Herresenior S4-S6 VinterBOLD, P1

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
190979
3 12-11-17
Kl. 15:00
Ølstykke FC FC Ballerup Ølstykke Stadion Kunstgræs HHT!
191431
5 26-11-17
Kl. 15:00
Ølstykke FC Ålholm IF Ølstykke Stadion Kunstgræs 5-6
191436
6 16-12-17
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF FC Ballerup Farum Park Kunstgræs 3-3
191438
7 07-01-18
Kl. 15:00
Ølstykke FC Stenløse BK (1) Ølstykke Stadion Kunstgræs 0-7
190976
2 14-01-18
Kl. 14:00
Kr. Værløse IF Stenløse BK (1) Værløse Stadion 1-2
190956
1 20-01-18
Kl. 12:45
Ålholm IF Kr. Værløse IF Stavnsholt 5-2
190955
1 21-01-18
Kl. 15:00
Ølstykke FC Melby-Liseleje IF Ølstykke Stadion Kunstgræs 2-2
190953
1 28-01-18
Kl. 14:00
Stenløse BK (1) FC Ballerup Stenløse Stadion 10-0
190958
2 03-02-18
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Ølstykke FC Lyngehallen Kunstgræs 6-1
190959
2 04-02-18
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Allerød Fodbold Klub (1) Hundestedhallen Kunstgræs 0-9
190957
2 04-02-18
Kl. 16:15
FC Ballerup Ålholm IF Måløv Idrætspark, Kunstgræs 5-6
190978
3 11-02-18
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub (1) Kr. Værløse IF Allerød Idrætspark Kunstgræs 6-7
190977
3 11-02-18
Kl. 14:00
Stenløse BK (1) Lynge-Uggeløse IF Stenløse Stadion 1-8
191434
6 24-02-18
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Melby-Liseleje IF Lyngehallen Kunstgræs Resultatformidling
190984
4 03-03-18
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF Ølstykke FC Stavnsholt Resultatformidling
190982
4 03-03-18
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Ålholm IF Lyngehallen Kunstgræs Resultatformidling
190983
4 04-03-18
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Stenløse BK (1) Hundestedhallen Kunstgræs Resultatformidling
190981
4 04-03-18
Kl. 18:00
FC Ballerup Allerød Fodbold Klub (1) Måløv Idrætspark, Kunstgræs Resultatformidling
191432
5 On 07-03-18
Kl. 19:15
Melby-Liseleje IF Kr. Værløse IF Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Resultatformidling
190980
3 11-03-18
Kl. 10:15
Ålholm IF Melby-Liseleje IF Hillerød Stadion Kunstgræs Resultatformidling
191429
5 11-03-18
Kl. 14:00
Stenløse BK (1) Allerød Fodbold Klub (1) Stenløse Stadion Resultatformidling
191430
5 11-03-18
Kl. 16:15
FC Ballerup Lynge-Uggeløse IF Måløv Idrætspark, Kunstgræs Resultatformidling
191435
6 17-03-18
Kl. 10:15
Ålholm IF Stenløse BK (1) Hillerød Stadion Resultatformidling
191433
6 18-03-18
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub (1) Ølstykke FC Allerød Idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
191439
7 Ma 19-03-18
Kl. 20:15
Melby-Liseleje IF FC Ballerup Hundestedhallen Kunstgræs Resultatformidling
190954
1 Ti 20-03-18
Kl. 20:10
Allerød Fodbold Klub (1) Lynge-Uggeløse IF Allerød Idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
191440
7 24-03-18
Kl. 10:15
Ålholm IF Allerød Fodbold Klub (1) Hillerød Stadion Resultatformidling
191437
7 24-03-18
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Kr. Værløse IF Lyngehallen Kunstgræs Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144