U13 Drenge 4 (05) 8M Efterår

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
803137
1 Ma 14-08-17
Kl. 18:00
KFUM Skjold 2 Emdrupparken 5-3
803135
1 Ma 14-08-17
Kl. 22:00
B 1903 3 Oversidder B1903
803136
1 On 16-08-17
Kl. 17:30
AB Tårnby 4 B 1908 2 Tårnby Stadion 7-0
803133
1 On 16-08-17
Kl. 18:30
CIK HIK 4 Kløvermarken 3-2
803134
1 19-08-17
Kl. 13:00
GVI 3 Sundby 4 GVI. Nymosen 4-5
803144
2 Ma 21-08-17
Kl. 22:00
Oversidder CIK
803143
2 To 24-08-17
Kl. 18:30
HIK 4 Hvidovre IF 4 HIK 6-0 !
803139
2 Fr 25-08-17
Kl. 17:00
Jægersborg BK KFUM Jægersborg 2-6
803142
2 26-08-17
Kl. 12:30
Skjold 2 AB Tårnby 4 Fælledparken 7-1
803140
2 27-08-17
Kl. 10:00
Sundby 4 B 1903 3 Kunst, Sundby/Kløvermarken 2-5
803141
2 27-08-17
Kl. 12:00
B 1908 2 GVI 3 Sundby Idrætspark HHT !
807143
3 Ma 28-08-17
Kl. 17:00
KFUM HIK 4 Emdrupparken 3-3
807144
3 Ma 28-08-17
Kl. 22:00
Hvidovre IF 4 Oversidder Hvidovre IF's baner HHT !
803138
1 Ti 29-08-17
Kl. 17:30
Hvidovre IF 4 Jægersborg BK Hvidovre IF's baner 0-11 !
803145
3 02-09-17
Kl. 10:00
GVI 3 Skjold 2 GVI. Nymosen 1-5
803147
3 02-09-17
Kl. 13:00
B 1903 3 CIK B1903 1-5
807142
3 03-09-17
Kl. 10:00
AB Tårnby 4 Jægersborg BK Tårnby Stadion 3-0
807141
3 03-09-17
Kl. 11:15
Sundby 4 B 1908 2 Sundby/Kløvermarken 5-6
807150
4 Ma 04-09-17
Kl. 22:00
Oversidder KFUM
807149
4 To 07-09-17
Kl. 18:30
HIK 4 AB Tårnby 4 HIK 10-2
807146
4 09-09-17
Kl. 12:00
CIK Hvidovre IF 4 Kløvermarken 11-0 !
807148
4 09-09-17
Kl. 12:30
Skjold 2 Sundby 4 Fælledparken UHT !
807147
4 10-09-17
Kl. 12:00
B 1908 2 B 1903 3 Sundby Idrætspark 5-10
807156
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:00
KFUM CIK Emdrupparken 6-1
807151
5 16-09-17
Kl. 10:00
GVI 3 HIK 4 GVI. Nymosen 2-5
807152
5 16-09-17
Kl. 12:45
B 1903 3 Hvidovre IF 4 B1903 UHT !
807153
5 17-09-17
Kl. 10:00
Sundby 4 Jægersborg BK Sundby/Kløvermarken 0-6
807154
5 17-09-17
Kl. 10:00
AB Tårnby 4 Oversidder Tårnby Stadion
807155
5 17-09-17
Kl. 12:00
B 1908 2 Skjold 2 Sundby Idrætspark 0-4
807162
6 Ma 18-09-17
Kl. 22:00
Oversidder GVI 3
807158
6 Fr 22-09-17
Kl. 17:30
CIK AB Tårnby 4 Kløvermarken 6-2
807157
6 Fr 22-09-17
Kl. 18:00
Jægersborg BK B 1908 2 Gentofte Sportspark - kunst 1 1-3
807160
6 23-09-17
Kl. 10:00
Hvidovre IF 4 KFUM Hvidovre IF's baner HHT !
