Serie 2, P4 11/12 (2012)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
424330
1 Ti 16-08-11
Kl. 18:15
Bk. Hellas CIK Engdraget 1-1
424336
1 Ti 16-08-11
Kl. 18:15
FC Culpa FC Sydhavnen Valby IP, tribunen 3-2
424337
1 Ti 16-08-11
Kl. 19:00
Sønderbro Fight Bk. Pioneren Kløvermarken 3-5
424333
1 Ti 16-08-11
Kl. 19:00
Husum Bk. Bk. Hekla Husumparken 1-5
424334
1 Ti 16-08-11
Kl. 19:00
Bk. Olympia 1921 Bispebjerg Bk. Kløvermarken 1-0
424335
1 To 18-08-11
Kl. 19:00
Bk. Stefan FC Udfordringen Rådvadsvej 1-3
424338
1 To 18-08-11
Kl. 19:00
CSC Valby Bk. Kløvermarken 6-0
424339
2 20-08-11
Kl. 13:00
CIK Husum Bk. Kløvermarken 1-2
424341
2 20-08-11
Kl. 13:00
FC Sydhavnen Sønderbro Fight Valby IP, tribunen 4-1
424344
2 20-08-11
Kl. 13:00
Bk. Hekla Bk. Olympia 1921 Hekla Park 3-1
424340
2 20-08-11
Kl. 15:00
Bk. Pioneren CSC Vigerslevparken 1-0
424366
3 Ti 23-08-11
Kl. 18:30
Husum Bk. Bk. Hellas Husumparken 0-4
424367
3 Ti 23-08-11
Kl. 18:30
Bk. Olympia 1921 CIK Kløvermarken 1-3
424370
3 Ti 23-08-11
Kl. 18:30
Sønderbro Fight FC Udfordringen Kløvermarken 1-1
424369
3 Ti 23-08-11
Kl. 18:45
FC Culpa Bispebjerg Bk. Valby IP, tribunen 2-1
424371
3 To 25-08-11
Kl. 18:30
CSC FC Sydhavnen Kløvermarken 3-2
424372
3 To 25-08-11
Kl. 18:30
Bk. Pioneren Valby Bk. Vigerslevparken 2-1
424374
4 Ti 30-08-11
Kl. 18:00
Bk. Hellas Bk. Olympia 1921 Engdraget 2-2
424377
4 Ti 30-08-11
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. Sønderbro Fight Lersøparken 0-1
424380
4 Ti 30-08-11
Kl. 18:00
Valby Bk. Husum Bk. Værkstedvej 1-1
424373
4 Ti 30-08-11
Kl. 18:30
CIK Bk. Stefan Kløvermarken 1-4
424378
4 On 31-08-11
Kl. 18:00
Bk. Hekla FC Culpa Hekla Park 1-0
424375
4 To 01-09-11
Kl. 18:00
FC Sydhavnen Bk. Pioneren Valby IP, tribunen 5-2
424376
4 To 01-09-11
Kl. 18:00
FC Udfordringen CSC Valby IP, Gl. Afdeling 0-1
424382
5 03-09-11
Kl. 13:00
Bk. Stefan Bk. Hellas Rådvadsvej 1-1
424384
5 03-09-11
Kl. 13:00
Sønderbro Fight Bk. Hekla Kløvermarken 0-1
424385
5 03-09-11
Kl. 15:00
CSC Bispebjerg Bk. Kløvermarken 4-0
424386
5 03-09-11
Kl. 15:00
Bk. Pioneren FC Udfordringen Vigerslevparken 2-5
424383
5 03-09-11
Kl. 15:00
FC Culpa CIK Valby IP, tribunen 0-0
424381
5 03-09-11
Kl. 15:00
Bk. Olympia 1921 Husum Bk. Kunst, Sundby Idrætspark 0-2
424388
5 03-09-11
Kl. 15:00
