U16 Drenge 1-2 (02) VinterBOLD, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
327354
1 12-11-17
Kl. 10:00
Lundtofte Boldklub Helsinge Fodbold Lyngby Stadion 4-2
327360
2 18-11-17
Kl. 12:15
Helsinge Fodbold Værløse BK Helsinge Stadion Kunstgræs 2-4
327355
1 18-11-17
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF FC Ballerup Lyngehallen Kunstgræs 1-7
327358
1 19-11-17
Kl. 12:00
Fredensborg BI FC Holte (1) Fredensborg Stadion 3-1
327356
1 19-11-17
Kl. 14:45
Helsingør IF Fodbold Ramløse IF Helsingør Idrætspark 3-3
328333
2 26-11-17
Kl. 12:00
Ramløse IF Lynge-Uggeløse IF Helsinge Stadion Kunstgræs 1-7
327359
2 03-12-17
Kl. 12:00
Vejby IF Fredensborg BI Gribskovhallen Kunstgræs 2-3
328334
2 03-12-17
Kl. 18:00
FC Holte (1) Helsingør IF Fodbold Birkerød Stadion Kunstgræs 3-2
328338
3 09-12-17
Kl. 16:35
Værløse BK FC Ballerup Værløse Stadion 7-4
328337
3 16-12-17
Kl. 11:15
Lynge-Uggeløse IF FC Holte (1) Lyngehallen Kunstgræs 3-2
328336
3 17-12-17
Kl. 10:00
Lundtofte Boldklub Ramløse IF Lyngby Stadion 1-0
328339
3 17-12-17
Kl. 12:00
Fredensborg BI Helsingør IF Fodbold Fredensborg Stadion 8-1
328335
3 17-12-17
Kl. 12:00
Vejby IF Helsinge Fodbold Gribskovhallen Kunstgræs 2-3
329965
6 07-01-18
Kl. 12:30
Helsingør IF Fodbold Værløse BK Helsingør Idrætspark 3-8
329944
4 13-01-18
Kl. 12:00
Helsinge Fodbold Fredensborg BI Helsinge Stadion Kunstgræs 0-9
329945
4 13-01-18
Kl. 15:00
FC Ballerup Vejby IF Top Danmark Hallen, kunstgræs 9-1
329948
4 14-01-18
Kl. 11:00
FC Holte (1) Lundtofte Boldklub Birkerød Stadion Kunstgræs 1-4
329947
4 14-01-18
Kl. 12:00
Ramløse IF Værløse BK Helsinge Stadion Kunstgræs 3-7
329952
5 20-01-18
Kl. 16:35
Værløse BK FC Holte (1) Værløse Stadion 3-1
328332
2 21-01-18
Kl. 15:00
FC Ballerup Lundtofte Boldklub Top Danmark Hallen, kunstgræs 2-9
329953
5 27-01-18
Kl. 13:00
Fredensborg BI Lynge-Uggeløse IF Fredensborg Stadion Resultatformidling
329950
5 28-01-18
Kl. 10:00
Lundtofte Boldklub Helsingør IF Fodbold Lyngby Stadion Resultatformidling
329949
5 28-01-18
Kl. 12:00
Vejby IF Ramløse IF Gribskovhallen Kunstgræs Resultatformidling
327357
1 03-02-18
Kl. 16:35
Værløse BK Vejby IF Værløse Stadion Resultatformidling
329946
4 04-02-18
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Lynge-Uggeløse IF Helsingør Idrætspark Resultatformidling
329963
6 24-02-18
Kl. 11:00
Lynge-Uggeløse IF Lundtofte Boldklub Lyngehallen Kunstgræs Resultatformidling
330016
8 24-02-18
Kl. 13:00
Fredensborg BI Ramløse IF Fredensborg Stadion Resultatformidling
329951
5 25-02-18
Kl. 12:00
Helsinge Fodbold FC Ballerup Helsinge Stadion Kunstgræs Resultatformidling
329973
7 03-03-18
Kl. 16:35
Værløse BK Lynge-Uggeløse IF Værløse Stadion Resultatformidling
329967
6 04-03-18
Kl. 11:00
FC Holte (1) Vejby IF Birkerød Stadion Kunstgræs Resultatformidling
329966
6 04-03-18
Kl. 12:00
Helsinge Fodbold Ramløse IF Helsinge Stadion Resultatformidling
329964
6 04-03-18
Kl. 16:15
FC Ballerup Fredensborg BI Måløv Idrætspark, Kunstgræs Resultatformidling
329971
7 10-03-18
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold FC Holte (1) Helsinge Stadion Kunstgræs Resultatformidling
329974
7 10-03-18
Kl. 14:00
Fredensborg BI Lundtofte Boldklub Fredensborg Stadion Resultatformidling
329968
7 11-03-18
Kl. 12:00
Vejby IF Helsingør IF Fodbold Gribskovhallen Kunstgræs Resultatformidling
329972
7 11-03-18
Kl. 15:00
FC Ballerup Ramløse IF Top Danmark Hallen, kunstgræs Resultatformidling
330014
8 17-03-18
Kl. 11:00
Lynge-Uggeløse IF Vejby IF Lyngehallen Kunstgræs Resultatformidling
330021
9 17-03-18
Kl. 16:35
Værløse BK Fredensborg BI Værløse Stadion Resultatformidling
329996
8 18-03-18
Kl. 10:00
Lundtofte Boldklub Værløse BK Lyngby Stadion Resultatformidling
330017
8 18-03-18
Kl. 11:00
FC Holte (1) FC Ballerup Birkerød Stadion Kunstgræs Resultatformidling
330015
8 18-03-18
Kl. 14:15
Helsingør IF Fodbold Helsinge Fodbold Helsingør Idrætspark Resultatformidling
330019
9 24-03-18
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Lynge-Uggeløse IF Helsinge Stadion Kunstgræs Resultatformidling
330020
9 24-03-18
Kl. 15:00
FC Ballerup Helsingør IF Fodbold Top Danmark Hallen, kunstgræs Resultatformidling
330018
9 25-03-18
Kl. 12:00
Vejby IF Lundtofte Boldklub Gribskovhallen Kunstgræs Resultatformidling
330022
9 25-03-18
Kl. 12:00
Ramløse IF FC Holte (1) Helsinge Stadion Kunstgræs Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144