Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. jun
Fortuna Oure
Oversidder
U13 Pige (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
SfB
Tarup/Paarup IF
U11 dr. 8:8 B (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Fortuna Svendborg
Dalum IF
U12 pige 8:8 B (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
SfB (1)
Boldklubben Marienlyst (1)
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
SfB
SUB Ullerslev
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. jun
17:30
SfB
Tåsinge f. B.
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. jun
18:00
SfB
Munkebo BK
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:30
SfB
Tarup/Paarup IF (1)
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. jun
17:45
S.f.B.
Dalum IF
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. jun
18:45
Fortuna Oure
Allesø GF
U14 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. jun
18:30
SfB
B1913
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:30
MG & BK (1)
OB (2)
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 1 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:30
ØB
SSV Højfyn
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 3 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:30
S.K.F.I.F.
OB (1)
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 2 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:30
Dalum IF (3)
SfB (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 4 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:30
Tåsinge f. B.
Vindinge BK (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:30
Dalum IF (2)
Aarslev BK (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 5 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:30
OKS (1)
Nyborg G & IF (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:30
Dalum IF (2)
Egebjerg Fodbold (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:30
OKS (3)
Nyborg G & IF (3)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:30
Tved BK (1)
Dalum IF (4)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:30
SfB (3)
Tarup/Paarup IF (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:30
Thurø BK af 1920 (2)
Haarby IF (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:30
Haarby IF (1)
Tranekær/Tullebølle IF
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:39
BK Stjernen af 1968 (1)
Skårup IF (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:39
BK Stjernen af 1968 (2)
Humble
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:39
OKS (4)
Nyborg G & IF (4)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:39
Kirkeby IF
Tarup/Paarup IF (5)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:39
Tved BK (2)
Tarup/Paarup IF (3)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:39
Nyborg G & IF (2)
BK Stjernen af 1968 (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:39
Dalum IF (5)
Tarup/Paarup IF (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:39
SfB (2)
Vindinge BK (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 5 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:39
Aarslev BK (3)
Dalum IF (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:39
Vindinge BK (3)
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 4 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:39
Skårup IF (1)
OKS
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 2 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:39
MG & BK (2)
Næsby BK
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 3 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:39
Boldklubben Marienlyst
B1913
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 1 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:48
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
KFUM.s BK
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 1 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:48
Skårup IF (2)
ØB
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 3 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:48
Dalum IF (1)
S.K.F.I.F.
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 2 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:48
Aarslev BK (1)
Ebberup IF
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 4 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:48
Skårup IF
Ryslinge BK (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:48
Ryslinge BK (1)
BK Stjernen af 1968
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 5 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:48
Egebjerg Fodbold (1)
SfB (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:48
SfB (4)
OKS (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:48
SfB (2)
Dalum IF (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:48
Nyborg G & IF (5)
BK Stjernen af 1968 (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:48
Dalum IF (3)
Tranekær/Tullebølle IF
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:48
BK Stjernen af 1968 (3)
Skårup IF (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:48
Thurø BK af 1920 (1)
Haarby IF (3)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:57
Haarby IF (1)
Skårup IF (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:57
Thurø BK af 1920 (2)
Humble
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:57
SfB (3)
Nyborg G & IF (4)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:57
Tved BK (1)
Tarup/Paarup IF (5)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:57
OKS (3)
Tarup/Paarup IF (3)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:57
Tarup/Paarup IF (4)
Dalum IF (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:57
OKS (1)
Tarup/Paarup IF (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:57
Dalum IF (2)
Vindinge BK (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 5 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:57
Tåsinge f. B.
Dalum IF (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:57
S.K.F.I.F.