FC Sydhavnen Valby Bk. Valby IP, tribunen 3-0
424363
2 Ti 06-09-11
Kl. 18:00
Valby Bk. Bk. Hellas Værkstedvej 0-2
424392
6 10-09-11
Kl. 13:00
FC Udfordringen FC Sydhavnen Valby IP, Gl. Afdeling 2-2
424393
6 10-09-11
Kl. 15:00
Bispebjerg Bk. Bk. Pioneren Lersøparken 2-4
424395
6 10-09-11
Kl. 15:00
Valby Bk. Bk. Olympia 1921 Værkstedvej 0-3
424390
6 10-09-11
Kl. 15:00
Bk. Hellas FC Culpa Engdraget 0-0
424391
6 Ti 13-09-11
Kl. 18:00
Husum Bk. Bk. Stefan Husumparken 2-0
424398
7 17-09-11
Kl. 13:00
Sønderbro Fight Bk. Hellas Kløvermarken 3-3
424402
7 17-09-11
Kl. 13:00
FC Udfordringen Valby Bk. Valby IP, Gl. Afdeling 2-1
424399
7 17-09-11
Kl. 15:00
CSC CIK Kløvermarken 3-0
424400
7 17-09-11
Kl. 15:00
Bk. Pioneren Bk. Hekla Vigerslevparken 7-1
424401
7 17-09-11
Kl. 15:00
FC Sydhavnen Bispebjerg Bk. Kunst, Valby IP, tribunen 2-2
424397
7 17-09-11
Kl. 15:00
FC Culpa Husum Bk. Valby IP, tribunen 3-1
424396
7 18-09-11
Kl. 13:30
Bk. Stefan Bk. Olympia 1921 Rådvadsvej 1-0
424407
8 On 21-09-11
Kl. 17:30
Bk. Olympia 1921 FC Culpa Kløvermarken 0-2
424408
8 24-09-11
Kl. 11:00
Bispebjerg Bk. FC Udfordringen Valby IP, tribunen 1-2
424409
8 24-09-11
Kl. 13:00
Bk. Hekla FC Sydhavnen Hekla Park 2-3
424403
8 24-09-11
Kl. 13:00
CIK Bk. Pioneren Kløvermarken 0-8
424405
8 24-09-11
Kl. 15:00
Bk. Hellas CSC Engdraget 0-3
424406
8 25-09-11
Kl. 13:30
Husum Bk. Sønderbro Fight Husumparken 4-1
424410
8 25-09-11
Kl. 13:30
Valby Bk. Bk. Stefan Værkstedvej 1-2
424413
9 01-10-11
Kl. 13:00
Sønderbro Fight Bk. Olympia 1921 Kløvermarken 3-1
424417
9 01-10-11
Kl. 13:00
FC Udfordringen Bk. Hekla Valby IP, Gl. Afdeling 0-1
424418
9 01-10-11
Kl. 15:00
Bispebjerg Bk. Valby Bk. Lersøparken 0-2
424414
9 01-10-11
Kl. 15:00
CSC Husum Bk. Kløvermarken 3-2
424415
9 01-10-11
Kl. 15:00
Bk. Pioneren Bk. Hellas Vigerslevparken 1-1
424416
9 01-10-11
Kl. 15:00
FC Sydhavnen CIK Valby IP, tribunen 3-1
424411
9 02-10-11
Kl. 11:45
FC Culpa Bk. Stefan Valby IP, tribunen 1-1
424422
10 Fr 07-10-11
Kl. 19:30
Bk. Olympia 1921 CSC Kunst, Sundby Idrætspark 1-2
424423
10 08-10-11
Kl. 13:00
Bk. Stefan Sønderbro Fight Rådvadsvej 0-4
424419
10 08-10-11
Kl. 13:00
CIK FC Udfordringen Kløvermarken 1-3
424424
10 08-10-11
Kl. 13:00
Bk. Hekla Bispebjerg Bk. Hekla Park 6-0
424425
10 08-10-11
Kl. 15:00
Valby Bk. FC Culpa Værkstedvej 1-4
