M+40 1 7M Efterår, P1

Kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
126676
10 Ma 22-10-18
Kl. 19:00
KFUM FB Emdrupparken 11-0
126680
10 Ti 23-10-18
Kl. 20:30
FC Damsø Amager FF 3 Vanløse I P Resultatformidling
126681
10 On 24-10-18
Kl. 20:00
Fremad Amager Rødovre 2 Sundby Idrætspark Resultatformidling
126677
10 27-10-18
Kl. 10:00
Dragør 2 Bispebjerg Bk. Kunst, Dragør Bk. Resultatformidling
126466
5 27-10-18
Kl. 11:30
KFUM Rødovre 2 Emdrupparken Resultatformidling
126679
10 27-10-18
Kl. 12:00
Brønshøj Bk. Heimdal Tingbjerg I P Resultatformidling
126675
10 28-10-18
Kl. 12:30
Sønderbro Fight CSC Kløvermarken Resultatformidling
126678
10 28-10-18
Kl. 14:00
Nørrebro United Husum Bk Kunst, Nørrebroparken Resultatformidling
126687
11 Ma 29-10-18
Kl. 21:00
FB Dragør 2 Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
126685
11 Ti 30-10-18
Kl. 19:35
Husum Bk Brønshøj Bk. Kunst, Husumparken Resultatformidling
126686
11 Ti 30-10-18
Kl. 21:00
Bispebjerg Bk. Nørrebro United Kunst, Ryparken Resultatformidling
126684
11 On 31-10-18
Kl. 19:30
Heimdal FC Damsø Kunst, Ryparken Resultatformidling
126682
11 On 31-10-18
Kl. 20:00
Rødovre 2 Sønderbro Fight Rødovre Stadion Kunst Resultatformidling
126688
11 To 01-11-18
Kl. 20:15
CSC KFUM Kunstbane 2, Kløvermarken Resultatformidling
126683
11 04-11-18
Kl. 11:00
Amager FF 3 Fremad Amager John Tranums Alle Resultatformidling
126742
12 Ti 06-11-18
Kl. 20:30
FC Damsø Husum Bk Kunst, Vanløse I P Resultatformidling
126743
12 On 07-11-18
Kl. 20:00
Fremad Amager Heimdal Sundby Idrætspark Resultatformidling
126744
12 On 07-11-18
Kl. 20:00
Rødovre 2 Amager FF 3 Rødovre Stadion Kunst Resultatformidling
126700
12 To 08-11-18
Kl. 20:00
Nørrebro United FB Kunst, Nørrebroparken Resultatformidling
126698
12 10-11-18
Kl. 11:30
Sønderbro Fight KFUM Kløvermarken Resultatformidling
126741
12 10-11-18
Kl. 12:00
Brønshøj Bk. Bispebjerg Bk. Tingbjerg I P Resultatformidling
126699
12 11-11-18
Kl. 11:00
Dragør 2 CSC Kunst, Dragør Bk. Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144

Bemærk:

Oprykning: De tre bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljerne 1 og 2 rykker op. 

Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.

Nedrykning: 
Nr. 12, 13 og 14 i pulje 1 og
nr. 10, 11 og 12 i pulje 2