U12 Drenge (05) 8M A Forår, Pulje 2 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
102029
1 02-04-17
Kl. 12:15
B 1903 AB Tårnby B1903
102027
1 On 05-04-17
Kl. 16:45
FB Vanløse (1) Kunst, Jens Jessens Vej
102030
1 On 05-04-17
Kl. 18:00
Kastrup Bk. Hvidovre IF Røllikevej
102031
1 On 12-04-17
Kl. 16:45
BK Union B.93 (2) Kunst, Genforeningspladsen
102033
2 Ti 18-04-17
Kl. 18:00
Vanløse (1) Kastrup Bk. Vanløse I P
102034
2 22-04-17
Kl. 13:30
GVI (1) FB Kunst, GVI. Nymosen
102032
2 23-04-17
Kl. 10:00
Hvidovre IF BK Union Hvidovre IF's baner
102036
2 23-04-17
Kl. 10:00
B.93 (2) B 1903 B 93 Svanemølleanlæg.
102040
3 Ti 25-04-17
Kl. 18:00
Kastrup Bk. GVI (1) Røllikevej
102035
2 On 26-04-17
Kl. 17:00
AB Tårnby KB (2) Tårnby Stadion
102038
3 29-04-17
Kl. 10:00
FB AB Tårnby Kunst, Jens Jessens Vej
102039
3 29-04-17
Kl. 10:00
KB (2) B.93 (2) Kunst, KB, P. Bangs Vej
102041
3 29-04-17
Kl. 11:15
BK Union B 1903 Kunst, Genforeningspladsen
102043
4 06-05-17
Kl. 10:00
GVI (1) Hvidovre IF Kunst, GVI. Nymosen
102046
4 06-05-17
Kl. 11:30
B.93 (2) FB B 93 Svanemølleanlæg.
102044
4 06-05-17
Kl. 13:15
B 1903 KB (2) B1903
102042
4 07-05-17
Kl. 10:00
Vanløse (1) BK Union Vanløse I P
102045
4 07-05-17
Kl. 12:00
AB Tårnby Kastrup Bk. Tårnby Stadion
102049
5 Ti 09-05-17
Kl. 18:00
Vanløse (1) GVI (1) Vanløse I P
102048
5 On 10-05-17
Kl. 16:45
FB B 1903 Kunst, Jens Jessens Vej
102050
5 On 10-05-17
Kl. 18:00
Kastrup Bk. B.93 (2) Røllikevej
102051
5 On 10-05-17
Kl. 18:15
BK Union KB (2) Kunst, Genforeningspladsen
102047
5 14-05-17
Kl. 11:00
Hvidovre IF AB Tårnby Hvidovre IF's baner
102056
6 Ti 16-05-17
Kl. 19:05
B.93 (2) Hvidovre IF B 93 Svanemølleanlæg.
102052
6 20-05-17
Kl. 10:00
KB (2) FB Kunst, KB, P. Bangs Vej
102055
6 20-05-17
Kl. 12:00
AB Tårnby Vanløse (1) Tårnby Stadion
102054
6 21-05-17
Kl. 10:30
B 1903 Kastrup Bk. B1903
102053
6 21-05-17
Kl. 13:30
GVI (1) BK Union GVI. Nymosen
102037
3 Ti 23-05-17
Kl. 18:00
Hvidovre IF Vanløse (1) Avedøre Stadion Kunstgræs
102061
7 Ma 29-05-17
Kl. 17:00
BK Union FB Kunst, Genforeningspladsen
102058
7 Ti 30-05-17
Kl. 18:00
Vanløse (1) B.93 (2) Vanløse I P
102060
7 On 31-05-17
Kl. 18:00
Kastrup Bk. KB (2) Røllikevej
102028
1 Fr 02-06-17
Kl. 18:30
KB (2) GVI (1) Kunst, KB, P. Bangs Vej
102057
7 03-06-17
Kl. 10:00
Hvidovre IF B 1903 Hvidovre IF's baner
102063
8 To 08-06-17
Kl. 17:30
KB (2) Hvidovre IF KB. P.Bangsvej
102065
8 10-06-17
Kl. 10:00
BK Union AB Tårnby Kunst, Grøndal Centret
102062
8 10-06-17
Kl. 10:00
FB Kastrup Bk. Kunst, Jens Jessens Vej
102066
8 10-06-17
Kl. 11:30
B.93 (2) GVI (1) B 93 Svanemølleanlæg.
102064
8 10-06-17
Kl. 12:30
B 1903 Vanløse (1) B1903
102059
7 Ti 13-06-17
Kl. 18:45
GVI (1) AB Tårnby Kunst, GVI. Nymosen
102070
9 On 14-06-17
Kl. 18:00
Kastrup Bk. BK Union Røllikevej
102067
9 17-06-17
Kl. 10:00
Hvidovre IF FB Hvidovre IF's baner
102068
9 17-06-17
Kl. 10:00
Vanløse (1) KB (2) Vanløse I P
102071
9 17-06-17
Kl. 11:00
AB Tårnby B.93 (2) Tårnby Stadion
102069
9 18-06-17
Kl. 10:00
GVI (1) B 1903 GVI. Nymosen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144