424420
10 08-10-11
Kl. 15:00
Bk. Hellas FC Sydhavnen Engdraget 1-3
424421
10 09-10-11
Kl. 11:45
Husum Bk. Bk. Pioneren Husumparken 2-0
424368
3 On 12-10-11
Kl. 21:00
Bk. Stefan Bk. Hekla Kunst, Ryparken 2-2
424426
11 15-10-11
Kl. 13:00
Sønderbro Fight FC Culpa Kløvermarken 2-1
424428
11 15-10-11
Kl. 13:00
CSC Bk. Stefan Kløvermarken 5-1
424431
11 15-10-11
Kl. 13:00
FC Udfordringen Bk. Hellas Valby IP, Gl. Afdeling 1-4
424433
11 15-10-11
Kl. 13:00
Bk. Hekla Valby Bk. Hekla Park 3-0
424432
11 15-10-11
Kl. 15:00
Bispebjerg Bk. CIK Lersøparken 1-2
424429
11 15-10-11
Kl. 15:00
Bk. Pioneren Bk. Olympia 1921 Valby IP, tribunen 3-1
424430
11 15-10-11
Kl. 15:00
FC Sydhavnen Husum Bk. Kunst, Valby IP, tribunen 2-4
424389
6 To 20-10-11
Kl. 18:00
CIK Sønderbro Fight Kunstbane 1, Kløvermarken 1-1
424434
12 22-10-11
Kl. 13:00
CIK Bk. Hekla Kløvermarken 1-2
424438
12 22-10-11
Kl. 13:00
Bk. Stefan Bk. Pioneren Rådvadsvej 1-5
424439
12 22-10-11
Kl. 13:00
FC Culpa CSC Valby IP, tribunen 0-3
424440
12 22-10-11
Kl. 13:00
Sønderbro Fight Valby Bk. Kløvermarken 3-0
424437
12 22-10-11
Kl. 15:00
Bk. Olympia 1921 FC Sydhavnen Kunst, Sundby Idrætspark 1-5
424435
12 22-10-11
Kl. 15:00
Bk. Hellas Bispebjerg Bk. Engdraget 4-0
424436
12 23-10-11
Kl. 13:30
Husum Bk. FC Udfordringen Husumparken 3-2
424394
6 29-10-11
Kl. 15:00
Bk. Hekla CSC Hekla Park 2-2
424342
2 30-10-11
Kl. 13:30
FC Udfordringen FC Culpa Kunst, Valby IP, tribunen 3-1
424343
2 30-10-11
Kl. 13:30
Bk. Stefan Bispebjerg Bk. Rådvadsvej 2-0
424445
13 Ti 01-11-11
Kl. 18:30
FC Udfordringen Bk. Olympia 1921 Kunst, Sundby Idrætspark 4-2
424443
13 05-11-11
Kl. 12:00
FC Sydhavnen Bk. Stefan Kunst, Valby IP, tribunen 2-3
424447
13 05-11-11
Kl. 12:00
Bk. Hekla Bk. Hellas Hekla Park 3-2
424446
13 05-11-11
Kl. 14:00
Bispebjerg Bk. Husum Bk. Lersøparken 0-2
424441
13 05-11-11
Kl. 14:00
CSC Sønderbro Fight Kløvermarken 2-1
424442
13 05-11-11
Kl. 14:00
Bk. Pioneren FC Culpa Kunst, Valby IP, tribunen 3-2
424448
13 05-11-11
Kl. 14:30
Valby Bk. CIK Værkstedvej 2-0
424449
14 12-11-11
Kl. 13:00
CIK Bk. Hellas Kløvermarken 0-4
424454
14 12-11-11
Kl. 13:00
Bk. Hekla Husum Bk. Hekla Park 3-0
424452
14 12-11-11
Kl. 13:00
FC Udfordringen Bk. Stefan Kunst, Valby IP, tribunen 1-3
424453
14 12-11-11
Kl. 14:00