Dalum IF (3)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 4 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:57
OB (1)
Skårup IF (1)
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 2 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:57
SSV Højfyn
MG & BK (2)
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 3 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
09:57
MG & BK (1)
B1913
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 1 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:00
SfB
OKS
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:06
OB (2)
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 1 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:06
Næsby BK
Skårup IF (2)
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 3 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:06
OKS
Dalum IF (1)
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 2 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:06
SfB (1)
Vindinge BK (3)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 4 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:06
Vindinge BK (1)
Skårup IF
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:06
Aarslev BK (2)
Ryslinge BK (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 5 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:06
Nyborg G & IF (1)
Egebjerg Fodbold (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:06
Egebjerg Fodbold (2)
Nyborg G & IF (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:06
Nyborg G & IF (3)
SfB (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:06
Dalum IF (4)
Nyborg G & IF (5)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:06
Tarup/Paarup IF (1)
Dalum IF (3)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:06
Haarby IF (2)
BK Stjernen af 1968 (3)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:06
Tranekær/Tullebølle IF
Thurø BK af 1920 (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:15
BK Stjernen af 1968 (1)
Haarby IF (3)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:15
BK Stjernen af 1968 (2)
Skårup IF (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:15
OKS (4)
Tranekær/Tullebølle IF
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:15
Kirkeby IF
BK Stjernen af 1968 (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:15
Tved BK (2)
Dalum IF (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:15
BK Stjernen af 1968 (1)
SfB (4)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:15
Dalum IF (5)
SfB (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:15
SfB (2)
BK Stjernen af 1968
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 5 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:15
Aarslev BK (3)
Ryslinge BK (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:15
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Aarslev BK (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 4 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:15
S.K.F.I.F.
Skårup IF (1)
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 2 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:15
ØB
MG & BK (2)
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 3 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:15
Boldklubben Marienlyst
KFUM.s BK
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 1 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:24
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
MG & BK (1)
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 1 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:24
Skårup IF (2)
SSV Højfyn
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 3 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:24
Dalum IF (1)
OB (1)
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 2 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:24
Ebberup IF
S.K.F.I.F.
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 4 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:24
Skårup IF
Tåsinge f. B.
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:24
Ryslinge BK (1)
Dalum IF (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 5 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:24
Egebjerg Fodbold (1)
OKS (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:24
OKS (2)
Tarup/Paarup IF (4)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:24
SfB (2)
OKS (3)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:24
Nyborg G & IF (5)
Tved BK (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:24
Dalum IF (3)
SfB (3)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:24
BK Stjernen af 1968 (3)
Thurø BK af 1920 (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:24
Thurø BK af 1920 (1)
Haarby IF (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:33
Tranekær/Tullebølle IF
BK Stjernen af 1968 (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:33
Haarby IF (2)
BK Stjernen af 1968 (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:33
Tarup/Paarup IF (1)
OKS (4)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:33
Dalum IF (4)
Kirkeby IF
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:33
Nyborg G & IF (3)
Tved BK (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:33
Dalum IF (2)
Nyborg G & IF (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:33
Nyborg G & IF (1)
Dalum IF (5)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:33
Aarslev BK (2)
SfB (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 5 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:33
Vindinge BK (1)
Aarslev BK (3)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:33
Dalum IF (3)
Vindinge BK (3)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 4 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:33
OKS
S.K.F.I.F.
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 2 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:33
Næsby BK
ØB
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 3 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:33
OB (2)
Boldklubben Marienlyst
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 1 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:42
B1913
KFUM.s BK
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 1 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:42
MG & BK (2)
Skårup IF (2)
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 3 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:42
Skårup IF (1)
Dalum IF (1)
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 2 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:42
SfB (1)
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 4 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:42
Dalum IF (1)
Ryslinge BK (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:42
Vindinge BK (2)
BK Stjernen af 1968
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 5 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:42
Tarup/Paarup IF (2)
SfB (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:42
Egebjerg Fodbold (2)
BK Stjernen af 1968 (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:42
Tarup/Paarup IF (3)
Dalum IF (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:42
Tarup/Paarup IF (5)
BK Stjernen af 1968 (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:42
Nyborg G & IF (4)
Tranekær/Tullebølle IF
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:42
Humble
Skårup IF (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:42
Skårup IF (1)
Haarby IF (3)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:51
BK Stjernen af 1968 (1)
Haarby IF (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:51
BK Stjernen af 1968 (2)
Thurø BK af 1920 (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:51
OKS (4)
SfB (3)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:51
Kirkeby IF
Tved BK (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:51
Tved BK (2)
OKS (3)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:51
SfB (4)
Tarup/Paarup IF (4)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:51
Dalum IF (5)
OKS (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:51
SfB (2)
Dalum IF (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 5 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:51
Aarslev BK (3)
Tåsinge f. B.
