M+32 M 7M Efterår

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
435859
1 Ti 15-08-17
Kl. 18:30
Pioneren Firkanten Vigerslevparken 5-7
435846
1 On 16-08-17
Kl. 19:00
Rødovre Brønshøj Bk. Rødovre Stadion 5-4
435857
1 On 16-08-17
Kl. 20:30
Vanløse CSC Vanløse I P 5-1
435845
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:15
Nørrebro Bk. Sundby Bk. Kunst, Ryparken 2-4
435856
1 20-08-17
Kl. 15:15
Deaf Futsal Team KFUM Kunst, Valby IP, tribunen 2-6
435863
2 On 23-08-17
Kl. 19:30
CSC NB 99 Kunstbane 2, Kløvermarken 0-3
435860
2 To 24-08-17
Kl. 18:30
PI Fodbold Pioneren Kunst, Valby IP, tribunen 2-6
435865
2 26-08-17
Kl. 11:00
Sundby Bk. Deaf Futsal Team Sundby/Kløvermarken 10-2
435862
2 26-08-17
Kl. 12:15
Brønshøj Bk. Vanløse Kunst, Tingbjerg IP 2-1
435864
2 26-08-17
Kl. 15:15
Firkanten Nørrebro Bk. Kunst, Ryparken 4-3
435881
3 Ti 29-08-17
Kl. 19:00
Pioneren CSC Vigerslevparken 4-1
435880
3 On 30-08-17
Kl. 20:30
Vanløse Rødovre Vanløse I P 4-3
435882
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
Nørrebro Bk. PI Fodbold Kunst, Ryparken 9-5
435867
3 02-09-17
Kl. 11:15
Sundby Bk. KFUM Sundby/Kløvermarken 1-6
435866
3 02-09-17
Kl. 13:00
NB 99 Brønshøj Bk. Gentofte Sportspark - kunst 1 2-3
435883
3 03-09-17
Kl. 15:15
Deaf Futsal Team Firkanten Valby IP, tribunen 4-4
435886
4 Ti 05-09-17
Kl. 17:30
KFUM Vanløse Emdrupparken 3-0
435888
4 On 06-09-17
Kl. 18:30
CSC Nørrebro Bk. Kløvermarken 3-2
435887
4 On 06-09-17
Kl. 19:00
Rødovre NB 99 Rødovre Stadion 11-2
435889
4 To 07-09-17
Kl. 18:30
PI Fodbold Deaf Futsal Team Kunst, Valby IP, tribunen 2-4
435858
Kampfakta
1 10-09-17
Kl. 13:00
NB 99 PI Fodbold Gentofte Sportspark - kunst 1 8-1
435885
4 10-09-17
Kl. 15:15
Firkanten Sundby Bk. Kunst, Ryparken 3-3
435892
5 Ti 12-09-17
Kl. 18:15
Pioneren Rødovre Vigerslevparken 5-6
435890
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:15
Nørrebro Bk. Brønshøj Bk. Kunst, Ryparken 1-3
435895
5 16-09-17
Kl. 11:00
Sundby Bk. PI Fodbold Sundby/Kløvermarken 3-0
435893
5 17-09-17
Kl. 15:15
Deaf Futsal Team CSC Kunst, Valby IP, tribunen UHT!
435898
6 Ti 19-09-17
Kl. 18:00
KFUM NB 99 Emdrupparken 10-0
435897
6 On 20-09-17
Kl. 18:00
CSC Sundby Bk. Kløvermarken 3-7
435900
6 On 20-09-17
Kl. 19:00
Rødovre Nørrebro Bk. Rødovre Stadion 10-4
435896
6 On 20-09-17
Kl. 20:30
Vanløse Pioneren Vanløse I P 9-5
435899
6 To 21-09-17
Kl. 18:30
PI Fodbold Firkanten Kunst, Valby IP, tribunen 6-5
435912
8 23-09-17
Kl. 13:00
NB 99 Nørrebro Bk. Gentofte Sportspark - kunst 1 4-6
435861
2 Ma 25-09-17
Kl. 19:00
KFUM Rødovre Emdrupparken 8-5
