U17 Drenge 3-4 (01-02) VinterBOLD, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
921761
1 19-11-17
Kl. 14:00
Espergærde IF Virum-Sorgenfri BK Mørdrup Idrætsanlæg 6-2
921759
1 Fr 24-11-17
Kl. 18:00
Vestia Snekkersten IF Kunst, Bavnehøj IA Resultatformidling
921762
1 25-11-17
Kl. 14:45
B 1903 Skjold B1903 Resultatformidling
921760
1 26-11-17
Kl. 13:00
BSV af 2016 (1) Lyngby Boldklub 1921 Rundforbi Stadion Resultatformidling
921766
2 09-12-17
Kl. 15:00
Skjold Vestia Kunst, Ryparken Resultatformidling
921765
2 10-12-17
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK BSV af 2016 (1) Virumgård kunstgræsbane Resultatformidling
921763
2 10-12-17
Kl. 15:00
Snekkersten IF B 1903 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs Resultatformidling
921764
2 10-12-17
Kl. 15:15
Lyngby Boldklub 1921 Espergærde IF Lyngby Stadion Resultatformidling
921769
3 14-01-18
Kl. 12:00
Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg Resultatformidling
921767
3 21-01-18
Kl. 10:15
Vestia Lyngby Boldklub 1921 Kunst, Bavnehøj IA Resultatformidling
921768
3 21-01-18
Kl. 14:00
BSV af 2016 (1) Skjold Rundforbi Stadion Resultatformidling
921770
3 21-01-18
Kl. 15:30
B 1903 Virum-Sorgenfri BK B1903 Resultatformidling
921772
4 03-02-18
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 B 1903 Lyngby Stadion Resultatformidling
921774
4 03-02-18
Kl. 15:00
Skjold Espergærde IF Kunst, Ryparken Resultatformidling
921773
4 04-02-18
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Vestia Virumgård kunstgræsbane Resultatformidling
921771
4 04-02-18
Kl. 15:00
Snekkersten IF BSV af 2016 (1) Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs Resultatformidling
921812
5 Fr 23-02-18
Kl. 19:15
Espergærde IF B 1903 Mørdrup Idrætsanlæg Resultatformidling
921775
5 03-03-18
Kl. 14:30
Vestia BSV af 2016 (1) Kunst, Bavnehøj IA Resultatformidling
921776
5 04-03-18
Kl. 15:00
Snekkersten IF Lyngby Boldklub 1921 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs Resultatformidling
924446
5 04-03-18
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Skjold Virumgård kunstgræsbane Resultatformidling
924448
6 Fr 09-03-18
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub 1921 Virum-Sorgenfri BK Lyngby Stadion Resultatformidling
924449
6 10-03-18
Kl. 16:15
B 1903 Vestia B1903 Resultatformidling
924447
6 11-03-18
Kl. 12:30
BSV af 2016 (1) Espergærde IF Rundforbi Stadion Resultatformidling
924450
6 11-03-18
Kl. 16:45
Skjold Snekkersten IF Kunst, Ryparken Resultatformidling
924454
7 17-03-18
Kl. 14:15
B 1903 BSV af 2016 (1) B1903 Resultatformidling
924451
7 17-03-18
Kl. 14:45
Lyngby Boldklub 1921 Skjold Lyngby Stadion Resultatformidling
924452
7 18-03-18
Kl. 14:00
Espergærde IF Vestia Mørdrup Idrætsanlæg Resultatformidling
924453
7 18-03-18
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Snekkersten IF Virumgård kunstgræsbane Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144