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:51
Aarslev BK (1)
S.K.F.I.F.
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 4 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:51
OB (1)
OKS
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 2 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:51
SSV Højfyn
Næsby BK
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 3 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:51
Boldklubben Marienlyst
MG & BK (1)
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 1 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
KFUM.s BK
OB (2)
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 1 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
Ebberup IF
Dalum IF (3)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 4 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
Ryslinge BK (2)
Vindinge BK (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
BK Stjernen af 1968
Aarslev BK (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 5 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
SfB (1)
Nyborg G & IF (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
OKS (2)
Dalum IF (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
Dalum IF (1)
Nyborg G & IF (3)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
BK Stjernen af 1968 (2)
Dalum IF (4)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
Tranekær/Tullebølle IF
Tarup/Paarup IF (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
Skårup IF (2)
Haarby IF (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
Haarby IF (3)
Tranekær/Tullebølle IF
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:09
Skårup IF (1)
Thurø BK af 1920 (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:09
Humble
BK Stjernen af 1968 (3)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:09
Nyborg G & IF (4)
Dalum IF (3)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:09
Tarup/Paarup IF (5)
Nyborg G & IF (5)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:09
Tarup/Paarup IF (3)
SfB (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:09
Egebjerg Fodbold (2)
SfB (4)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:09
Tarup/Paarup IF (2)
Egebjerg Fodbold (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:09
Vindinge BK (2)
Ryslinge BK (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 5 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:09
Dalum IF (1)
Skårup IF
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:09
SfB (1)
Aarslev BK (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 4 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:09
B1913
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 1 - Mødetid kl. 9.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:18
Vindinge BK (3)
Ebberup IF
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 4 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:18
Nyborg G & IF (2)
OKS (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:27
BK Stjernen af 1968 (1)
Tarup/Paarup IF (4)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:27
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
S.K.F.I.F.
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 4 - Mødetid kl. 09.00
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Boldklubben Marienlyst (5)
Tarup/Paarup IF (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Skeby GF
FC Odense (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 7 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Brenderup IF (1)
Ringe BK (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Otterup Bold- og Idrætsklub (2)
BBB (4)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 10 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Otterup Bold- og Idrætsklub (3)
ØB
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 8 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Otterup Bold- og Idrætsklub (1)
Søndersø BK (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 9 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Sanderum BK (1)
FC Odense (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
FC Odense (2)
Ringe BK (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Tommerup BK
Vindinge BK (1)
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Fortuna Svendborg (2)
FC Kurant (1)
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Tåsinge f. B.
S.K.F.I.F.
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
SfB
VRI
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
FC Broby
Fjelsted/Harndrup IF
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Thurø BK af 1920 (1)
Egebjerg Fodbold (2)
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:09
Boldklubben Marienlyst
KFUM.s BK (2)
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:09
Thurø BK af 1920 (2)
Hesselager Fodbold
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:09
KFUM.s BK (1)
Skårup IF
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:09
OKS
Vindinge BK (2)
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:09
FC Kurant (2)
Vindinge BK (3)
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:09
FC Faaborg (1)
Sanderum BK (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:09
Marstal IF (1)
Næsby BK (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:09
Sanderum BK
SUB Ullerslev
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 9 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:09
Nyborg G & IF (2)
BBB (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 8 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:09
Boldklubben Marienlyst (1)
OKS
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 10 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:09
FC Faaborg (2)
Haarby IF (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:09
BBB (1)
Nyborg G & IF (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 7 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:09
FC Odense (1)
Marstal IF
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:18
KFUM.s BK
Boldklubben Marienlyst (5)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:18
Tarup/Paarup IF (3)
Boldklubben Marienlyst (4)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 7 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:18
Langeskov IF (2)
Næsby BK (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:18
Næsby BK
Søndersø BK (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 10 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:18
Tarup/Paarup IF (2)
Boldklubben Marienlyst (3)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 8 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:18
BBB (3)
Boldklubben Marienlyst (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 9 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:18
Haarby IF (2)
Brenderup IF (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:18
Marstal IF (2)
Langeskov IF (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:18
OKS
Fortuna Svendborg (1)
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:18
S.K.F.I.F.
