U17 Drenge 3-4 (01-02) VinterBOLD, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
350693
1 Fr 24-11-17
Kl. 19:00
BK Friheden Køge Nord FC Avedøre Stadion Kunstgræs Resultatformidling
350692
1 25-11-17
Kl. 14:00
TFC Odsherred Benløse IF Klintsøgaard Efterskole kunstgræs Resultatformidling
350694
1 26-11-17
Kl. 11:45
Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter Resultatformidling
350696
2 Ma 04-12-17
Kl. 19:00
Benløse IF Holbæk B&I Ringsted Stadion Kunstgræs Resultatformidling
350698
2 09-12-17
Kl. 15:00
Greve Fodbold BK Friheden Greve Idræts Center Resultatformidling
350699
2 10-12-17
Kl. 13:00
Tuse IF TFC Odsherred Tuse Kunstgræsbane Resultatformidling
350697
2 10-12-17
Kl. 15:00
Køge Nord FC Solrød FC Rishøj Stadion Resultatformidling
350703
3 Ma 15-01-18
Kl. 23:59
Holbæk B&I Greve Fodbold Holbæk Stadion Kunstgræs Resultatformidling
350700
3 20-01-18
Kl. 14:00
TFC Odsherred Køge Nord FC Klintsøgaard Efterskole kunstgræs Resultatformidling
350701
3 20-01-18
Kl. 14:15
BK Friheden Tuse IF Avedøre Stadion Kunstgræs Resultatformidling
350702
3 21-01-18
Kl. 11:45
Solrød FC Benløse IF Solrød Idrætscenter Resultatformidling
350706
4 04-02-18
Kl. 10:00
Greve Fodbold TFC Odsherred Greve Idræts Center Resultatformidling
350704
4 04-02-18
Kl. 11:00
Benløse IF BK Friheden Ringsted Stadion Kunstgræs Resultatformidling
350707
4 04-02-18
Kl. 13:00
Tuse IF Solrød FC Tuse Kunstgræsbane Resultatformidling
350705
4 04-02-18
Kl. 15:00
Køge Nord FC Holbæk B&I Rishøj Stadion Resultatformidling
350708
5 03-03-18
Kl. 12:00
TFC Odsherred BK Friheden Klintsøgaard Efterskole kunstgræs Resultatformidling
195890
5 04-03-18
Kl. 10:00
Greve Fodbold Tuse IF Greve Idræts Center Resultatformidling
190144
5 04-03-18
Kl. 11:00
Benløse IF Køge Nord FC Ringsted Stadion Kunstgræs Resultatformidling
190145
5 04-03-18
Kl. 13:15
Solrød FC Holbæk B&I Solrød Idrætscenter Resultatformidling
195893
6 Ma 05-03-18
Kl. 23:59
Holbæk B&I TFC Odsherred Holbæk Stadion Kunstgræs Resultatformidling
195891
6 Fr 09-03-18
Kl. 19:00
BK Friheden Solrød FC Avedøre Stadion Kunstgræs Resultatformidling
200459
6 11-03-18
Kl. 13:00
Tuse IF Benløse IF Tuse Kunstgræsbane Resultatformidling
195892
6 11-03-18
Kl. 15:00
Køge Nord FC Greve Fodbold Rishøj Stadion Resultatformidling
921758
7 Fr 16-03-18
Kl. 19:00
Holbæk B&I BK Friheden Holbæk Stadion Kunstgræs Resultatformidling
921757
7 17-03-18
Kl. 15:00
Greve Fodbold Benløse IF Greve Idræts Center Resultatformidling
921756
7 18-03-18
Kl. 13:10
Solrød FC TFC Odsherred Solrød Idrætscenter Resultatformidling
200460
7 18-03-18
Kl. 15:00
Køge Nord FC Tuse IF Rishøj Stadion Resultatformidling
350695
1 24-03-18
Kl. 14:00
Holbæk B&I Tuse IF Holbæk Stadion Kunstgræs Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144