U15 Drenge 3-4 (03) VinterBOLD, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
282040
1 11-11-17
Kl. 12:00
Lynge-Broby IF Tingsted Frederiksberg Skole 0-4
282026
1 18-11-17
Kl. 10:30
Solrød FC Benløse IF Solrød Idrætscenter UHT !
282041
1 19-11-17
Kl. 12:00
Herlufsholm GF Ejby IF Fodbold SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 4-3
282039
1 19-11-17
Kl. 13:00
Køge Nord FC B. 73, Slagelse Rishøj Stadion Kunst 7-1
282027
1 26-11-17
Kl. 10:15
Holmegaard GB Vemmelev SGI Herlufmagle Kunstgræs Resultatformidling
282043
2 Ma 27-11-17
Kl. 19:00
Benløse IF Lynge-Broby IF Ringsted Stadion Kunstgræs Resultatformidling
282044
2 02-12-17
Kl. 11:00
Vemmelev SGI Solrød FC Vemmelev Kunstgræs Resultatformidling
282042
2 02-12-17
Kl. 11:00
Tingsted Herlufsholm GF Tingsted stadion Resultatformidling
282046
2 03-12-17
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Køge Nord FC Rishøj Stadion Kunst Resultatformidling
282045
2 03-12-17
Kl. 14:00
B. 73, Slagelse Holmegaard GB Stadion Vest Kunstgræs Resultatformidling
282050
3 Ma 04-12-17
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF Vemmelev SGI Frederiksberg Skole Resultatformidling
282047
3 16-12-17
Kl. 12:00
Tingsted Benløse IF Tingsted stadion Resultatformidling
282049
3 17-12-17
Kl. 10:15
Holmegaard GB Ejby IF Fodbold Herlufmagle Kunstgræs Resultatformidling
282048
3 17-12-17
Kl. 11:45
Solrød FC B. 73, Slagelse Solrød Idrætscenter Resultatformidling
282051
3 17-12-17
Kl. 13:00
Herlufsholm GF Køge Nord FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) Resultatformidling
282052
4 Ma 08-01-18
Kl. 19:00
Benløse IF Herlufsholm GF Ringsted Stadion Kunstgræs Resultatformidling
282056
4 13-01-18
Kl. 10:00
Ejby IF Fodbold Solrød FC Borup Stadion, kunstgræs Resultatformidling
282053
4 13-01-18
Kl. 11:00
Vemmelev SGI Tingsted Vemmelev Kunstgræs Resultatformidling
282055
4 14-01-18
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Lynge-Broby IF Stadion Vest Kunstgræs Resultatformidling
282054
4 14-01-18
Kl. 13:00
Køge Nord FC Holmegaard GB Rishøj Stadion Kunst Resultatformidling
282060
5 Fr 26-01-18
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Ejby IF Fodbold Frederiksberg Skole Resultatformidling
282061
5 27-01-18
Kl. 11:30
Herlufsholm GF Holmegaard GB SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) Resultatformidling
282057
5 27-01-18
Kl. 14:00
Tingsted B. 73, Slagelse Tingsted stadion Resultatformidling
282059
5 28-01-18
Kl. 11:00
Benløse IF Vemmelev SGI Ringsted Stadion Kunstgræs Resultatformidling
282058
5 28-01-18
Kl. 11:45
Solrød FC Køge Nord FC Solrød Idrætscenter Resultatformidling
282076
8 10-02-18
Kl. 10:00
Ejby IF Fodbold Vemmelev SGI Borup Stadion, kunstgræs Resultatformidling
282062
6 25-02-18
Kl. 10:15
Holmegaard GB Solrød FC Herlufmagle Kunstgræs Resultatformidling
282066
6 03-03-18
Kl. 10:00
Ejby IF Fodbold Tingsted Borup Stadion, kunstgræs Resultatformidling
282063
6 03-03-18
Kl. 11:00
Vemmelev SGI Herlufsholm GF Vemmelev Kunstgræs Resultatformidling
282065
6 04-03-18
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Benløse IF Stadion Vest Kunstgræs Resultatformidling
282064
6 04-03-18
Kl. 13:00
Køge Nord FC Lynge-Broby IF Rishøj Stadion Kunst Resultatformidling
282070
7 On 07-03-18
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF Holmegaard GB Frederiksberg Skole Resultatformidling
282069
7 10-03-18
Kl. 11:00
Vemmelev SGI B. 73, Slagelse Vemmelev Kunstgræs Resultatformidling
282071
7 10-03-18
Kl. 11:30
Herlufsholm GF Solrød FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) Resultatformidling
282067
7 10-03-18
Kl. 14:00
Tingsted Køge Nord FC Tingsted stadion Resultatformidling
282068
7 11-03-18
Kl. 11:00
Benløse IF Ejby IF Fodbold Ringsted Stadion Kunstgræs Resultatformidling
282075
8 17-03-18
Kl. 13:15
Herlufsholm GF B. 73, Slagelse SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) Resultatformidling
282072
8 18-03-18
Kl. 11:45
Solrød FC Lynge-Broby IF Solrød Idrætscenter Resultatformidling
282073
8 18-03-18
Kl. 12:15
Holmegaard GB Tingsted Herlufmagle Kunstgræs Resultatformidling
282074
8 18-03-18
Kl. 13:00
Køge Nord FC Benløse IF Rishøj Stadion Kunst Resultatformidling
282080
9 On 21-03-18
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF Herlufsholm GF Frederiksberg Skole Resultatformidling
282079
9 24-03-18
Kl. 11:00
Vemmelev SGI Køge Nord FC Vemmelev Kunstgræs Resultatformidling
282078
9 25-03-18
Kl. 11:00
Benløse IF Holmegaard GB Ringsted Stadion Kunstgræs Resultatformidling
282077
9 25-03-18
Kl. 14:00
Tingsted Solrød FC Tingsted stadion Resultatformidling
282081
9 25-03-18
Kl. 16:00
B. 73, Slagelse Ejby IF Fodbold Stadion Vest Kunstgræs Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144