U17 Drenge Mester (01-02) VinterBOLD, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
844473
1 On 15-11-17
Kl. 20:15
B 1903 Fix B1903 1-1
844465
1 25-11-17
Kl. 13:00
AB Tårnby Brøndbyernes IF Kunst, Tårnby Stadion 1-7
844472
1 26-11-17
Kl. 13:45
Sundby Bk. Espergærde IF Sundby/Kløvermarken 3-2
844464
1 26-11-17
Kl. 16:45
KFUM Bagsværd BK Kunst, Ryparken 1-2
844474
2 Fr 08-12-17
Kl. 18:15
Bagsværd BK B 1903 Bagsværd Stadion Kunstgræs 7-0
844475
2 09-12-17
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Sundby Bk. Brøndby Stadion 2-7
844477
2 10-12-17
Kl. 10:45
Fix KFUM Kunst, Tingbjerg IP 1-4
844479
3 20-01-18
Kl. 13:00
AB Tårnby Fix Kunst, Tårnby Stadion 3-6
844480
3 20-01-18
Kl. 13:00
Sundby Bk. Bagsværd BK Kunst, Sundby/Kløvermarken 2-2
844481
3 20-01-18
Kl. 16:15
B 1903 Espergærde IF B1903 5-3
844478
3 21-01-18
Kl. 16:45
KFUM Brøndbyernes IF Kunst, Ryparken 6-0
845100
4 28-01-18
Kl. 12:00
Espergærde IF KFUM Mørdrup Idrætsanlæg Resultatformidling
845098
4 Fr 02-02-18
Kl. 18:15
Bagsværd BK AB Tårnby Bagsværd Stadion Kunstgræs Resultatformidling
845099
4 03-02-18
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF B 1903 Brøndby Stadion Resultatformidling
845101
4 04-02-18
Kl. 10:45
Fix Sundby Bk. Kunst, Tingbjerg IP Resultatformidling
844476
2 04-02-18
Kl. 14:00
Espergærde IF AB Tårnby Mørdrup Idrætsanlæg Resultatformidling
845105
5 25-02-18
Kl. 12:00
Espergærde IF Fix Mørdrup Idrætsanlæg Resultatformidling
845104
5 03-03-18
Kl. 16:45
Sundby Bk. B 1903 Kunst, Sundby/Kløvermarken Resultatformidling
845103
5 04-03-18
Kl. 10:15
Bagsværd BK Brøndbyernes IF Bagsværd Stadion Kunstgræs Resultatformidling
845102
5 04-03-18
Kl. 16:45
KFUM AB Tårnby Kunst, Ryparken Resultatformidling
845107
6 10-03-18
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Espergærde IF Brøndby Stadion Resultatformidling
845106
6 10-03-18
Kl. 13:00
AB Tårnby Sundby Bk. Kunst, Tårnby Stadion Resultatformidling
845109
6 10-03-18
Kl. 16:00
Fix Bagsværd BK Kunst, Tingbjerg IP Resultatformidling
845108
6 11-03-18
Kl. 15:30
B 1903 KFUM B1903 Resultatformidling
845110
7 17-03-18
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Fix Brøndby Stadion Resultatformidling
845113
7 17-03-18
Kl. 12:30
B 1903 AB Tårnby B1903 Resultatformidling
845112
7 17-03-18
Kl. 14:00
Espergærde IF Bagsværd BK Mørdrup Idrætsanlæg Resultatformidling
845111
7 17-03-18
Kl. 16:45
Sundby Bk. KFUM Kunst, Sundby/Kløvermarken Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144