Fortuna Svendborg (2)
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:18
Egebjerg Fodbold (1)
Morud IF
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:18
Marstal IF
FC Broby
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:18
Kirkeby IF
Thurø BK af 1920 (1)
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:27
Egebjerg Fodbold (2)
Boldklubben Marienlyst
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:27
Fjelsted/Harndrup IF
Thurø BK af 1920 (2)
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:27
Tåsinge f. B.
Skårup IF
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:27
FC Kurant (1)
OKS
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:27
Tommerup BK
Vindinge BK (3)
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:27
FC Odense (2)
Sanderum BK (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:27
Sanderum BK (1)
Næsby BK (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:27
Otterup Bold- og Idrætsklub (1)
SUB Ullerslev
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 9 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:27
Otterup Bold- og Idrætsklub (3)
BBB (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 8 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:27
Otterup Bold- og Idrætsklub (2)
OKS
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 10 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:27
Brenderup IF (1)
Haarby IF (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:27
Skeby GF
Nyborg G & IF (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 7 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:27
Tarup/Paarup IF (1)
FC Odense (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:36
Marstal IF
KFUM.s BK
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:36
FC Odense (2)
Tarup/Paarup IF (3)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 7 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:36
Ringe BK (2)
Langeskov IF (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:36
BBB (4)
Næsby BK
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 10 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:36
ØB
Tarup/Paarup IF (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 8 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:36
Søndersø BK (2)
BBB (3)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 9 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:36
FC Odense (1)
Haarby IF (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:36
Ringe BK (1)
Marstal IF (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:36
Vindinge BK (1)
OKS
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:36
Vindinge BK (2)
S.K.F.I.F.
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:36
S.K.F.I.F.
Egebjerg Fodbold (1)
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:36
Hesselager Fodbold
Marstal IF
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:36
KFUM.s BK (2)
Kirkeby IF
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:45
Thurø BK af 1920 (1)
Boldklubben Marienlyst
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:45
FC Broby
Thurø BK af 1920 (2)
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:45
KFUM.s BK (1)
Morud IF
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:45
Fortuna Svendborg (2)
OKS
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:45
FC Kurant (2)
Fortuna Svendborg (1)
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:45
FC Faaborg (1)
Langeskov IF (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:45
Marstal IF (1)
Brenderup IF (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:45
Sanderum BK
Boldklubben Marienlyst (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 9 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:45
Nyborg G & IF (2)
Boldklubben Marienlyst (3)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 8 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:45
Boldklubben Marienlyst (1)
Søndersø BK (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 10 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:45
FC Faaborg (2)
Næsby BK (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:45
BBB (1)
Boldklubben Marienlyst (4)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 7 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:45
Boldklubben Marienlyst (5)
FC Odense (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:54
KFUM.s BK
Tarup/Paarup IF (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:54
Tarup/Paarup IF (3)
Skeby GF
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 7 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:54
Langeskov IF (2)
Brenderup IF (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:54
Næsby BK
Otterup Bold- og Idrætsklub (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 10 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:54
Tarup/Paarup IF (2)
Otterup Bold- og Idrætsklub (3)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 8 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:54
BBB (3)
Otterup Bold- og Idrætsklub (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 9 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:54
Haarby IF (2)
Sanderum BK (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:54
Marstal IF (2)
FC Odense (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:54
OKS
Tommerup BK
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:54
S.K.F.I.F.
