18
Kl. 10:30
FA 2000 Hørsholm-Usserød IK Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
260672
9 25-03-18
Kl. 12:00
HIK Virum-Sorgenfri BK Kunst, HIK Resultatformidling
260671
9 25-03-18
Kl. 14:15
Helsingør IF Fodbold Bk. Skjold Helsingør Idrætspark Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144