U11 Drenge A (06) 8M VinterBOLD, Pulje 3 (2016)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
817457
1 19-11-16
Kl. 09:00
FB B 1903 Kunst, Jens Jessens Vej
817458
1 19-11-16
Kl. 10:30
BSF (2) Vanløse Ballerup Idrætspark
817461
1 19-11-16
Kl. 11:30
KB (2) Tårnby FF Kunst, KB, P. Bangs Vej
817459
1 20-11-16
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK (2) GVI (2) Virumgård kunstgræsbane
817460
1 20-11-16
Kl. 12:00
Jægersborg BK Fremad Valby Gentofte Sportspark - kunst 1
817462
2 03-12-16
Kl. 08:45
Fremad Valby KB (2) Kunst, Valby IP, tribunen
817466
2 03-12-16
Kl. 10:00
Tårnby FF Virum-Sorgenfri BK (2) Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
817464
2 03-12-16
Kl. 12:30
Vanløse FB Vanløse I P
817463
2 04-12-16
Kl. 12:15
B 1903 Jægersborg BK B1903
817465
2 04-12-16
Kl. 12:30
GVI (2) BSF (2) Kunst, GVI. Nymosen
817467
3 17-12-16
Kl. 08:45
Fremad Valby B 1903 Kunst, Valby IP, tribunen
817470
3 17-12-16
Kl. 12:00
Jægersborg BK Vanløse Kunst 3, Gentofte Stadion
817468
3 18-12-16
Kl. 09:00
FB GVI (2) Kunst, Jens Jessens Vej
817471
3 18-12-16
Kl. 10:00
KB (2) Virum-Sorgenfri BK (2) Kunst, KB, P. Bangs Vej
817475
4 21-01-17
Kl. 10:00
GVI (2) Jægersborg BK Kunst, GVI. Nymosen
817472
4 21-01-17
Kl. 10:45
B 1903 KB (2) B1903
817473
4 21-01-17
Kl. 11:15
Vanløse Fremad Valby Vanløse I P
817474
4 22-01-17
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK (2) BSF (2) Virumgård kunstgræsbane
817476
4 22-01-17
Kl. 10:00
Tårnby FF FB Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
817478
5 Fr 27-01-17
Kl. 17:30
FB Virum-Sorgenfri BK (2) Kunst, Jens Jessens Vej
817477
5 28-01-17
Kl. 08:45
Fremad Valby GVI (2) Kunst, Valby IP, tribunen
817481
5 29-01-17
Kl. 12:15
KB (2) BSF (2) Kunst, KB, P. Bangs Vej
817480
5 29-01-17
Kl. 14:00
Jægersborg BK Tårnby FF Gentofte Sportspark - kunst 1
817479
5 29-01-17
Kl. 14:45
B 1903 Vanløse B1903
817485
6 Fr 03-02-17
Kl. 17:15
GVI (2) B 1903 Kunst, GVI. Nymosen
817482
6 04-02-17
Kl. 09:00
BSF (2) FB Ballerup, Kunstgræs
817483
6 04-02-17
Kl. 11:15
Vanløse KB (2) Vanløse I P
817484
6 05-02-17
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Jægersborg BK Virumgård kunstgræsbane !
817486
6 05-02-17
Kl. 09:45
Tårnby FF Fremad Valby Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
817469
3 25-02-17
Kl. 09:00
BSF (2) Tårnby FF Ballerup, Kunstgræs
817487
7 04-03-17
Kl. 08:45
Fremad Valby Virum-Sorgenfri BK (2) Kunst, Valby IP, tribunen
817491
7 04-03-17
Kl. 10:00
KB (2) FB Kunst, KB, P. Bangs Vej
817489
7 04-03-17
Kl. 12:15
Vanløse GVI (2) Vanløse I P
817490
7 05-03-17
Kl. 12:00
Jægersborg BK BSF (2) Gentofte Sportspark - kunst 1
817493
8 11-03-17
Kl. 09:30
BSF (2) Fremad Valby Ballerup, Kunstgræs
817496
8 11-03-17
Kl. 10:00
Tårnby FF Vanløse Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
817492
8 11-03-17
Kl. 10:00
FB Jægersborg BK Kunst, Jens Jessens Vej
817494
8 12-03-17
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK (2) B 1903 Virumgård kunstgræsbane
817495
8 12-03-17
Kl. 12:45
KB (2) GVI (2) Kunst, KB, P. Bangs Vej
817497
9 18-03-17
Kl. 08:45
Fremad Valby FB Kunst, Valby IP, tribunen
817501
9 18-03-17
Kl. 10:00
GVI (2) Tårnby FF Kunst, GVI. Nymosen
817499
9 18-03-17
Kl. 11:15
Vanløse Virum-Sorgenfri BK (2) Vanløse I P
817498
9 19-03-17
Kl. 12:15
B 1903 BSF (2) B1903
817500
9 19-03-17
Kl. 14:00
Jægersborg BK KB (2) Gentofte Sportspark - kunst 1
817488
7 25-03-17
Kl. 12:15
B 1903 Tårnby FF B1903
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144