U17 Drenge 1-2 (01-02) VinterBOLD, Pulje 2 (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
845246
1 25-11-17
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub Helsingør IF Fodbold Allerød Idrætspark 4-2
845247
1 25-11-17
Kl. 12:00
Frem Hellebæk IF Skjold Birkerød Pedella Park Kunstgræs 6-0
845248
1 26-11-17
Kl. 11:40
Fredensborg BI Lundtofte Boldklub Fredensborg Stadion 2-4
845245
1 26-11-17
Kl. 13:00
Farum BK Humlebæk BK Stavnsholt UDSResultatformidling
845251
2 09-12-17
Kl. 16:00
IF Skjold Birkerød Allerød Fodbold Klub Birkerød Stadion Kunstgræs 3-1
845249
2 10-12-17
Kl. 11:30
Humlebæk BK Fredensborg BI Humlebæk Stadion 2-0
845252
2 10-12-17
Kl. 12:30
Lundtofte Boldklub Farum BK Lyngby Stadion Kunstgræsbane UHT!
845250
2 10-12-17
Kl. 14:15
Helsingør IF Fodbold Frem Hellebæk Helsingør Idrætspark 1-5
845254
3 20-01-18
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub Lundtofte Boldklub Allerød Idrætspark 1-1
845255
3 20-01-18
Kl. 12:00
Frem Hellebæk Humlebæk BK Pedella Park Kunstgræs 1-1
845256
3 21-01-18
Kl. 12:00
Fredensborg BI IF Skjold Birkerød Fredensborg Stadion 2-0
845253
3 21-01-18
Kl. 13:00
Farum BK Helsingør IF Fodbold Stavnsholt 3-2
845267
4 03-02-18
Kl. 16:00
IF Skjold Birkerød Farum BK Birkerød Stadion Kunstgræs Resultatformidling
845257
4 04-02-18
Kl. 11:30
Humlebæk BK Allerød Fodbold Klub Humlebæk Stadion 5-2
845268
4 04-02-18
Kl. 11:40
Lundtofte Boldklub Frem Hellebæk Lyngby Stadion Kunstgræsbane 1-3
845258
4 Ti 06-02-18
Kl. 19:00
Helsingør IF Fodbold Fredensborg BI Helsingør Idrætspark 2-1
845271
5 03-03-18
Kl. 14:15
Frem Hellebæk Fredensborg BI Pedella Park Kunstgræs UHT!
845270
5 04-03-18
Kl. 11:30
Humlebæk BK Helsingør IF Fodbold Humlebæk Stadion 3-2
845269
5 04-03-18
Kl. 13:00
Farum BK Allerød Fodbold Klub Stavnsholt HHT!
891591
6 10-03-18
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Frem Hellebæk Allerød Idrætspark HHT!
891594
6 11-03-18
Kl. 11:40
Lundtofte Boldklub Humlebæk BK Lyngby Stadion Kunstgræsbane 3-1
891593
6 11-03-18
Kl. 12:00
Fredensborg BI Farum BK Fredensborg Stadion UHT!
891592
6 Ti 13-03-18
Kl. 19:15
Helsingør IF Fodbold IF Skjold Birkerød Helsingør Idrætspark 6-1
891665
7 17-03-18
Kl. 13:30
Frem Hellebæk Farum BK Pedella Park Kunstgræs UHT!
891666
7 17-03-18
Kl. 16:00
IF Skjold Birkerød Humlebæk BK Birkerød Stadion Kunstgræs UHT!
891667
7 18-03-18
Kl. 12:00
Fredensborg BI Allerød Fodbold Klub Fredensborg Stadion 7-1
891664
7 18-03-18
Kl. 16:00
Helsingør IF Fodbold Lundtofte Boldklub Helsingør Idrætspark 2-8
891590
5 24-03-18
Kl. 15:00
IF Skjold Birkerød Lundtofte Boldklub Birkerød Stadion Kunstgræs 1-6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144