U15 Drenge 3-4 (03) VinterBOLD, Pulje 3 (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
282040
1 11-11-17
Kl. 12:00
Lynge-Broby IF Tingsted Frederiksberg Skole 0-4
282026
1 18-11-17
Kl. 10:30
Solrød FC Benløse IF Solrød Idrætscenter UHT!
282041
1 19-11-17
Kl. 12:00
Herlufsholm GF Ejby IF Fodbold SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 4-3
282039
1 19-11-17
Kl. 13:00
Køge Nord FC B. 73, Slagelse Rishøj Stadion Kunst 7-1
282027
1 26-11-17
Kl. 10:15
Holmegaard GB Vemmelev SGI Herlufmagle Kunstgræs 1-11
282043
2 Ma 27-11-17
Kl. 19:00
Benløse IF Lynge-Broby IF Ringsted Stadion Kunstgræs 3-1
282042
2 02-12-17
Kl. 11:00
Tingsted Herlufsholm GF Zoo Banen (11 mands kunst) 1-3
282044
2 02-12-17
Kl. 11:00
Vemmelev SGI Solrød FC Vemmelev Kunstgræs 3-2
282046
2 03-12-17
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Køge Nord FC Rishøj Stadion Kunst 6-3
282045
2 03-12-17
Kl. 14:00
B. 73, Slagelse Holmegaard GB Stadion Vest Kunstgræs 4-3
282050
3 Ma 04-12-17
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF Vemmelev SGI Frederiksberg Skole 1-2
282047
3 16-12-17
Kl. 12:00
Tingsted Benløse IF Zoo Banen (11 mands kunst) UHT!
282049
3 17-12-17
Kl. 10:15
Holmegaard GB Ejby IF Fodbold Herlufmagle Kunstgræs 4-10
282048
3 17-12-17
Kl. 11:45
Solrød FC B. 73, Slagelse Solrød Idrætscenter 5-1
282051
3 17-12-17
Kl. 13:00
Herlufsholm GF Køge Nord FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) Resultatformidling
282052
4 Ma 08-01-18
Kl. 19:00
Benløse IF Herlufsholm GF Ringsted Stadion Kunstgræs 1-4
282056
4 13-01-18
Kl. 10:00
Ejby IF Fodbold Solrød FC Borup Stadion, kunstgræs 1-1
282055
4 14-01-18
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Lynge-Broby IF Stadion Vest Kunstgræs 2-1
282054
4 14-01-18
Kl. 13:00
Køge Nord FC Holmegaard GB Rishøj Stadion Kunst 4-4
282061
5 27-01-18
Kl. 11:30
Herlufsholm GF Holmegaard GB SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) Resultatformidling
282057
5 27-01-18
Kl. 14:00
Tingsted B. 73, Slagelse Tingsted stadion UHT!
282059
5 28-01-18
Kl. 11:00
Benløse IF Vemmelev SGI Ringsted Stadion Kunstgræs 1-4
282058
5 28-01-18
Kl. 11:45
Solrød FC Køge Nord FC Solrød Idrætscenter 4-1
282060
5 Ma 29-01-18
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF Ejby IF Fodbold Frederiksberg Skole, kunstgræs 0-7
282053
4 24-02-18
Kl. 11:00
Vemmelev SGI Tingsted Vemmelev Kunstgræs 5-1
282062
6 25-02-18
Kl. 10:15
Holmegaard GB Solrød FC Herlufmagle Kunstgræs 2-3
282063
6 03-03-18
Kl. 10:00
Vemmelev SGI Herlufsholm GF Vemmelev Kunstgræs UHT!
282066
6 03-03-18
Kl. 10:00
Ejby IF Fodbold Tingsted Borup Stadion, kunstgræs UHT!
282065
6 04-03-18
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Benløse IF Stadion Vest Kunstgræs 1-6
282064
6 04-03-18
Kl. 13:00
Køge Nord FC Lynge-Broby IF Rishøj Stadion Kunst 4-1
282070
7 On 07-03-18
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF Holmegaard GB Frederiksberg Skole 0-4
282069
7 10-03-18
Kl. 11:00
Vemmelev SGI B. 73, Slagelse Vemmelev Kunstgræs 3-1
282071
7 10-03-18
Kl. 11:30
Herlufsholm GF Solrød FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 0-4
282067
7 10-03-18
Kl. 15:00
Køge Nord FC Tingsted Rishøj Stadion Kunst 2-1
282068
7 11-03-18
Kl. 11:00
Benløse IF Ejby IF Fodbold Ringsted Stadion Kunstgræs HHT!
282075
8 17-03-18
Kl. 13:15
Herlufsholm GF B. 73, Slagelse SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 3-2
282076
8 18-03-18
Kl. 11:00
Vemmelev SGI Ejby IF Fodbold Vemmelev Kunstgræs 2-7
282072
8 18-03-18
Kl. 11:45
Solrød FC Lynge-Broby IF Solrød Idrætscenter 13-1
282073
8 18-03-18
Kl. 12:15
Holmegaard GB Tingsted Herlufmagle Kunstgræs HHT!
282074
8 18-03-18
Kl. 13:00
Køge Nord FC Benløse IF Rishøj Stadion Kunst 2-2
282080
9 On 21-03-18
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF Herlufsholm GF Frederiksberg Skole 3-2
282079
9 24-03-18
Kl. 11:00
Vemmelev SGI Køge Nord FC Vemmelev Kunstgræs 1-1
282078
9 25-03-18
Kl. 11:00
Benløse IF Holmegaard GB Ringsted Stadion Kunstgræs UHT!
282077
9 25-03-18
Kl. 15:00
Solrød FC Tingsted Solrød Idrætscenter 2-4
282081
9 25-03-18
Kl. 16:00
B. 73, Slagelse Ejby IF Fodbold Stadion Vest Kunstgræs 1-5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144