Bispebjerg Bk. Bk. Olympia 1921 Lersøparken 3-2
424455
14 12-11-11
Kl. 14:00
Valby Bk. CSC Værkstedvej 2-4
424450
14 12-11-11
Kl. 15:00
Bk. Pioneren Sønderbro Fight Kunst, Valby IP, tribunen 2-2
424451
14 12-11-11
Kl. 15:00
FC Sydhavnen FC Culpa Kunst, Valby IP, tribunen 5-0
424459
15 31-03-12
Kl. 11:15
Bk. Stefan Bispebjerg Bk. Kunst, Valby IP, tribunen 5-1
424462
15 31-03-12
Kl. 11:15
CSC Bk. Pioneren Kunstbane 1, Kløvermarken 1-0
424460
15 31-03-12
Kl. 15:00
FC Culpa FC Udfordringen Kunst, Valby IP, tribunen 4-4
424461
15 31-03-12
Kl. 15:00
Sønderbro Fight FC Sydhavnen Kunstbane 1, Kløvermarken 2-3
424456
15 31-03-12
Kl. 15:00
Bk. Hellas Valby Bk. Kunst, Valby IP, tribunen 3-1
424458
15 31-03-12
Kl. 15:00
Bk. Olympia 1921 Bk. Hekla Kunst, Sundby Idrætspark 0-0
424457
15 31-03-12
Kl. 16:00
Husum Bk. CIK Kunst, Tingbjerg IP 1-2
424466
16 14-04-12
Kl. 11:15
FC Sydhavnen CSC Kunst, Valby IP, tribunen 1-4
424463
16 14-04-12
Kl. 13:00
CIK Bk. Olympia 1921 Kløvermarken 4-5
424992
16 14-04-12
Kl. 13:00
Bk. Hekla Bk. Stefan Hekla Park 1-2
424993
16 14-04-12
Kl. 15:00
Valby Bk. Bk. Pioneren Værkstedvej 4-4
424991
16 14-04-12
Kl. 15:00
Bispebjerg Bk. FC Culpa Kunst, Ryparken 1-1
424465
16 14-04-12
Kl. 15:00
Bk. Hellas Husum Bk. Engdraget 1-0
424994
17 Fr 20-04-12
Kl. 18:15
Husum Bk. Valby Bk. Husumparken 1-3
425000
17 21-04-12
Kl. 11:15
Bk. Pioneren FC Sydhavnen Kunst, Valby IP, tribunen 4-1
424998
17 21-04-12
Kl. 13:00
Sønderbro Fight Bispebjerg Bk. Kløvermarken 0-2
424996
17 21-04-12
Kl. 13:00
Bk. Stefan CIK Rådvadsvej 0-3
424995
17 21-04-12
Kl. 15:00
Bk. Olympia 1921 Bk. Hellas Kunst, Sundby Idrætspark 0-3
424999
17 21-04-12
Kl. 15:00
CSC FC Udfordringen Kløvermarken 4-2
424997
17 22-04-12
Kl. 13:30
FC Culpa Bk. Hekla Kunst, Valby IP, tribunen 2-1
425002
18 Ti 24-04-12
Kl. 18:15
Bk. Hellas Bk. Stefan Engdraget 4-2
425003
18 Ti 24-04-12
Kl. 19:00
Husum Bk. Bk. Olympia 1921 Husumparken 2-2
425001
18 Ti 24-04-12
Kl. 19:00
CIK FC Culpa Kløvermarken 1-0
425005
18 Ti 24-04-12
Kl. 19:00
Bispebjerg Bk. CSC Lersøparken 2-5
425006
18 Ti 24-04-12
Kl. 19:00
Bk. Hekla Sønderbro Fight Hekla Park 4-3
425004
18 To 26-04-12
Kl. 18:00
FC Udfordringen Bk. Pioneren Valby IP, Gl. Afdeling 0-1
425007
18 28-04-12
Kl. 15:00
Valby Bk. FC Sydhavnen Værkstedvej 1-2
424467
