U17 Drenge 1 (00-01) Forår (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
308789
2 To 06-04-17
Kl. 19:00
Brønshøj BK Oversidder Tingbjerg I P
308791
Kampfakta
2 Fr 07-04-17
Kl. 17:00
Union Hellas Kunst, Genforeningspladsen 0-4
308788
2 09-04-17
Kl. 10:00
FA 2000 2 Skjold 2 Jens Jessens Vej UHT !
308793
2 09-04-17
Kl. 11:45
B 1903 3 Oversidder B1903
308792
2 09-04-17
Kl. 13:30
GVI 2 B.1908 GVI. Nymosen 5-4
308790
Kampfakta
2 09-04-17
Kl. 13:30
Jægersborg BK Nørrebro United Kunst 2, Gentofte Stadion 3-4 !
308796
3 To 20-04-17
Kl. 19:00
Brønshøj BK Jægersborg BK Tingbjerg I P 0-1
308797
3 22-04-17
Kl. 11:15
Hellas FA 2000 2 Engdraget 0-4
308794
Kampfakta
3 22-04-17
Kl. 13:00
Nørrebro United Union Kunst, Mimersparken 1-1 !
308795
3 23-04-17
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
308798
3 23-04-17
Kl. 15:00
Skjold 2 GVI 2 Fælledparken HHT !
308803
Kampfakta
4 Fr 28-04-17
Kl. 17:00
Union Brønshøj BK Kunst, Genforeningspladsen 4-0
308801
4 29-04-17
Kl. 13:00
Oversidder B.1908
308800
4 30-04-17
Kl. 10:00
FA 2000 2 Nørrebro United Jens Jessens Vej 7-0 !
308802
4 30-04-17
Kl. 13:30
Jægersborg BK Oversidder Jægersborg
308804
4 30-04-17
Kl. 13:30
GVI 2 Hellas GVI. Nymosen 1-2
308805
4 30-04-17
Kl. 13:30
B 1903 3 Skjold 2 B1903 UMH !
308808
5 To 04-05-17
Kl. 19:00
Brønshøj BK FA 2000 2 Tingbjerg I P 1-6
308810
Kampfakta
5 Fr 05-05-17
Kl. 18:30
Jægersborg BK Union Jægersborg 5-3
308809
5 06-05-17
Kl. 11:15
Hellas B 1903 3 Engdraget 3-4
308806
5 06-05-17
Kl. 13:00
Nørrebro United GVI 2 Kunst, Mimersparken 2-3 !
308807
5 07-05-17
Kl. 13:30
Oversidder B.1908
308811
5 07-05-17
Kl. 15:00
Skjold 2 Oversidder Fælledparken HHT !
308813
6 Ti 09-05-17
Kl. 19:00
Oversidder Hellas
308817
6 Ti 09-05-17
Kl. 19:00
B 1903 3 Nørrebro United B1903 UHT !
308812
6 Ti 09-05-17
Kl. 19:30
FA 2000 2 Jægersborg BK Jens Jessens Vej 5-3
308814
6 On 10-05-17
Kl. 19:00
Union Oversidder Kunst, Genforeningspladsen
308815
6 To 11-05-17
Kl. 19:00
B.1908 Skjold 2 Sundby Idrætspark 4-2 !
308816
6 To 11-05-17
Kl. 19:00
GVI 2 Brønshøj BK GVI. Nymosen 4-3
308799
3 On 17-05-17
Kl. 18:00
B.1908 B 1903 3 Sundby Idrætspark 2-3
308820
7 To 25-05-17
Kl. 12:00
Brønshøj BK B 1903 3 Tingbjerg I P 0-6
308823
7 Fr 26-05-17
Kl. 17:00
Union FA 2000 2 Kunst, Genforeningspladsen 0-8
308819
7 Fr 26-05-17
Kl. 18:30
Oversidder Skjold 2 UHT !
308822
7 Fr 26-05-17
Kl. 18:30
Jægersborg BK GVI 2 Jægersborg UHT !
308821
7 27-05-17
Kl. 11:15
Hellas B.1908 Engdraget 2-5
308818
7 27-05-17
Kl. 15:00
Nørrebro United Oversidder Kunst, Mimersparken HHT !
308824
8 Ti 30-05-17
Kl. 19:00
FA 2000 2 Oversidder Jens Jessens Vej
308825
8 Ti 30-05-17
Kl. 19:00
Oversidder Brønshøj BK
308827
8 Ti 30-05-17
Kl. 19:00
B.1908 Nørrebro United Sundby Idrætspark UHT !
308829
8 On 31-05-17
Kl. 19:00
B 1903 3 Jægersborg BK B1903 3-3
308828
Kampfakta
8 To 01-06-17
Kl. 19:00
GVI 2 Union GVI. Nymosen 5-4
308826
8 To 01-06-17
Kl. 19:00
Skjold 2 Hellas Fælledparken HHT !
308833
9 To 08-06-17
Kl. 19:00
Brønshøj BK B.1908 Tingbjerg I P 8-4
308835
Kampfakta
9 Fr 09-06-17
Kl. 17:00
Union B 1903 3 Kunst, Genforeningspladsen 2-4
308834
9 Fr 09-06-17
Kl. 18:30
Jægersborg BK Oversidder Jægersborg
308831
9 10-06-17
Kl. 15:00
Nørrebro United Skjold 2 Kunst, Mimersparken !
308832
9 11-06-17
Kl. 10:00
Oversidder Hellas
308830
9 11-06-17
Kl. 15:00
FA 2000 2 GVI 2 Jens Jessens Vej 7-0
308786
1 Ti 13-06-17
Kl. 19:00
Skjold 2 Union Fælledparken HHT !
308787
1 Ti 13-06-17
Kl. 19:00
B.1908 FA 2000 2 Sundby Idrætspark 4-3
308782
1 Ti 13-06-17
Kl. 19:00
Oversidder GVI 2
308784
1 On 14-06-17
Kl. 19:00
Oversidder B 1903 3
308785
1 On 14-06-17
Kl. 19:00
Hellas Jægersborg BK Engdraget 1-1
308783
1 To 15-06-17
Kl. 19:30
Nørrebro United Brønshøj BK Kunst, Ryparken HHT !
308836
10 17-06-17
Kl. 11:15
Oversidder Union
308838
10 17-06-17
Kl. 11:15
Hellas Nørrebro United Engdraget UHT !
308840
10 17-06-17
Kl. 11:15
B.1908 Jægersborg BK Sundby Idrætspark 7-2
308837
10 18-06-17
Kl. 10:00
Oversidder GVI 2
308841
10 18-06-17
Kl. 13:30
B 1903 3 FA 2000 2 B1903 2-1
308839
10 18-06-17
Kl. 15:00
Skjold 2 Brønshøj BK Fælledparken HHT !
308842
11 24-06-17
Kl. 13:00
FA 2000 2 Oversidder Jens Jessens Vej
308885
11 24-06-17
Kl. 13:00
Nørrebro United Oversidder Kunst, Ryparken HHT !
308886
11 24-06-17
Kl. 13:00
Brønshøj BK Hellas Tingbjerg I P 2-6
308887
11 24-06-17
Kl. 13:00
Jægersborg BK Skjold 2 Jægersborg UHT !
308888
Kampfakta
11 24-06-17
Kl. 13:00
Union B.1908 Kunst, Grøndal Centret 4-3
308889
11 24-06-17
Kl. 13:00
GVI 2 B 1903 3 GVI. Nymosen 3-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144