FC Kurant (1)
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:54
Egebjerg Fodbold (1)
Tåsinge f. B.
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:54
Marstal IF
Fjelsted/Harndrup IF
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:54
Kirkeby IF
Egebjerg Fodbold (2)
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:03
KFUM.s BK (2)
Thurø BK af 1920 (1)
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:03
Hesselager Fodbold
FC Broby
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:03
S.K.F.I.F.
KFUM.s BK (1)
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:03
Vindinge BK (2)
Fortuna Svendborg (2)
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:03
Vindinge BK (1)
FC Kurant (2)
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:03
Ringe BK (1)
FC Faaborg (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:03
FC Odense (1)
Marstal IF (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:03
Søndersø BK (2)
Sanderum BK
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 9 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:03
ØB
Nyborg G & IF (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 8 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:03
BBB (4)
Boldklubben Marienlyst (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 10 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:03
Ringe BK (2)
FC Faaborg (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:03
FC Odense (2)
BBB (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 7 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:03
Marstal IF
Boldklubben Marienlyst (5)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:12
FC Odense (1)
KFUM.s BK
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:12
Nyborg G & IF (1)
Boldklubben Marienlyst (4)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 7 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:12
Haarby IF (1)
Næsby BK (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:12
OKS
Søndersø BK (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 10 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:12
BBB (2)
Boldklubben Marienlyst (3)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 8 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:12
SUB Ullerslev
Boldklubben Marienlyst (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 9 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:12
Næsby BK (2)
Brenderup IF (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:12
Sanderum BK (2)
Langeskov IF (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:12
Vindinge BK (3)
Fortuna Svendborg (1)
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:12
OKS
S.K.F.I.F.
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:12
Skårup IF
Morud IF
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:12
Thurø BK af 1920 (2)
Marstal IF
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:12
Boldklubben Marienlyst
Kirkeby IF
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:21
Egebjerg Fodbold (2)
KFUM.s BK (2)
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:21
Fjelsted/Harndrup IF
Hesselager Fodbold
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:21
KFUM.s BK (1)
Tåsinge f. B.
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:21
FC Kurant (1)
Vindinge BK (2)
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:21
FC Kurant (2)
Tommerup BK
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:21
FC Faaborg (1)
FC Odense (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:21
Marstal IF (1)
Sanderum BK (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:21
Sanderum BK
Otterup Bold- og Idrætsklub (1)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 9 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:21
Nyborg G & IF (2)
Otterup Bold- og Idrætsklub (3)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 8 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:21
Boldklubben Marienlyst (1)
Otterup Bold- og Idrætsklub (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 10 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:21
FC Faaborg (2)
Brenderup IF (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:21
BBB (1)
Skeby GF
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 7 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:21
Tarup/Paarup IF (1)
Marstal IF
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 6 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:30
Boldklubben Marienlyst (4)
FC Odense (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 7 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:30
Næsby BK (1)
Ringe BK (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:30
Søndersø BK (1)
BBB (4)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 10 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:30
Boldklubben Marienlyst (3)
ØB
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 8 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:30
Boldklubben Marienlyst (2)
Søndersø BK (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 9 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:30
Brenderup IF (2)
FC Odense (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:30
Langeskov IF (1)
Ringe BK (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:30
Fortuna Svendborg (1)
Vindinge BK (1)
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:30
Morud IF
S.K.F.I.F.