16 Ti 01-05-12
Kl. 19:00
FC Udfordringen Sønderbro Fight Valby IP, Gl. Afdeling 1-0
425009
19 05-05-12
Kl. 13:00
Bk. Stefan Husum Bk. Rådvadsvej 1-1
425011
19 05-05-12
Kl. 13:00
Sønderbro Fight CIK Kløvermarken 0-3
425014
19 05-05-12
Kl. 13:00
FC Sydhavnen FC Udfordringen Kunst, Valby IP, tribunen 5-0
425012
19 05-05-12
Kl. 15:00
CSC Bk. Hekla Kløvermarken 1-1
425013
19 05-05-12
Kl. 15:00
Bk. Pioneren Bispebjerg Bk. Valby IP, tribunen 5-0
425010
19 05-05-12
Kl. 15:00
FC Culpa Bk. Hellas Kunst, Valby IP, tribunen 1-2
425008
19 05-05-12
Kl. 15:00
Bk. Olympia 1921 Valby Bk. Sundby Idrætspark 0-3
425017
20 Fr 11-05-12
Kl. 18:15
Husum Bk. FC Culpa Husumparken 1-3
425019
20 12-05-12
Kl. 13:00
Bispebjerg Bk. FC Sydhavnen Lersøparken 4-2
425020
20 12-05-12
Kl. 13:00
Bk. Hekla Bk. Pioneren Hekla Park 2-1
425015
20 12-05-12
Kl. 13:00
CIK CSC Kløvermarken 2-2
425016
20 12-05-12
Kl. 15:00
Bk. Hellas Sønderbro Fight Engdraget 6-1
425338
20 12-05-12
Kl. 15:00
Valby Bk. FC Udfordringen Værkstedvej 3-2
425018
20 12-05-12
Kl. 15:00
Bk. Olympia 1921 Bk. Stefan Kunst, Sundby Idrætspark 2-1
425348
21 19-05-12
Kl. 13:00
Sønderbro Fight Husum Bk. Kløvermarken 5-4
425344
21 19-05-12
Kl. 13:00
Bk. Stefan Valby Bk. Rådvadsvej 1-1
425359
21 19-05-12
Kl. 13:00
FC Sydhavnen Bk. Hekla Kunst, Valby IP, tribunen 4-2
425353
21 19-05-12
Kl. 15:00
CSC Bk. Hellas Kløvermarken 1-3
425356
21 19-05-12
Kl. 15:00
Bk. Pioneren CIK Valby IP, tribunen 1-3
425363
21 20-05-12
Kl. 11:45
FC Udfordringen Bispebjerg Bk. Kunst, Valby IP, tribunen 5-1
425345
21 20-05-12
Kl. 13:30
FC Culpa Bk. Olympia 1921 Kunst, Valby IP, tribunen 2-5
425381
22 Ti 22-05-12
Kl. 18:15
Bk. Hellas Bk. Pioneren Engdraget 0-2
425414
22 Ti 22-05-12
Kl. 19:00
Valby Bk. Bispebjerg Bk. Værkstedvej 2-1
425412
22 Ti 22-05-12
Kl. 19:30
Bk. Hekla FC Udfordringen Hekla Park 3-0
425384
22 Ti 22-05-12
Kl. 19:30
Husum Bk. CSC Husumparken 0-1
425401
22 To 24-05-12
Kl. 19:00
Bk. Stefan FC Culpa Rådvadsvej 2-1
425375
22 To 24-05-12
Kl. 19:30
CIK FC Sydhavnen Kløvermarken 3-5
425425
23 26-05-12
Kl. 13:00
Sønderbro Fight Bk. Stefan Kløvermarken 3-2
425433
23 26-05-12
Kl. 15:00
CSC Bk. Olympia 1921 Kløvermarken 2-1
425434
23 26-05-12
Kl. 15:00
Bk. Pioneren Husum Bk. Valby IP, tribunen 8-0
425458
23 26-05-12
Kl. 15:00
