U14 Drenge Mester (04) VinterBOLD, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
259694
1 18-11-17
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
259692
1 19-11-17
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion
259693
1 19-11-17
Kl. 10:30
FFB Albertslund IF Frederikssund Stadion 4-1
259090
1 19-11-17
Kl. 13:00
AB Himmelev-Veddelev BK Akademisk Boldklub 2-1
259089
1 25-11-17
Kl. 12:00
Helsinge Fodbold Ølstykke FC Helsinge Stadion Kunstgræs 2-3
259695
2 02-12-17
Kl. 11:00
Albertslund IF Oversidder Albertslund Stadion Kunstgræs
259697
2 02-12-17
Kl. 11:30
Himmelev-Veddelev BK Helsinge Fodbold Himmelev Idrætspark 1-8
259696
2 02-12-17
Kl. 14:45
Ølstykke FC FFB Ølstykke Stadion Kunstgræs 1-1
259698
2 02-12-17
Kl. 23:59
Oversidder AB
259699
2 02-12-17
Kl. 23:59
Oversidder Hillerød Fodbold
259737
3 Ma 11-12-17
Kl. 23:59
Helsinge Fodbold Oversidder Helsinge Stadion
259740
3 16-12-17
Kl. 10:00
Oversidder Hillerød Fodbold
259700
3 16-12-17
Kl. 11:00
Albertslund IF Ølstykke FC Albertslund Stadion Kunstgræs 1-4
259738
3 17-12-17
Kl. 13:00
AB Oversidder Akademisk Boldklub
259742
4 13-01-18
Kl. 11:30
Himmelev-Veddelev BK Albertslund IF Himmelev Idrætspark 2-0
259743
4 14-01-18
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold AB Hillerød Stadion Kunstgræs 0-0
259741
4 14-01-18
Kl. 14:45
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion Kunstgræs
259744
4 14-01-18
Kl. 23:59
Oversidder FFB
259745
4 14-01-18
Kl. 23:59
Oversidder Helsinge Fodbold
259749
5 Ma 22-01-18
Kl. 23:59
FFB Oversidder Frederikssund Stadion
259750
5 27-01-18
Kl. 10:00
Oversidder AB
259746
5 27-01-18
Kl. 11:00
Albertslund IF Oversidder Albertslund Stadion Kunstgræs
259747
5 28-01-18
Kl. 12:00
Helsinge Fodbold Hillerød Fodbold Helsinge Stadion Kunstgræs 3-0
259739
3 04-02-18
Kl. 09:30
FFB Himmelev-Veddelev BK Frederikssund Stadion 0-5
259753
6 04-03-18
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold FFB Hillerød Stadion Kunstgræs Resultatformidling
259751
6 04-03-18
Kl. 14:15
AB Helsinge Fodbold Akademisk Boldklub Resultatformidling
259752
6 04-03-18
Kl. 17:00
Himmelev-Veddelev BK Oversidder Himmelev Idrætspark
259754
6 04-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Ølstykke FC
259755
6 04-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Albertslund IF
259757
7 Ma 05-03-18
Kl. 23:59
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion Kunstgræs
259760
7 10-03-18
Kl. 11:00
Oversidder Helsinge Fodbold
259758
7 10-03-18
Kl. 11:30
Himmelev-Veddelev BK Oversidder Himmelev Idrætspark
259759
7 11-03-18
Kl. 09:15
FFB AB Frederikssund Stadion Resultatformidling
259756
7 11-03-18
Kl. 15:45
Albertslund IF Hillerød Fodbold Albertslund Stadion Kunstgræs Resultatformidling
259748
5 11-03-18
Kl. 16:15
Ølstykke FC Himmelev-Veddelev BK Ølstykke Stadion Kunstgræs Resultatformidling
259764
8 17-03-18
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
259763
8 17-03-18
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Ølstykke FC Hillerød Stadion Kunstgræs Resultatformidling
259761
8 17-03-18
Kl. 16:00
Helsinge Fodbold FFB Helsinge Stadion Kunstgræs Resultatformidling
259765
8 17-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Himmelev-Veddelev BK
259762
8 18-03-18
Kl. 13:00
AB Albertslund IF Akademisk Boldklub Resultatformidling
259769
9 Ma 19-03-18
Kl. 23:59
FFB Oversidder Frederikssund Stadion
259770
9 Ma 19-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
259768
9 24-03-18
Kl. 11:30
Himmelev-Veddelev BK Hillerød Fodbold Himmelev Idrætspark Resultatformidling
259767
9 25-03-18
Kl. 15:00
Ølstykke FC AB Ølstykke Stadion Kunstgræs Resultatformidling
259766
9 Ma 02-04-18
Kl. 11:00
Albertslund IF Helsinge Fodbold Albertslund Stadion Kunstgræs Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144