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:39
Skårup IF
Egebjerg Fodbold (1)
U8 pi. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:39
Vindinge BK (3)
OKS
U7 pi. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 11:30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:39
Sanderum BK (2)
Marstal IF (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:39
Næsby BK (2)
Haarby IF (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:39
SUB Ullerslev
BBB (3)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 9 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:39
BBB (2)
Tarup/Paarup IF (2)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 8 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:39
OKS
Næsby BK
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 10 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:39
Haarby IF (1)
Langeskov IF (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:39
Nyborg G & IF (1)
Tarup/Paarup IF (3)
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 7 - Mødetid kl. 11.30
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:15
OB (2)
Tommerup BK (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 6 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:15
Skårup IF
Tommerup BK (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:15
ØB
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:15
Tommerup BK (3)
OKS (3)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:15
FC Broby (2)
OKS (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:15
Tåsinge f. B. (3)
SfB (4)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:15
Tåsinge f. B. (1)
Ejby IK (3)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:15
SfB (2)
Ejby IK (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:15
Tåsinge f. B. (1)
MG & BK
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:15
O K S (1)
Fraugde G & IF
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:15
Aarup BK (1)
Tarup/Paarup IF
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:15
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Næsby BK
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:15
Fraugde G & IF (2)
Aarup BK (2)
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:24
OKS (2)
Hesselager Fodbold
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:24
MG & BK
OKS (1)
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:24
Otterup Bold- og Idrætsklub (2)
Søhus Stige
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:24
Marstal IF
Tåsinge f. B. (2)
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:24
O K S (3)
Aarup BK
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:24
OKS (1)
Skeby GF
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:24
OB (1)
Tommerup BK (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:24
Tommerup BK (2)
Søndersø BK (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:24
SfB (1)
Ejby IK (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:24
Søndersø BK (2)
Marstal IF
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:24
SUB Ullerslev
Tårup IF
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:24
OB (1)
S.K.F.I.F.
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:24
Krarup Espe Fodbold (1)
Otterup Bold- og Idrætsklub
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 6 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:33
Skeby GF
OB (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 6 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:33
Krarup Espe Fodbold (2)
Skårup IF
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:33
B1913
ØB
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:33
Tåsinge f. B. (2)
Tommerup BK (3)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:33
OB (3)
FC Broby (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:33
FC Broby (1)
Tåsinge f. B. (3)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:33
SfB (3)
Tåsinge f. B. (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:33
OB (2)
SfB (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:33
Fortuna Svendborg
Tarup/Paarup IF
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:33
Hesselager Fodbold
O K S (2)
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:33
OKS (3)
Aarup BK (1)
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:33
Fraugde G & IF (1)
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:33
Otterup Bold- og Idrætsklub (1)
Fraugde G & IF (2)
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:42
Aarup BK (2)
OKS (2)
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:42
Næsby BK
MG & BK
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:42
Tarup/Paarup IF
Otterup Bold- og Idrætsklub (2)
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:42
O K S (1)
Tåsinge f. B. (2)
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:42
Tåsinge f. B. (1)
Aarup BK
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:42
Ejby IK (2)
OKS (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:42
Ejby IK (3)
OB (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:42
SfB (4)
Tommerup BK (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:42
OKS (2)
SfB (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:42
OKS (3)
Søndersø BK (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:42
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
SUB Ullerslev
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:42
Tommerup BK (2)
OB (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:42
Tommerup BK (1)
Krarup Espe Fodbold (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 6 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:51
Otterup Bold- og Idrætsklub
Skeby GF
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 6 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:51
S.K.F.I.F.