435884
4 On 27-09-17
Kl. 18:00
Brønshøj Bk. Pioneren Kunst, Tingbjerg IP 2-5
435903
7 On 27-09-17
Kl. 18:00
PI Fodbold KFUM Kunst, Valby IP, tribunen 2-15
435906
7 Fr 29-09-17
Kl. 18:15
Nørrebro Bk. Vanløse Kunst, Ryparken 8-6
435902
7 30-09-17
Kl. 11:00
Sundby Bk. Brønshøj Bk. Sundby/Kløvermarken 1-2
435907
7 01-10-17
Kl. 11:00
Pioneren NB 99 Vigerslevparken 1-4
435904
7 01-10-17
Kl. 14:00
Deaf Futsal Team Rødovre Kunst, Valby IP, tribunen UHT!
435905
7 01-10-17
Kl. 15:15
Firkanten CSC Kunst, Ryparken 3-0
435909
8 On 04-10-17
Kl. 20:00
Rødovre Sundby Bk. Rødovre Stadion Kunst 5-3
435913
8 On 04-10-17
Kl. 20:30
Vanløse Deaf Futsal Team Vanløse I P 8-2
435911
8 07-10-17
Kl. 12:15
Brønshøj Bk. Firkanten Kunst, Tingbjerg IP 3-3
435910
8 07-10-17
Kl. 15:15
CSC PI Fodbold Kunstbane 2, Kløvermarken HHT!
435901
6 On 11-10-17
Kl. 19:35
Brønshøj Bk. Deaf Futsal Team Kunst, Tingbjerg IP UHT!
435998
9 On 11-10-17
Kl. 20:00
Rødovre PI Fodbold Rødovre Stadion 8-5
436002
9 On 11-10-17
Kl. 20:30
Vanløse Firkanten Vanløse I P 3-2
435915
9 Fr 13-10-17
Kl. 18:15
Nørrebro Bk. KFUM Kunst, Ryparken 4-8
435916
9 14-10-17
Kl. 12:15
Brønshøj Bk. CSC Kunst, Tingbjerg IP 3-0
435914
9 14-10-17
Kl. 13:00
NB 99 Sundby Bk. Gentofte Sportspark - kunst 1 1-5
436004
9 14-10-17
Kl. 14:00
Pioneren Deaf Futsal Team Vigerslevparken 10-4
435894
5 22-10-17
Kl. 11:00
NB 99 Vanløse Gentofte Stadion 1-5
435891
5 22-10-17
Kl. 13:15
Firkanten KFUM Kunst, Lundehusparken 1-3
435908
8 Ti 24-10-17
Kl. 20:15
KFUM Pioneren Emdrupparken 6-2
436008
10 On 25-10-17
Kl. 18:00
PI Fodbold Vanløse Kunst, Valby IP, tribunen 0-4
436007
10 On 25-10-17
Kl. 18:15
CSC Rødovre Kløvermarken 3-0
436005
10 28-10-17
Kl. 10:00
Sundby Bk. Pioneren Kunst, Sundby/Kløvermarken 11-3
436006
10 28-10-17
Kl. 13:00
KFUM Brønshøj Bk. Emdrupparken 4-1
436009
10 29-10-17
Kl. 15:15
Firkanten NB 99 Kunst, Ryparken 5-1
436010
10 29-10-17
Kl. 15:15
Deaf Futsal Team Nørrebro Bk. Kunst, Valby IP, tribunen 2-6
436012
11 To 02-11-17
Kl. 18:00
PI Fodbold Brønshøj Bk. Kunst, Valby IP, tribunen 3-6
436011
11 Fr 03-11-17
Kl. 18:15
Nørrebro Bk. Pioneren Kunst, Ryparken 6-9
436015
11 04-11-17
Kl. 10:00
Sundby Bk. Vanløse Kunst, Sundby/Kløvermarken 3-5
436013
11 05-11-17
Kl. 15:15
CSC KFUM Kunstbane 2, Kløvermarken 0-3
436014
11 05-11-17
Kl. 15:15
Firkanten Rødovre Kunst, Ryparken 3-0
436100
11 05-11-17
Kl. 15:15
Deaf Futsal Team NB 99 Kunst, Valby IP, tribunen HMH
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144

Bemærk:

Oprykning: Ingen

Nedrykning: Nr. 10, 11 og 12 rykker ned