FC Sydhavnen Bk. Hellas Kunst, Valby IP, tribunen 1-1
425467
23 26-05-12
Kl. 15:00
Bispebjerg Bk. Bk. Hekla Lersøparken 2-5
425418
23 26-05-12
Kl. 15:00
FC Culpa Valby Bk. Valby IP, tribunen 2-3
425474
24 Fr 01-06-12
Kl. 18:15
Husum Bk. FC Sydhavnen Husumparken 1-5
425468
24 02-06-12
Kl. 13:00
CIK Bispebjerg Bk. Kløvermarken 5-2
425478
24 02-06-12
Kl. 13:00
Bk. Stefan CSC Rådvadsvej 1-0
425487
24 02-06-12
Kl. 15:00
Valby Bk. Bk. Hekla Værkstedvej 0-2
425469
24 02-06-12
Kl. 15:00
Bk. Hellas FC Udfordringen Engdraget 2-0
425475
24 02-06-12
Kl. 15:00
Bk. Olympia 1921 Bk. Pioneren Kunst, Sundby Idrætspark 2-1
425481
24 03-06-12
Kl. 13:00
FC Culpa Sønderbro Fight Kunst, Valby IP, tribunen 2-2
425501
25 To 07-06-12
Kl. 19:00
Bk. Hekla CIK Hekla Park 5-2
425498
25 To 07-06-12
Kl. 19:30
FC Sydhavnen Bk. Olympia 1921 Kunst, Valby IP, tribunen 5-3
425491
25 09-06-12
Kl. 13:00
CSC FC Culpa Kløvermarken 10-1
425495
25 09-06-12
Kl. 15:00
Bk. Pioneren Bk. Stefan Valby IP, tribunen 3-2
425502
25 09-06-12
Kl. 15:00
Valby Bk. Sønderbro Fight Værkstedvej 3-0
425500
25 09-06-12
Kl. 15:00
Bispebjerg Bk. Bk. Hellas Lersøparken 3-5
425398
22 Fr 15-06-12
Kl. 19:00
Bk. Olympia 1921 Sønderbro Fight Sundby Idrætspark 2-3
425465
23 Ti 19-06-12
Kl. 18:00
FC Udfordringen CIK Kunst, Valby IP, tribunen 3-3
425499
25 On 20-06-12
Kl. 19:00
FC Udfordringen Husum Bk. Kunst, Valby IP, tribunen 7-0
425507
26 23-06-12
Kl. 13:00
Bk. Olympia 1921 FC Udfordringen Kunst, Sundby Idrætspark 1-5
425510
26 23-06-12
Kl. 15:00
Sønderbro Fight CSC Kløvermarken 1-0
425508
26 24-06-12
Kl. 11:45
Bk. Stefan FC Sydhavnen Rådvadsvej 0-4
425509
26 24-06-12
Kl. 11:45
FC Culpa Bk. Pioneren Kunst, Valby IP, tribunen 3-2
425503
26 24-06-12
Kl. 11:45
CIK Valby Bk. Kløvermarken 1-4
425505
26 24-06-12
Kl. 11:45
Bk. Hellas Bk. Hekla Engdraget 0-1
425506
26 24-06-12
Kl. 11:45
Husum Bk. Bispebjerg Bk. Husumparken 2-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144

Bemærk:

Oprykning: Efter foråret 2012 rykker de to bedst placerede oprykningsberettigede hold op i Serie 1, pulje 2.
Antal oprykkere kan forøges med 1 hold, hvis der ikke findes en oprykker fra Serie 1, pulje 3 til KS.

Nedrykning Nr. 13 og 14 rykker ned.

Samme som antal 1. hold, der rykker ned fra KS til Serie 1, pulje 2. Kan reduceres med 1 hold.