Krarup Espe Fodbold (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:51
Tårup IF
B1913
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:51
Marstal IF
Tåsinge f. B. (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:51
Ejby IK (1)
OB (3)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:51
Søndersø BK (1)
FC Broby (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:51
Tommerup BK (1)
SfB (3)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:51
Skeby GF
OB (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:51
MG & BK
Fortuna Svendborg
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:51
Fraugde G & IF
Hesselager Fodbold
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:51
Søhus Stige
OKS (3)
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:51
OKS (1)
Fraugde G & IF (1)
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:51
Hesselager Fodbold
Otterup Bold- og Idrætsklub (1)
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Fraugde G & IF (2)
OKS (2)
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
MG & BK
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Aarup BK (1)
Otterup Bold- og Idrætsklub (2)
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
SfB
Aarslev BK
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Marstal IF
O K S (2)
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
O K S (3)
Tarup/Paarup IF
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
SfB (2)
OKS (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Tåsinge f. B. (1)
OB (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Tåsinge f. B. (3)
Tommerup BK (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
FC Broby (2)
SfB (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Tommerup BK (3)
Søndersø BK (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
ØB
SUB Ullerslev
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Skårup IF
OB (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
OB (2)
Krarup Espe Fodbold (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 6 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:09
Skeby GF
Tommerup BK (1)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 6 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:09
Krarup Espe Fodbold (2)
Tommerup BK (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:09
B1913
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:09
Tåsinge f. B. (2)
OKS (3)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:09
OB (3)
OKS (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:09
FC Broby (1)
SfB (4)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:09
SfB (3)
Ejby IK (3)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:09
OB (2)
Ejby IK (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:09
Fortuna Svendborg
Tåsinge f. B. (1)
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:09
Hesselager Fodbold
O K S (1)
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:09
OKS (3)
Tarup/Paarup IF
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:09
Fraugde G & IF (1)
Næsby BK
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:09
Otterup Bold- og Idrætsklub (1)
Aarup BK (2)
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:18
Hesselager Fodbold
Fraugde G & IF (2)
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:18
OKS (1)
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:18
Søhus Stige
Aarup BK (1)
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:18
Fraugde G & IF
Marstal IF
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:18
MG & BK
O K S (3)
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:18
Skeby GF
SfB (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:18
Tommerup BK (1)
Tåsinge f. B. (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:18
Søndersø BK (1)
Tåsinge f. B. (3)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:18
Ejby IK (1)
FC Broby (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:18
Marstal IF
Tommerup BK (3)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:18
Tårup IF
ØB
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:18
S.K.F.I.F.
Skårup IF
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:18
Otterup Bold- og Idrætsklub
OB (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 6 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:27
Krarup Espe Fodbold (1)
Skeby GF
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 6 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:27
OB (1)
Krarup Espe Fodbold (2)
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:27
SUB Ullerslev
B1913
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:27
Søndersø BK (2)
Tåsinge f. B. (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:27
SfB (1)
OB (3)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:27
Tommerup BK (2)
FC Broby (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:27
OB (1)
SfB (3)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:27
OKS (1)
OB (2)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:27
Aarup BK
Tarup/Paarup IF
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:27
Tåsinge f. B. (2)
O K S (2)
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:27
Otterup Bold- og Idrætsklub (2)
OKS (3)
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:27
MG & BK
Fraugde G & IF (1)
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:27
OKS (2)
Otterup Bold- og Idrætsklub (1)
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:36
Aarup BK (2)
Hesselager Fodbold
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 4 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:36
Næsby BK
OKS (1)
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:36
Tarup/Paarup IF
Søhus Stige
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 5 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:36
Marstal IF
O K S (1)
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:36
O K S (3)
Tåsinge f. B. (1)
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:36
Ejby IK (2)
Skeby GF
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:36
Ejby IK (3)
Tommerup BK (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:36
SfB (4)
Søndersø BK (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:36
OKS (2)
Ejby IK (1)
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 13 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:36
OKS (3)
Marstal IF
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 9 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:36
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Tårup IF
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 8 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:36
Tommerup BK (2)
S.K.F.I.F.
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:36
Tommerup BK (1)
Otterup Bold- og Idrætsklub
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 6 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:45
Tarup/Paarup IF
MG & BK
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:45
O K S (2)
Fraugde G & IF
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:54
Tåsinge f. B. (2)
Hesselager Fodbold
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 2 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:54
Aarup BK
Fortuna Svendborg
U9 pi. (15) 3-Bold festival i SFB den 22 juni. U9 piger - Bane 1 - Mødetid kl. 13.45
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
SfB (2)
Munkebo BK
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
Fortuna Oure
Næsby BK (2)
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|