807161
6 23-09-17
Kl. 10:30
HIK 4 Sundby 4 Kunst, HIK 4-2
807159
6 23-09-17
Kl. 11:45
B 1903 3 Skjold 2 B1903 0-0
807877
7 Ma 25-09-17
Kl. 22:00
Sundby 4 Oversidder Sundby/Kløvermarken
807880
7 On 27-09-17
Kl. 17:30
Jægersborg BK Skjold 2 Jægersborg 2-1
807876
7 30-09-17
Kl. 13:00
B 1903 3 KFUM B1903 2-10
807878
7 01-10-17
Kl. 10:00
AB Tårnby 4 Hvidovre IF 4 Tårnby Stadion UHT !
807163
7 01-10-17
Kl. 11:45
GVI 3 CIK GVI. Nymosen 3-5
807879
7 01-10-17
Kl. 12:00
B 1908 2 HIK 4 Sundby Idrætspark 6-4
807886
8 Ma 02-10-17
Kl. 22:00
Oversidder B 1908 2
807881
8 Fr 06-10-17
Kl. 17:00
Jægersborg BK B 1903 3 Jægersborg 3-1
807884
8 07-10-17
Kl. 10:00
Hvidovre IF 4 GVI 3 Hvidovre IF's baner HHT !
807889
9 08-10-17
Kl. 10:30
B 1903 3 AB Tårnby 4 B1903 2-3
807885
8 08-10-17
Kl. 13:00
HIK 4 Skjold 2 Kunst, HIK 1-1
807145
4 08-10-17
Kl. 17:00
Jægersborg BK GVI 3 Jægersborg 2-1
808000
9 Ma 09-10-17
Kl. 22:00
Skjold 2 Oversidder Fælledparken
807882
8 On 11-10-17
Kl. 17:00
CIK Sundby 4 Kløvermarken 1-8
807887
9 Fr 13-10-17
Kl. 17:00
Jægersborg BK HIK 4 Jægersborg 7-1
807888
9 14-10-17
Kl. 13:00
GVI 3 KFUM GVI. Nymosen 4-7
807890
9 15-10-17
Kl. 10:00
Sundby 4 Hvidovre IF 4 Sundby/Kløvermarken UHT !
807999
9 15-10-17
Kl. 10:30
B 1908 2 CIK Kunst, Sundby Idrætspark UHT !
807883
8 22-10-17
Kl. 10:00
KFUM AB Tårnby 4 Emdrupparken Resultatformidling
808134
10 Ma 23-10-17
Kl. 22:00
Oversidder Jægersborg BK
808132
10 Fr 27-10-17
Kl. 18:00
KFUM Sundby 4 Emdrupparken Resultatformidling
808002
10 28-10-17
Kl. 09:45
B 1903 3 HIK 4 B1903 Resultatformidling
808001
10 28-10-17
Kl. 12:00
CIK Skjold 2 Kløvermarken Resultatformidling
808003
10 29-10-17
Kl. 10:00
AB Tårnby 4 GVI 3 Kunst, Tårnby Stadion Resultatformidling
808133
10 29-10-17
Kl. 11:00
Hvidovre IF 4 B 1908 2 Hvidovre IF's baner !
808139
11 Ma 30-10-17
Kl. 22:00
Skjold 2 Hvidovre IF 4 Fælledparken !
808140
11 Ma 30-10-17
Kl. 22:00
HIK 4 Oversidder Kunst, HIK
808138
11 04-11-17
Kl. 10:00
B 1908 2 KFUM Kunst, Sundby Idrætspark Resultatformidling
808135
11 04-11-17
Kl. 11:00
Jægersborg BK CIK Jægersborg Resultatformidling
808137
11 05-11-17
Kl. 10:00
Sundby 4 AB Tårnby 4 Sundby/Kløvermarken Resultatformidling
808136
11 05-11-17
Kl. 11:45
GVI 3 B 1903 3 GVI. Nymosen Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144